Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Smagu girdeti.Tai tu,Laurriuk,po laparoskopijos pastojai?Nes as leliaus irgi noriu kaip nezinau ko.Tik pas mus problema vyro grikiuose.O gal paaiskes,kad ir pas mane yra bedu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2006 05 29, 18:28)
Sveika, as taip pat ruosiuosi kiausintakio salinimo op. Gal gali i keleta klausimu ats.:kiek laiko truko op?kokios perspektyvos toliau?
Dėkui is anksto


Nelabai atidžiai skaitau, tai tik dabar pamačiau klausimėlį man. Kiek pati operacija truko neklausiau, nes dar kažkiek laiko praeina kol nubundi po narkozės... Šį kartą (tai man antra laparaskopija) viskas truko žymiai greičiau. Pirmą kartą nubudusi klausiau kiek laiko truko, tai pasakė, kad pati operacija truko 40-45 min. Man laparaskopiją darė Raudonąjam kryžiuj Kirilova. Bandė dar įkalbėti pataisyti kiaušintakį laparatomijos būdu (darant pjūvį pilve), bet man jau užteko "pataisymo" po pirmo karto - nesinori daugiau tenai (į ligoninę) grįžti, kad galų gale po "penkių pataisymų" galutiniam variante vis tiek išpjautų - neturiu laiko. Taigi... ketvirtadinį einu pas K. ir žiūrėsim ką dabar siūlys daryt. Likęs kiaušintakis pratekamas ir nieko nelaukiant bandysiu patapti nestuke.gif . Labai tikiuosi, kad neprireiks IVF'o.
Atsakyti
Aciu Valetka. smile.gif As irgi labai tikiuosi, kad po laparoskopijos, ir pas mus atskubes mazylis... 2.gif Tuo labiau, kad gyd sake, kad po operacijos, puse metu yra didziausia tikymybe pastoti nestuke.gif Tai dabar reikes vyra pakankint smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(Valetka @ 2006 05 30, 13:13)
Smagu girdeti.Tai tu,Laurriuk,po laparoskopijos pastojai?Nes as leliaus irgi noriu kaip nezinau ko.Tik pas mus problema vyro grikiuose.O gal paaiskes,kad ir pas mane yra bedu?  blush2.gif


Na man vien operacijos neuzteko ax.gif , ji buvo tik diagnostine. Nustate policistines kiausides, kiausintakiai buvo praeinami. Su vyreliu irgi buvo biski problemeliu. Stimuliacijai leidausi vaistukus ir dariau IUI. Antroji IUI buvo sekminga.
Linkiu kuo didziausios sekmes, ir tikiu, jei gydysiesi tikrai netrukus turesi leliuka 2.gif . Ir jei viena karta nepasiseka, neverta labai nusiminti.
Atsakyti
Esperansa, kaip gerai, kad pasidarei laparoskopiją. thumbup.gif thumbup.gif aišku diagnozė nelabai smagi, bet dabar jau žinai visą situaciją, o tai svarbiausia. kai žinai nuo ko gydytis, tai lengviau tada tai ir daryti. vat tik pikta man baisiai, kad tavo gydytojas, pas kurį dareisi IVF'us, nenorėjo tau daryti operacijos ir vis aiškino, kad nieko tau nėra. nervina mane tokie daktarai schmoll.gif o tai ką tau rekomenduoja daryti su ta gimdos adenoma, ar kaip ji tenai? ir nuo ko ji galėjo atsirasti... g.gif

4u.gif
Atsakyti
o tai kaip tos adenomos nematė per histeroskopiją? o kaip ji pasireiškia? spėju, kad tai ji labiausiai ir trukdo embrioniukams užsikabinti.

OFF. vat Lietuvoje buvai, o žinios jokios nedavei. blink.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O man po laporaskopijos ciklas visai bludija: per menesi sulaukiau 2 mmm ir dabar, 14 cd, jau krutine ir pilva maudzia doh.gif . Ir jauciu kad o nera nes temperatura nepakyla.
Ar jums mergaites, kurioms daryta laporaskopija susinormalizavo ciklas?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2006 05 30, 17:36)
Na man vien operacijos neuzteko  ax.gif , ji buvo tik diagnostine. Nustate policistines kiausides,  kiausintakiai buvo praeinami. Su vyreliu irgi buvo biski problemeliu.  Stimuliacijai leidausi vaistukus ir dariau IUI. Antroji IUI buvo sekminga.
Linkiu kuo didziausios sekmes, ir tikiu, jei gydysiesi tikrai netrukus turesi leliuka  2.gif . Ir jei viena karta nepasiseka, neverta labai nusiminti.

Tai va man laparoskopija irgi butu diagnostine.O ir IUI esam taip pat dvi isbande,tik deja...nieko. schmoll.gif Na gal trecia kart pasiseks.
Atsakyti
man tai vis viena mintis neiseina is galvos - cia visos raso kad patvarke kiausintakius uzakusius, o man tik konstatavo fakta....kodel man nepatvarke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 05 30, 18:40)
Sveikutes  4u.gif
O man po laporaskopijos ciklas visai bludija: per menesi sulaukiau 2 mmm ir dabar, 14 cd, jau krutine ir pilva maudzia  doh.gif . Ir jauciu kad o nera nes temperatura nepakyla.
Ar jums mergaites, kurioms daryta laporaskopija susinormalizavo ciklas?

Man susinormalizavo,bet nemanau,kad normaliai.3 dienas vos vos pakraujuoju g.gif Nepatinka man toks ciklas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 05 31, 15:05)
man tai vis viena mintis neiseina is galvos - cia visos raso kad patvarke kiausintakius uzakusius, o man tik konstatavo fakta....kodel man nepatvarke? g.gif



Murmur, na ir kas kad patvarkė, vistiek iš to jokios naudos....nu gal kai yra labai menki kažkokie pakitimai, bet daugeliu atveju geriausiu atveju negimdinį nėštumą susiveiksi po kiaušintakių rekonstrukcijos...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 31, 16:38)
Murmur, na ir kas kad patvarkė, vistiek iš to jokios naudos....nu gal kai yra labai menki kažkokie pakitimai, bet daugeliu atveju geriausiu atveju negimdinį nėštumą susiveiksi po kiaušintakių rekonstrukcijos...


nu jo.......tokio geriausio atvejo gal nereikia......
Atsakyti