Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Ačiū smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita kada tu spėji bigsmile.gif Jau kaip gražu wub.gif Ar galima kopinti ax.gif
Atsakyti
Oho kiek grožybių primezgus. thumbup.gif
Kiek įžiūriu, tai čia nėriniai derinti su mezginiais. Ar iš tokio pačio storiu siūlų jie? Aš bandžiau dalį palaidinės nerti, dalį megzti, tai man pasirodė iš mėginių, kad nėrinys išeina daug storesni, palyginus su mezginiu ir nedrįsau derinti.
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 06 07, 21:57)
Ligvita kada tu spėji bigsmile.gif  Jau kaip gražu wub.gif Ar galima kopinti ax.gif

Zinoma, kad galima, jei tik ideja patinka prasom smile.gif

QUOTE(Kerpena @ 2008 06 07, 21:59)
Oho kiek grožybių primezgus.  thumbup.gif
Kiek įžiūriu, tai čia nėriniai derinti su mezginiais. Ar iš tokio pačio storiu siūlų jie? Aš bandžiau dalį palaidinės nerti, dalį megzti, tai man pasirodė iš mėginių, kad nėrinys išeina daug storesni, palyginus su mezginiu ir nedrįsau derinti.

nerta ir megzta is to paio siulo. Gal nuo siulu priklauso, kadangi cia buvo vaikiska medvilne, ir pasistengiau minksciau nerti tai labai nesijaute skirtumos smile.gif Nors siaip mezginys plonesnis iseina
Atsakyti
o cia dar kepuryte prie kompanijos
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as neriu mergaitei pirmajai komunijai rubelius kai baigsiu pasirodysim ir mes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2008 06 07, 23:50)

Papildyta:



Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
mergaitems gal dar veltos suknutes, skrybelaites tiktu krikstui ar komunijai
user posted image
user posted image
O stai berniukams nieko velto neisivaizduoju, nebentr svarkiuka koki.. g.gif veltos kelnes, itariu, labai jau staciai stovi...
Atsakyti
prodau beveik baigta suknele pirmajai komunijai,kai pasiusiu pasjoni pasirodisim user posted image
Atsakyti
suknelyte ant mazutes princeses

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 06 13, 13:10)
prodau beveik baigta suknele pirmajai komunijai,kai pasiusiu pasjoni pasirodisim

labai grazu
Atsakyti