Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Dar truputi pasigirsiu
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mergytės nesipykit biggrin.gif
aš čia turėdama truputi laiko sudariau 100 nuotraukų albumėlį megztų , nertų krykšto drabužėlių iš mūsiškių , užseniečių ir žurnalų ax.gif
čia tik įdėjų rinkinukas , bet manau pravers ieškančioms
http://www_easy-shar.....n clothes.rar
Atsakyti
user posted image

ir aš savo rankytes pagirsiu
Atsakyti
kazkaip paskutiniuoju metu prie virbalu patrauke
user posted image
Atsakyti
Kokių grožybių prisižiūrėjau. savo mergytei žiūriu ką gražaus. o čia net galva apsisuko nuo modeliukų. ir nebežinau, ko noriu ax.gif šaunuolės mamytės thumbup.gif:
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles!
Perverciau temukes, bet neradau to, ko ieskojau, todel bandysiu paklaust 4u.gif
Noriu sunui pasiusdinti kriksto suknele, tokia kuri eitu per savus. Zodziu tokia senovisko stiliaus is drobes, lino, medvilnes... gali but su raukinukais.jei tik kas turit ka nors panasaus,labai lauksiu pavyzdeliu!+ kepurytes prie sukneles-tokios senovisko stiliauskur apsiglaudzia labai aplink galvyte!Aciukas is anksto!
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 06 10, 22:18)


Daugybe labai graziu darbeliu bigsmile.gif bet sitas komplektukas tiesiog wau!!! thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee,super komplektukas,likau pakerėta thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neziniuke81 @ 2010 05 18, 23:01)
Daugybe labai graziu darbeliu  bigsmile.gif bet sitas komplektukas tiesiog wau!!!  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Cia viskas tiesiog Wau thumbup.gif ir suknyte ir mergyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, kiek grožio čia prižiūrėjau wub.gif thumbup.gif
Pasirodau ir aš pirmą krikštynų suknytę blush2.gif Paprastutė, bet su meile smile.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 20 gegužės 2010 - 15:12
O kas liečia nuotraukų savinimąsi, tai negąžiai padaryta, ką ir bepridursi. Čia jau virš visko, sudėt svetimas nuotraukas ir ant jų kainas surašyt doh.gif O su nuotraukų ir darbų platinimų nieks neapsaugotas. Nuotraukos keliauja per netą ir aš pav susidėjus į albumą įdėjas iš neto. Net nežinau, iš kur ir kieno nuotraukos. Buvo gražu, išsisaugojau ir įsidėjau į albumą. Gali būt ir jūsų kurios darbelis pakliuvęs. Tik pasakykit, tuoj pat ištrinsiu. ax.gif Bet šiaip nieks neapsaugos nuo darbų platinimo, nes nuotraukos keliauja iš vieno albumo į kitą.
Atsakyti
QUOTE(škac @ 2010 05 20, 15:22)
Cia viskas tiesiog Wau  thumbup.gif  ir suknyte ir mergyte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ačiū,mergaitė,kad džiaugiatės mano darbeliu ir mano gražiuoju modeliuku.Už tai ačiū mergytės mamytei.Tai jau senokai megzti rūbeliai,bet vis neprarandantys populiarumo.Prieš keletą metų,pasidžiaugusi Statkevičiaus mocerinukių kolekciją,nusprendžiau pritaikyti panašius grožius mažoms mergytėms.Pasisekė taip neblogai,kad tai dabar daro daug auksarankių ir mamyčių.
O čia ką tik baigta,iš tos pačios serijos.
user posted image
user posted image
Atsakyti