Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(Klepesova @ 2007 06 03, 02:20)
Čia lėlei, bet gal kas ras idėją  user posted image
Papildyta:
Ir dar user posted image
Papildyta:
Ir dar:
user posted image
Tai radau temelėje Rūbai lėlėms.



koks grozis thumbup.gif
Papildyta:
sveikutes, mamytes, noreciau savo suneliui pasiuti skraiste su kapisoniuku, taciau net neisivaizduoju, kaip ji (kapisona) pasiuti blush2.gif
gal galite patarti??? ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos besiruošiančios krikštynoms. Noriu parodyti, kaip sekėsi man nunarplioti suknelę. Štai taip atrodė per savo šventę mano krikštadukra:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mantuciukas @ 2007 06 25, 17:29)
Sveikos visos besiruošiančios krikštynoms. Noriu parodyti, kaip sekėsi man nunarplioti suknelę. Štai taip atrodė per savo šventę mano krikštadukra:
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif labai graži suknytė. Čia tiek visokių grožybių prisižiūrėjus jau ir aš užsimaniau nertos suknios savo mergytei, bet krikštamotė suknią jau nupirkus, taip kad teks nert kitai vasarai nešiojimui. Dabar ir nunert nespėčiau nes liko nepilnos dvi savaitės iki krikštynų
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2007 06 26, 09:32)
thumbup.gif  thumbup.gif labai graži suknytė. Čia tiek visokių grožybių prisižiūrėjus jau ir aš užsimaniau nertos suknios savo mergytei, bet krikštamotė suknią jau nupirkus, taip kad teks nert kitai vasarai nešiojimui. Dabar ir nunert nespėčiau nes liko nepilnos dvi savaitės iki krikštynų


aciuks.gif
Aš nunėriau per 2,5 sav.
Atsakyti
komplektukas krikstynoms

user posted image

user posted image
user posted image
Papildyta:
Dar vienas

user posted image
Atsakyti
Ligvita, kaip mielai atrodo smile.gif
Atsakyti
kaip suprantu Ligvita pati nėrei ar mezgei, tai žinok labai gražu.
Atsakyti
Stai ir mes jau atsventem krikstynas biggrin.gif

Pasirodysim kaip atrodem:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauriuka: 09 liepos 2007 - 07:15
graži mergytė pupytė
Atsakyti
Jetiau ;] kokie mieli man tie drabuzeliai ax.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Kelios idėjos smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
help.gif
Merginos, gelbėkit.
Kažkada kažkur buvau radusi vienos mamos (kaunietės) žinutę - ji siūlė pagaminti papuošimus krikštynų žvakei. Gal kas matė????
Atsakyti