Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(ligita33 @ 2009 02 04, 11:12)
kokia grazi panelyte  wub.gif atkreipiau demesi i batukus  blush2.gif o kur juos pirkot?

4u.gif ir prie geriausio noro batukų NEMATAU blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2009 02 04, 14:42)
4u.gif ir prie geriausio noro batukų NEMATAU blink.gif


o dabar irgi nematai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2009 02 04, 19:11)
Kas per nesąmonė??? Kai prieš tai žiūrėjau nerodė man batukų schmoll.gif O dabar,  matosi ax.gif blūdija arba SM, arba mano kompas blush2.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif


as ir pagalvojau... net ta psl atsiverciau vel atgal, sakau gal subludijau as smile.gif
Atsakyti
Laba,

Čia būtų toks pastebėjimas: kai mes krikštijome vyresnėlę, tai kunigas prašė "aprengti mergaitę krikščioniškai" g.gif , kai pasitikslinom ką tai reiškia, buvo pasakyta - '"NĖRA žydrų berniukų ir rožinių mergaičių", tai reiškia, kad pagal katalikų principus - Kristus su raudona mantija, o Marija su mėlyna, tik "rusmetis" iškreipė žmonių supratimą, todėl kunigas pasakė - jei kitaip negalit - tai apsiribokit vien balta spalva, bet čia forume mačiau nerealaus grožio nertą suknelę su mėlynais papuošimais ir švarkeliu - tokią, kuri atitinka krikščioniškuosius reikalavimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmado @ 2009 02 05, 21:32)
Laba,

Čia būtų toks pastebėjimas: kai mes krikštijome vyresnėlę, tai kunigas prašė "aprengti mergaitę krikščioniškai"  g.gif  , kai pasitikslinom ką tai reiškia, buvo pasakyta - '"NĖRA žydrų berniukų ir rožinių mergaičių", tai reiškia, kad pagal katalikų principus - Kristus su raudona mantija, o Marija su mėlyna, tik "rusmetis" iškreipė žmonių supratimą, todėl kunigas pasakė - jei kitaip negalit - tai apsiribokit vien balta spalva, bet čia forume mačiau nerealaus grožio nertą suknelę su mėlynais papuošimais ir švarkeliu - tokią, kuri atitinka krikščioniškuosius reikalavimus  ax.gif



aš irgi taip maniau.
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 02 04, 12:12)
kokia grazi panelyte  wub.gif atkreipiau demesi i batukus  blush2.gif o kur juos pirkot?


batukai pirkti turguje ax.gif devejom tik ta vienynteli karta,tai jei kas nori,galim perleisti mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
cia del batuku toks perspejimas? oj atsiprasom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2009 02 04, 14:42)
4u.gif ir prie geriausio noro batukų NEMATAU blink.gif



QUOTE(ligita33 @ 2009 02 04, 18:39)
o dabar irgi nematai?
user posted image

As irgi nematau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 21, 09:02)
As irgi nematau schmoll.gif

dabar jau ir nebesimato... jauciu foto isimta
Atsakyti
Krisktynos vis labiau arteja, o man kuo toliau, tuo sunkiau apsispresti del rubiuku doh.gif jau buvau nusprendusi lininius siuti...bet sian va kokiu graziu radau wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jei kas netyčia parduodate ar nuomuojate suknelę 1,45, paprstą, lygią, labai prašau į až
Atsakyti