Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

4u.gif
Atsakyti

 ! 
Sonata P, necituokite nuotraukų !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2009 - 17:33
Na va, nors komunijos diena dar tolokai, bet jau pabaigiau kostiumėlį dukrytei. Dar trūksta apdailos, bet labai jau norisi pasigirti blush2.gif ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu bus pati gražiausia, nes tos lenkiškos pūstos suknelės labai jau nusibodusios.
Atsakyti
Mes irgi ruošiamės Pirmosios Komunijos šventei blush-anim-cl.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Čia sijono šaštas gerai matyti:
user posted image

Atsakyti
Kerpena blink.gif Aš apšalus blink.gif Gali su Statkevičium konkuruoti mirksiukas.gif Ir švarkelis, ir rankinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2009 04 04, 21:02)
Kerpena blink.gif Aš apšalus blink.gif Gali su Statkevičium konkuruoti mirksiukas.gif Ir švarkelis, ir rankinukas thumbup.gif


Dėkui, Misty.

Šiaip tai dar daug trūkumų, kokios ten konkurencijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 04 04, 20:09)
Dėkui, Misty.

Šiaip tai  dar daug trūkumų, kokios ten konkurencijos  blush2.gif


Nuotraukose nieko nesimato schmoll.gif Bet jau suknelės sijono plotis doh.gif Esu kažkada gyvenime mezgusi servetėlę virbalais, tai prasikeikiau - virbalai trumpi, rašto kaip reikiant nesimato, o jei padarai kur klaidą, tai visai prapultis... doh.gif O ta servetėlė tai buvo kelis kartus mažesnė už taviškį sijoną blink.gif Žodžiu - lenkiu galvą 4u.gif O veltinis tai man iš viso - neįveikiamas dalykas atrodo schmoll.gif
Atsakyti
kokios grazios sukneles abieju mergaiciu wub.gif wub.gif wub.gif
saunuoles mamytes thumbup.gif ir modeliukai thumbup.gif
Atsakyti
Kerpena- netekau žado. Nuustabi suknelė ir priedai 4u.gif . Aš vis svajoju apie sijono mezgimą apvaliai virbalais, bet nesiryžtu doh.gif O moheros siūlas čia tikriausiai viengubas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 04 05, 12:51)
Kerpena- netekau žado. Nuustabi suknelė ir priedai 4u.gif . Aš vis svajoju apie sijono mezgimą apvaliai virbalais, bet nesiryžtu doh.gif O moheros siūlas čia tikriausiai viengubas, ar ne?


Taip, viengubas siūlas BBB kid mohair.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 04 03, 07:59)
Na va, nors komunijos diena dar tolokai, bet jau pabaigiau kostiumėlį dukrytei. Dar trūksta apdailos, bet labai jau norisi pasigirti  blush2.gif  ax.gif



QUOTE(Kerpena @ 2009 04 04, 20:55)
Mes irgi ruošiamės Pirmosios Komunijos šventei blush-anim-cl.gif


Žaviuosi tokiomis Mamomis.... labai miela... manau ir Statkevičius nekažinką geriau padaro - šaunuolės... ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Atsakyti