Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

Labas visoms atsiliepusioms mamytėms mirksiukas.gif
Labai noriu nunerti savo dukrytei ( jai vasarą bus metukai ) suknelę krikštynom, o laiko ieškoti gražios suknelės pavyzdžio internete - neturiu, todėl nutariau paprašyti jūsų man padėti.
Lauksiu gražių pavyzdėlių smile.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deva @ 2005 04 06, 23:57)
Labas visoms  atsiliepusioms mamytėms  mirksiukas.gif 
Labai noriu nunerti savo dukrytei  ( jai vasarą bus metukai ) suknelę krikštynom, o laiko ieškoti  gražios suknelės pavyzdžio internete - neturiu, todėl nutariau paprašyti jūsų man padėti.
Lauksiu gražių pavyzdėlių  smile.gif 
Iš anksto dėkoju  4u.gif

Apie tai buvo rašyta nemažai , galėjai pasiskaitinėt ir būtum radusi user posted image

Čia jų tikrai daug
Atsakyti
QUOTE(deva @ 2005 04 06, 22:57)
Labas visoms  atsiliepusioms mamytėms  mirksiukas.gif 
Labai noriu nunerti savo dukrytei  ( jai vasarą bus metukai ) suknelę krikštynom, o laiko ieškoti  gražios suknelės pavyzdžio internete - neturiu, todėl nutariau paprašyti jūsų man padėti.
Lauksiu gražių pavyzdėlių  smile.gif 
Iš anksto dėkoju  4u.gif

Toj Augės X nuorodoj tikrai daug gražių suknyčių thumbup.gif . Aš irgi jau pusę numezgiau (sakiau, kai numegziu, tai ir krikštysim blush2.gif ). Beje, mano mergytė tik viena diena vyresnė už tavąją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auge X @ 2005 04 07, 10:06)
Apie tai buvo rašyta nemažai , galėjai pasiskaitinėt  ir būtum radusi user posted image

Čia jų tikrai daug


Ten jau seniai viską peržiūrėjau, bet neradau tokios, kuri labai labai patiktų, todėl ir ieškau kitokių pavyzdėlių.
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 04 07, 11:00)
Toj Augės X nuorodoj tikrai daug gražių suknyčių thumbup.gif . Aš irgi jau pusę numezgiau (sakiau, kai numegziu, tai ir krikštysim blush2.gif ). Beje, mano mergytė tik viena diena vyresnė už tavąją  wub.gif


Oho, kiek daug sveriat! Mes tai sveriam 9kg, o gimėm 3,370....54cm rolleyes.gif
Atsakyti
na aš mezgu pagal šitą modelįuser posted image, Bet daug pakeičiau: mezgu iš moherinių siūlų, krūtinėlę mezgiau virbalais, o po to pradėjau kabliuku. Tai bent jau kol kas tai nerealiai gražiai atrodo, manau, labiausiai dėl siūlų. Biškį nežinau kaip pasiseks su apačia g.gif Na iš tikro, atrodo nedaug beliks iš šio modelio, bet svarbu idėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 07 balandžio 2005 - 21:57
nu vo, štai kas gavosi tongue.gif
Tiesą sakant iš originalo liko tik idėja ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 05 22, 23:10)
nu vo, štai kas gavosi  tongue.gif
Tiesą sakant iš originalo liko tik idėja ax.gif
user posted image

Labai garzi gavosi suknyte thumbup.gif , ar po apacia dejot pasijoni?
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2005 05 24, 17:06)
Labai garzi gavosi suknyte thumbup.gif , ar po apacia dejot pasijoni?

nedėjau- turėjau tokią medvilninę trumpą suknytę, šiek tiek dengiančią užpakaliuką- tai ją ir apvilkau po apačią- nei maikutės nebereikėjo, nei pasijonio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 05 22, 22:10)
nu vo, štai kas gavosi  tongue.gif
Tiesą sakant iš originalo liko tik idėja ax.gif


gerai, kad sedziu blink.gif , buciau isvirtus, Tavasis 4u.gif variantas daug grazesnis wub.gif wub.gif . gal kad ant "gyvo" modelio thumbup.gif thumbup.gif . fantastika thumbup.gif ...
Atsakyti
Ruošiuosi pabandyti va tokią,tik mano variantas bus ne krikštynom. ax.gif
Jei susidomėsit,rašykit,įmesiu schemą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gida @ 2005 06 04, 15:11)
Ruošiuosi pabandyti va tokią,tik mano variantas bus ne krikštynom. ax.gif
Jei susidomėsit,rašykit,įmesiu schemą wink.gif



Labai simpatiška, imesk schema. blush2.gif
Atsakyti