Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Turiu idėją krikšto mamoms, ruošiančioms mergaitėms rūbelius (o taip pat ir mamoms). Tradiciškai Lietuvoje (kažkur esu skaičiuosi, tik neklauskit, kur, nes nebepamenu) krikšto rūbas (ne visa apranga, bet skraistė) vėliau buvo naudojamas ir vestuvių rūbui. Vis galvoju, kad ši skraistė mergaitei galėtų būti ne kokios pelerinos formos, o ilgas baltas šalis (arba ir didesnė pelerina), kuria vėliau mergina galėtų apsigaubti ir eidama Pirmosios komunijos, ir Sutvirtinimo sakramento, ir per savo vestuves... Toliau nebetęsiu, bet tai galėtų likti nuostabia dovana, kuri ją lydėtų visą gyvenimą.

Pasigrožėjau čia įkeltomis suknelėmis. Pasigėdintumėt jas lyginti su Statkevičium. Negi jūs manot, kad jis pats mezga tas sukneles? Netikiu... Manau, turi jis mezgėjų. O jeigu jūs turėtumėt, kas įgyvendina jūsų idėjas, tikrai galėtumėt kurti kolekcijas kaip jis. Ir dar neaišku, kas ką nukonkuruotų... Tiesa, jis vardą turi, bet juk jis įgyjamas...
Atsakyti
Pavyzdžiui mano seseuo nuo krikšto mamos, kaip krikšto marškinius, gavo didelį gabalą medžiagos, kažkaip gražiai ten jis buvo sudėliotas, kaspinu perrištas, paskui iš tos medžiagos pasiuvo suknelę pirmai komunijai. Man atrodo daug kas seniau taip darydavo. Nežinau, kaip ten vestuvėms, neteko girdėti, bet Pirmai Komunijai tikrai siūdavo iš Krikšto marškinių.
Atsakyti
Zemugne, teisingai pasakyta, apie mūsų darbelius.
Papildyta:
sakykit, o vasaria iš mocheros plonytės megstos suknelės, ne per karšta su jomis vaikučiams, na prie kokių + 25 laipsnių?
Atsakyti
Kerpena žado netekau.... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 07, 09:27)

sakykit, o vasaria iš mocheros plonytės megstos suknelės, ne per karšta su jomis vaikučiams, na prie kokių + 25 laipsnių?

Vasarai gal ir per karšta. Aš kaip tik pasirinkau megztą todėl, kad šventė bus gegužės viduryje, todėl didesnė tikimybė, kad bus šalta, nei karšta. Jei būtų vasara, būčiau kitokį variantą rinkusis.
Atsakyti
Mano nerti krikšto drabužėliai:

user posted image

Daugiau mano darbų: Jolitos rankdarbiai
Atsakyti
Krikšto rūbelis vienai mergytei wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 04 10, 10:06)
Krikšto rūbelis vienai mergytei  wub.gif

pasakiskas wub.gif
Atsakyti
Oi, Kerpena wub.gif

Jau seniai tavim žavėjausi, bet dabar - dar labiau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Vauu,labai grazu. 4u.gif O jau pupos grazumas neispasakytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 04 16, 09:58)

Oj, kaip grazu wub.gif
Atsakyti