Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas intensyviosios terapijos palatoje

Noriu paklausti turinciu tokios patirties tevu - ar yra jums teke susidurti su intensyvios terapijos palata, ar leido i ta palata jus?
Man patirtis tokia: dukrelei operavo inksta kai jai buvo 1 metai ir 1 menuo, tuomet pernakt ja laike intensyvioj palatoj ir musu neileido, tai buvo kraupiausias laukimo laikas, atrodo ieisi, padesi kaskuo savo vaikui, bet neleidzia nes tevai vaika tik blasko ir jis pradeda muistytis ir tt.. toj palatoj buvo ir daugiau tokio paties amziaus mazyliu, pas kuriuos tevai irgi buvo neileidziami, visi tevai budintys uz duru atrode tikrai liudnai..
Musu laukia antra operacija, taciau jau busime 2 metu, sakau gal pas 2 metu vaika jau ileis mane kartu buti, kazkaip nebijociau net pacios operacijos jei tik salia savo vaiko galeciau buti.. PRasau atsiliepti zinancius ir parasyti kaip buvo jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 06 11, 20:38)
Noriu paklausti turinciu tokios patirties tevu - ar yra jums teke susidurti su intensyvios terapijos palata, ar leido i ta palata jus?
Man patirtis tokia: dukrelei operavo inksta kai jai buvo 1 metai ir 1 menuo, tuomet pernakt ja laike intensyvioj palatoj ir musu neileido, tai buvo kraupiausias laukimo laikas, atrodo ieisi, padesi kaskuo savo vaikui, bet neleidzia nes tevai vaika tik blasko ir jis pradeda muistytis ir tt.. toj palatoj buvo ir daugiau tokio paties amziaus mazyliu, pas kuriuos tevai irgi buvo neileidziami, visi tevai budintys uz duru atrode tikrai liudnai..
Musu laukia antra operacija, taciau jau busime 2 metu, sakau gal pas 2 metu vaika jau ileis mane kartu buti, kazkaip nebijociau net pacios operacijos jei tik salia savo vaiko galeciau buti.. PRasau atsiliepti zinancius ir parasyti kaip buvo jums.  4u.gif

musu panele operavo 1,5m,po op buvo taip pat pooperacinej,kitaip tariant intensyvios terapijos palatoj,bet tevus leidzia.kad reanimacinej,tai negalima buti,o intensyvioj,tai pirma k girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2012 06 11, 21:38)
Noriu paklausti turinciu tokios patirties tevu - ar yra jums teke susidurti su intensyvios terapijos palata, ar leido i ta palata jus?
Man patirtis tokia: dukrelei operavo inksta kai jai buvo 1 metai ir 1 menuo, tuomet pernakt ja laike intensyvioj palatoj ir musu neileido, tai buvo kraupiausias laukimo laikas, atrodo ieisi, padesi kaskuo savo vaikui, bet neleidzia nes tevai vaika tik blasko ir jis pradeda muistytis ir tt.. toj palatoj buvo ir daugiau tokio paties amziaus mazyliu, pas kuriuos tevai irgi buvo neileidziami, visi tevai budintys uz duru atrode tikrai liudnai..
Musu laukia antra operacija, taciau jau busime 2 metu, sakau gal pas 2 metu vaika jau ileis mane kartu buti, kazkaip nebijociau net pacios operacijos jei tik salia savo vaiko galeciau buti.. PRasau atsiliepti zinancius ir parasyti kaip buvo jums.  4u.gif

Ligoninese praleidome daug laiko, reanimacijoje buvom tik karta, bet tikrai leido buti, tik nakti neleidzia, bet mum neprireike buti ten per nakti.
Bet palatu "draugai" keleta kartu irgi buve reanimacijoje, ir tikrai visada leisdavo visiem buti, bet tik diena, ir po viena asmeni.
Atsakyti
QUOTE(Tomute @ 2012 06 12, 12:04)
Ligoninese praleidome daug laiko, reanimacijoje buvom tik karta, bet tikrai leido buti, tik nakti neleidzia, bet mum neprireike buti ten per nakti.
Bet palatu "draugai" keleta kartu irgi buve reanimacijoje, ir tikrai visada leisdavo visiem buti, bet tik diena, ir po viena asmeni.

Labai labai aciu uz atsakymus, turiu vilties kad ir man leis buti salia, nes tas operacijos laukimas ir apgalvojimas visokiu scenariju tikrai zudo..
Atsakyti
mano mazasis para gulejo reanimacijoje po skendimo, tai musu neileido, kad vaiko neblaskyti.
Atsakyti
musu patirtis is Kauno Kliniku. Vaikui buvo apie 3 metus, reanimacijoj buti neleido, o intensyvios terapijos skyriuje nakti neleidzia niekam buti, diena leidzia po viena asmeni. Nakciai suleidzia raminanciu, paprastai miega, bet musiskis reke visa gerkle per visa skyriu, mama, kai reikejo iseiti ir neleido sugrist net nuraminti.. ryte radom prirista prie lovos uz rankyciu. Aciu Dievui kita nakti jau kskele i skyriu ir galejom pasilikti jau nakti. Skaudus prisiminimai, sveikatos jums ir tvirtybes.
Atsakyti
QUOTE(kisulia @ 2012 06 13, 08:42)
musu patirtis is Kauno Kliniku. Vaikui buvo apie 3 metus, reanimacijoj buti neleido, o intensyvios terapijos skyriuje nakti neleidzia niekam buti, diena leidzia po viena asmeni. Nakciai suleidzia raminanciu, paprastai miega, bet musiskis reke visa gerkle per visa skyriu, mama, kai reikejo iseiti ir neleido sugrist net nuraminti.. ryte radom prirista prie lovos uz rankyciu. Aciu Dievui kita nakti jau kskele i skyriu ir galejom pasilikti jau nakti. Skaudus prisiminimai, sveikatos jums ir tvirtybes.

Musu vaika irgi riso prie lovos, ziauru prisiminti, bet cia buvo Santariskes Vilniuj.
Atsakyti
Mes ir para praleidome remimacijoje. Leido aplankyti tik tam tikru laiku (13 val ir 18 val.) galejom buti tik 1 val. Lankyti leido mums abiem su vyru.
Salia gulejo dar 2 ligoniukai, tai pas juos lankytoju nebuvo.
Nors ligonines tasyklese parasyta kad intensyvios terapijos palatoje vaikus galima lankyti nuo 10 iki 21 val., bet matyt nuo bukles priklauso, bijo infekciju ... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 16 birželio 2012 - 08:42
Kiek teko susidurt, tai neleidžiama būti prie ligoniuko tik Santariškių int.terapijos skyriuje, kituose miestuose, taip pat ir did=iulėse Kauno klinikose tai leidžiama, atvirkščiai- net skatinama būti su mažaisiais bent jau dienos metu, nes pagrįstai manoma, jog vaikui, ypač mažam ar su spec poreikiais, artimo žmogaus buvimas tik padeda gyjimui ir mažina stresą.
Santariškėse šiek tiek seniau buvo panaši tvarka, tačiau jau daugiau nei metai jie tvarką 'sugriežtino', tik klausimas, kam tai į naudą?!

Iš VUVL vidaus tvarkos taisyklių:

Pacientų lankymo tvarka

56. Pacientai lankomi darbo dienomis 11-13 val.ir 15-19 val., švenčių ir poilsio dienomis 9-13 val. ir 15-19 val.

57. Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuose - 3 val. per dieną, skyrių vedėjų nustatyta tvarka, 1 valandą rytinėmis valandomis ir 2 val.- popietinėmis.

58. Gydytojų vizitacijų ir palatoje atliekamų pacientams procedūrų metu, lankytojams palatoje būti neleidžiama, išskyrus atvejus, kai reikalinga slaugančiojo pacientą asmens pagalba.

59. Leidimą slaugyti sunkios būklės pacientus duoda skyriaus vedėjai (vyr.ordinatoriai).

60. Pas pacientą vienu metu leidžiama ne daugiau dviejų lankytojų.

61. Lankytojams neleidžiama pacientams nešti alkoholinius gėrimus, rūkalus bei nerekomenduotinus maisto produktus ir vaistus.

62. Pacientams perduodami maisto produktai turi būti švieži, gerai ir tvarkingai supakuoti.
Atsakyti
Kauno klinikų vaikų intensyvioj terapijoj nuo 9 iki 22val. būdavo galima būt kad ir ištisai. Esu girdėjus, kad kai kuriais atvejais ir naktį leisdavo pasilikt.
Atsakyti