Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Katinyti, nu tas paltukas, tai nerealus, aš vis avatare bandydavau įžiūrėti, kas ten per šedevras wub.gif
Atsakyti
Labai aciukas ax.gif.Reikejo paklausti buciau parodzius kur didesnes foto buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 01 kovo 2008 - 18:53
Merginos pagalbos help.gif Saunus jusu kriksto rubeliai, bet man labai reikia pirmos kumunijos rubeliu berniukui. Net neisivaizduoju kuo rengia. Viena mama sake kad nuomojo juoda kostiuma, bet kazin ar tinka schmoll.gif Anksciau renge baltai bent jau stengesi(cia mano laikais). Bukit geros patarkit help.gif help.gif help.gif
Atsakyti


As kai krikstijau savo suneli,tai kriksto mama buvo nupirkusi balta kostiuma, o as pati nuneriau balta skraiste bei balta berete. smile.gif
pridedu pora nuotraukyciu:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~saulyte~: 02 kovo 2008 - 10:22
QUOTE(daivulka78 @ 2008 03 01, 23:13)
Merginos pagalbos help.gif Saunus jusu kriksto rubeliai, bet man labai reikia pirmos kumunijos rubeliu berniukui. Net neisivaizduoju kuo rengia. Viena mama sake kad nuomojo juoda kostiuma, bet kazin ar tinka schmoll.gif Anksciau renge baltai bent jau stengesi(cia mano laikais). Bukit geros patarkit help.gif  help.gif  help.gif

Praeitais metais vedžiau savo dukrą pirmos komunijos, tai prisižiūrėjau ir mergaičių ir berniukų išpuoštų .
Keletas berniukų buvo su baltais arba šviesiais kostiumais o dauguma pasipuošę juodomis kostiuminėmis kelnėmis ir baltais marškinėliais , kai kurie dar buvo su liemenėmis .
O dar juk galima susitarti su tėveliais ir rengtis visiems panašiai.
Atsakyti
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
ACIU 4u.gif
Atsakyti
Labutis merginos labai jau gražūs visų jūsų leliukų rūbeliai net negaliu atsižiaugti kokios visos išradingos thumbup.gif .
Praeitą vasarą teko ir man tas malonumas biggrin.gif viena gražią saulėtą dieną sumanėme pakrikštyti savo dukrytę ir tai nusprendėme padaryti po 6 dienų doh.gif . Tai teko man neblogai pasukti galva ką aprengti savo mažąją g.gif . Ir ką jūs manote išsinuomoti praktiškai neįmanoma nes sukneliės tiesiog baisios schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ir dar už ją mokėti 100 Lt. net nekilo ranka lotuliukas.gif . Pirkti taip pat nieko visiškai neradau savo merginai jei kas ir patiko tai kaina 200 lt. arba per maža doh.gif . Tai taip ieškojau kokias 4 dienas ir nuleidau rankas verysad.gif sakau viskas nėr kas daryt verysad.gif . Visada svajojau dukryte per krikštynas papuošti nerta suknele ax.gif , bet kaip aš per 2 dienas ją nunersiu tikrai ne man doh.gif . Taigi pasitelkiau fantazija ir teko siūti ir štai kas man gavosi per naktį pasikankinus blush2.gif blush2.gif blush2.gif . Aišku čia nelabai matosi gyvai atrodė labai gražiai net ir mano mamai patiko(kuri yra tikra kritikė doh.gif ) o labiausia širdį pamalonino kad liko patenkinta dukra thumbup.gif . Ji taip džiaugėsi kad jos nurenkt niekaip vakare negalėjau doh.gif
user posted image

Didesnė foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukučiai: 27 kovo 2008 - 13:02
Labai gražiai tau gavosi ir medžiagytė labai graži su drugeliais ar kitokiais skraidančiais vabalėliais, Labai šauniai.
Atsakyti
gal kas zino kur galima isigyti grazius originalius kriksto marskinelius 2 metu mergaitei? Kita savaitgali busim kriksto teveliais biggrin.gif
Atsakyti
Vilniuje zinau yra spec. parduotuvele prie Ausros vartu.Ten yra ivairiu grozybiu krikstui. smile.gif
Atsakyti

user posted image
user posted image
Atsakyti