Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(Momė @ 2007 08 29, 19:29)
help.gif
Merginos, gelbėkit.
Kažkada kažkur buvau radusi vienos mamos (kaunietės) žinutę - ji siūlė pagaminti papuošimus krikštynų žvakei. Gal kas matė????

Turiu išsisaugojus tokią idėją žvakei puošti. Tik nuotrauką, schemos neturiu ir dabar jau neatsimenu, ar čia buvo, kurios mamos darbelis, ar idėja iš interneto...
Gal kartais šitą turėjai galvoje?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 29 rugpjūčio 2007 - 20:41
QUOTE(Momė @ 2007 08 29, 19:29)
help.gif
Merginos, gelbėkit.
Kažkada kažkur buvau radusi vienos mamos (kaunietės) žinutę - ji siūlė pagaminti papuošimus krikštynų žvakei. Gal kas matė????


Pažiūrėk čia

QUOTE(Kerpena @ 2007 08 29, 21:39)
Turiu išsisaugojus tokią idėją žvakei puošti. Tik nuotrauką, schemos neturiu ir dabar jau neatsimenu, ar čia buvo, kurios mamos darbelis, ar idėja iš interneto...
Gal kartais šitą turėjai galvoje?

user posted image


Šita žvakėlė mano puošta dukrytės krikštynoms blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 08 30, 08:40)
Šita žvakėlė mano puošta dukrytės krikštynoms blush2.gif  ax.gif



Man labai patiko, todėl ir išsisaugojau nuotrauką. 4u.gif
Atsakyti

Ačiū abiems - radau.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2007 08 12, 22:32)
Kelios idėjos smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image



Dieve,Niuma,kur radai toki grozi! As kalbu apie antra nuotraukyte bigsmile.gif Gal turi schema? Arba pasakyk nuoroda kur radai. Aciu!
Atsakyti
Sūnukui nunėriau ax.gif
user posted image

deimi, kažkuriam rusiškam forume radau, neturiu schemučiu. Bet kaip suprantu. tie kampai daromi- vienur į 1 akį įneriant 3 (ar daugiau) stulpelius, kitur- 3 (ar daugiau) suneriant į vieną. Kiekvieną eilę prineriant daugiau stulpelių, kad išplatėtų. Turbūt supratai ax.gif smile.gif
Atsakyti
Na ir čia pasirodysim su savo krikšto drabužėliais
user posted image
Atsakyti
Dangviva - nors ir nelabai matosi, bet tikrai gražu ir kruopščiai nunerta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2007 10 02, 11:54)
Dangviva - nors ir nelabai matosi, bet tikrai gražu ir kruopščiai nunerta. thumbup.gif

Aciu. Nuotrauka taip neryski, bet neradau ne vienos, kad butu viskas labai gerai matyti. O siaip tai mano pirmas vaseliu nertas drabuzelis. Nerdavau serveteles, buvau pora kepureliu nunerus (labiau draugauju su virbalais) bet drabuziui kazkaip nesiryzdavau. Ir krikstynom galvojau pirksiu suknele, bet nuneriau kepurele ir pagalvojau, ot imsiu ir suknele nunersiu. Na ir nuneriau blush2.gif .
Atsakyti
Labai graži.
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 05 23, 23:31)
Labai gražu  4u.gif


pritariu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2007 05 24, 08:59)
Man labai malonu blush2.gif Drabužėlis jau seniai padėtas ateities kartoms, o pagyrų vis dar gaunu tongue.gif  biggrin.gif


misty, tavosios mergytes suknyte tiesiog pasakiska thumbup.gif

as kazkada mezgiau kriksto ruba savo krikstadukrai, gal kam kils minciu 4u.gif tik sorriukas mano nuotrauka blogos kokybes blush2.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 06 spalio 2007 - 15:40
Graži, super.
Atsakyti