Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Šiemet turėjau džiaugsmo pasiūti dviems draugių mergaitėms pirmai komunijai sukneles.
Vieną nufotografavau. Kitos kažkaip nepagalvojau, reikės per pačią šventę...

Tai čia suknelė, siūta iš balinto lino su nertais elementais
suknelė

ir dar švarkelis iš reto lino prie suknelės
švarkelis
Atsakyti
visi rubeliai tokie grazus
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2007 06 03, 20:17)
Šiemet turėjau džiaugsmo pasiūti dviems draugių mergaitėms pirmai komunijai sukneles.
Vieną nufotografavau. Kitos kažkaip  nepagalvojau, reikės per pačią šventę...

Tai čia suknelė, siūta iš balinto lino  su nertais elementais
suknelė

ir dar švarkelis iš reto lino prie suknelės
švarkelis


Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Misty, man labai patiko tavo mergaitės krikšto suknutė. Turiu keletą klausimų

Kokiam ūgiui šita suknutė?
Kokio storio vašeliu nėrei?
Aš vis studijuoju raštą (nelabai ryškiai man matosi), tą pagrindinį, kur galas sijonėlio, rankovės ir viršus. Ten tarp dviejų sumegstų stulpelių 1 kilputė neriasi ar 2? Jei aiškiai aš čia paklausiau. Aš tą raštą suprantu taip: 2 sumegsti stulpeliai (po du), tarp jų 1 arba 2 kilputės, tada 2 kilputės ir vėl 2 sumegzti stulpeliai. Ar taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2007 06 04, 22:54)
Misty, man labai patiko tavo mergaitės krikšto suknutė. Turiu keletą klausimų

Kokiam ūgiui šita suknutė?
Kokio storio vašeliu nėrei?
Aš vis studijuoju raštą (nelabai ryškiai man matosi), tą pagrindinį, kur galas sijonėlio, rankovės ir viršus. Ten tarp dviejų sumegstų stulpelių 1 kilputė neriasi ar 2? Jei aiškiai aš čia paklausiau. Aš tą raštą suprantu taip: 2 sumegsti stulpeliai (po du), tarp jų 1 arba 2 kilputės, tada 2 kilputės ir vėl 2 sumegzti stulpeliai. Ar taip? blush2.gif


Dukrytę krikštijau gal 9 mėnesių - jau nebepamenu, koks ten priklauso ūgis tuo metu doh.gif

Vašelis turbūt 1.25, o gal 1.5 unsure.gif

Raštelį pasiskolinau iš štai šito moteriško nertinio...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Misty, ačiū. Aš iš šitos schemos ir studijuoju, bet kad labai neryškiai ten tie pliusiukai matosi, o prancūziškai nesuprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2007 06 05, 14:24)
Misty, ačiū. Aš iš šitos schemos ir studijuoju, bet kad labai neryškiai ten tie pliusiukai matosi, o prancūziškai nesuprantu ax.gif


Aš jau gerai nebepamenu, kaip mezgiau, bet pagal schemą man lyg atrodo, kad tarpe tarp stulpelių yra 1 kilputė unsure.gif
Atsakyti
Man irgi taip atrodo, kad 1 kilputė 4u.gif Ir dar pamiršau paklausti, ar yra koks užsegimas nugarytėje, ar per galvytę užsimauna?
O tai čia ne mažosios krikšto rūbelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 05 birželio 2007 - 20:29
Misty, suknelė tikrai įspudinga wub.gif wub.gif
Mūsų ir paprašė būti krikšto mama, tai ir kažką panašaus noriu nunerti. Gal dar galėtumei atsakyti, o kaip žinojai kiek akių užmesti, jei nuviršaus nerti tai viskas aišku, kad platini ir matai, o kai nuo apačios, tai net neįsivaizduoju kaip žinoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2007 06 05, 21:26)
Man irgi taip atrodo, kad 1 kilputė 4u.gif  Ir dar pamiršau paklausti, ar yra koks užsegimas nugarytėje, ar per galvytę užsimauna?
O tai čia ne mažosios krikšto rūbelis?


Nugarytėje yra užsegimas.

Rūbelis tikrai mano mažosios, tiesiog krikštijom jau prieš du metus (kaip tas laikas bėga doh.gif )

QUOTE(mantuciukas @ 2007 06 05, 21:35)
Misty, suknelė tikrai įspudinga  wub.gif  wub.gif
Mūsų ir paprašė būti krikšto mama, tai ir kažką panašaus noriu nunerti. Gal dar galėtumei atsakyti, o kaip žinojai kiek akių užmesti, jei nuviršaus nerti tai viskas aišku, kad platini ir matai, o kai nuo apačios, tai net neįsivaizduoju kaip žinoti  doh.gif


Aš nėriau nuo apačios. O skaičiavau maždaug taip - nusinėriau viršutinės dalies rašto pavyzdėlį ir susiskaičiavau, kiek rašto elementų turi būti siauriausioje vietoje, apačioje padariau dvigubai daugiau
Atsakyti
Misty, dar norėjau paklausti. Minėjai, jog pirmiausia nėrei sijona apvaliai, tada dadėjai numegztas rankoves ir toliau nėrei apvaliai ir siaurinai. Tai kurioje vietoje ir kaip padarytas užsegimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2007 06 08, 19:52)
Misty, dar norėjau paklausti. Minėjai, jog pirmiausia nėrei sijona apvaliai, tada dadėjai numegztas rankoves ir toliau nėrei apvaliai ir siaurinai. Tai kurioje vietoje ir kaip padarytas užsegimas blush2.gif


Užsegimas padarytas gale, tiesiog pskutines kelias eiles nėriau nebe apvaliai... Pabandysiu vėliau nufotografuoti užsegimą iš arčiau..
Atsakyti