Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Viliute labai grazu - o is arciau apziureti gal galima?
Atsakyti
QUOTE(Angelvita @ 2009 05 10, 17:24)
Mamytes,

Kriksto rubeliai individualiai:

www.mezginiaivaikams.lt

netycia uzsukau i si puslapi ir apstulbau, puse drabuzeliu kriksto skyrelyje, - mano. Dar parasytu kad idejos, nu bala nemate, bet ne - idejo ne tik mano darbu, bet ir mano klienciu nuotraukas kaip savo darbus, kodukus suteike ir kainas surase.... doh.gif

Paziurekit, gal dar kieno darbeliai ten sudeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 07 rugsėjo 2009 - 19:54
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 07, 19:33)
netycia uzsukau i si puslapi ir apstulbau, puse drabuzeliu kriksto skyrelyje, -  mano. Dar parasytu kad idejos, nu bala nemate, bet ne - idejo ne tik mano darbu, bet ir mano klienciu nuotraukas kaip savo darbus, kodukus suteike ir kainas surase....  doh.gif

Paziurekit, gal dar kieno darbeliai ten sudeti.


blink.gif blink.gif Ir mano krikšto žvakė idėta
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 07, 20:33)
netycia uzsukau i si puslapi ir apstulbau, puse drabuzeliu kriksto skyrelyje, -  mano. Dar parasytu kad idejos, nu bala nemate, bet ne - idejo ne tik mano darbu, bet ir mano klienciu nuotraukas kaip savo darbus, kodukus suteike ir kainas surase....  doh.gif

Paziurekit, gal dar kieno darbeliai ten sudeti.

tikiuosi nepaliksi šitaip blink.gif , aš apakus kokių žmonių dar būna doh.gif

QUOTE(Misty @ 2009 09 08, 08:19)
blink.gif  blink.gif  Ir mano krikšto žvakė idėta


doh.gif , siaubas ,
Atsakyti
na skambinau paprasiau isimti, tai numyke kazka apie tai, kad jos turi ir savu darbu tik jie ne tokie kokybiski.... "nu gerai... isimsim...." bet kol kas dar neisimta
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 08, 11:11)
na skambinau paprasiau isimti, tai numyke kazka apie tai, kad jos turi ir savu darbu tik jie ne tokie kokybiski.... "nu gerai... isimsim...." bet kol kas dar neisimta

labai jau tolerantiška esi, 4u.gif
Atsakyti
niu cia kol kas.... mane isiutint reikia laiko smile.gif bet jau tada.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 08, 13:01)
niu cia kol kas.... mane isiutint reikia laiko smile.gif bet jau tada.... biggrin.gif

tai ne mano gaminiai, bet man visą dieną neiškrenta iš galvos, nesuprantu ką žmonės galvoja tai darydami? sėkmės 4u.gif , beje tavo darbai tikrai nuostabūs, 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Naktibalda
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 08, 13:01)
niu cia kol kas.... mane isiutint reikia laiko smile.gif bet jau tada.... biggrin.gif

jeigu,tai jūsų darbeliai,tai užsidėkit ant visos foto kažkokį,tai užrašą ar logotipą wink.gif
O šiaip jūsų darbelių daug ir kitur radau,tai net nebežinau,kurie jūsų,o kurie tik rpdpmieji gaminiai kituose psl. g.gif daugiausiai vienas iš jūsų darbelių,tai seilinukas,batukai ir žvakei nunerti ne vienam psl tą mačiau smile.gif
Atsakyti
na siaip jau ant visu nuotrauku buvo uzrasai atidziau paziurejus labai gerai matosi dar kaikur raidziu virsuneles sad.gif Nesinorejo rodomo darbo grozio uzrasu gadint, dabar matyt teks.....
Paskaicius Afres posta tai jau beveik pati kalta pasijutau... sad.gif Nu gal ir ne turtas tos autorines teises....
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 09 08, 15:44)
na siaip jau ant visu nuotrauku buvo uzrasai atidziau paziurejus labai gerai matosi dar kaikur raidziu virsuneles sad.gif Nesinorejo rodomo darbo grozio uzrasu gadint, dabar matyt teks.....
Paskaicius Afres posta tai jau beveik pati kalta pasijutau... sad.gif Nu gal ir ne turtas tos autorines teises....

turtas dar ir koks , dar gražiau, kažkas pristato darbus kaip savus doh.gif , nepasiduok, jei sugeba nuplagijuoti tegul savus darbus rodo, o ne kito žmogaus, tai absurdas, deja logotipus reikia dėti ir kuo didesnius pasirodo, doh.gif , o kad yra darbelių kituose puslapiuose tegul būna, bet tegul nesisavina netikra jų savininkė doh.gif ,
Atsakyti