Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

tai jau ryt ir aš guluosi lapraskopijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 05 29, 15:16)
tai jau ryt ir aš guluosi lapraskopijai  unsure.gif


Giedradi, sekmes tau!!! 4u.gif
Atsakyti
sekmes tau giedradi smile.gif as tai jau siandien grizau is ligonines namucio 4u.gif o dabar tikiuosi, kad toliau viskas bus gerai smile.gif daktare sake, kad dabar puse metu yra pats tinkamiausias metas ir gal jau bus nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutės, sėkmės grižusioms po laporaskopijos ir toms, kurios ją darysis. Svarbiausia kalusyti savo gydytojo,kuris jus gydo, o tai man pasakė po laporaskopijos operavusi gydytoja, kad nereikia jokio skatinimo, o aš durnelė paklausiau, dėl policistinių kiaušidžių man silpnai vyksta ovuliacija. Ir kiek laiko pateriojau, reikėjo iškart į VK bėgt ir gal būtų jau lelius. Nu, bet aš tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti
Sekmes tau, Giedradi, kelyje i laime nestuke.gif

O tai sipsenele 24, kokia tavo diagnoze buvo, ar nieko blogo nerado?
Atsakyti
Man buvo policistines kiausides. Is desines paime biopsija, nes ji buvo daug didesne uz kairiaja, bet rezultatas bus po poros savaiciu...tai dabar laukiu, ir tikiuos, kad viskas bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 05 25, 13:48)
Na va, ir aš jau namie po laparaskopijos. Kaip ir minėjau prieš tai, pašalino kiaušintakį (tikiuosi tuo mano bėdos ir baigsis). Šiaip viskas sakė gerai. Dar su siūlais, bet namuose geriau gulinėt nei ligoninėj. Kol kas nežinau kurioj temoj dalyvaut, nes kol dar nebuvau pas K. ir nežinau kuria linkme eis gydymas toliau. Taigi...


Sveika, as taip pat ruosiuosi kiausintakio salinimo op. Gal gali i keleta klausimu ats.:kiek laiko truko op?kokios perspektyvos toliau?
Dėkui is anksto
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 05 25, 20:09)
Sveikos 4u.gif , na man irgi buvo atlikta laparoskopija praejusia savaite smile.gif , pagaliau paaiskejo ir mano nepastojimo priezastys, dabar beliko laukti ir tiketis, kad viskas bus i gera. Rezultatai nera dziuginantys, bet vistiek tikiuosi geros pabaigos. Rado abi kaiusides ir desini kiausintaki saagose, atliko salpingostomija, bet blogiausia turiu gimdos adenomioze, gal kuriai nors buvo diagnozuota adenomioze, kazkaip nelabai pavyko rasti issamios informacijos apie tai, gydytoja irgi nelabai paaiskino tik nuramino, kad stebuklu buna.
Sekmes visoms! bigsmile.gif  4u.gif



Sveika esperanca, numanau kad rezultatai nedžiugina, bet vis dėlto yra geriau žynoti kas tau yra nei gyditis nežinia kiek metų nežinat aiškios priežasties.
Taip kad linkiu to stebūklo ir kuo greičiau nestuke.gif


Giedradi, sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos paneles.Gyd. St. man siulo laparoskopija,turbut,kad sutiksiu.Seip tai pas mane lyg ir gerai viskas,bet sako,kad reikia paziuret.Sakykit ar tai labai baisu?Kiek laiko prabuni ligoninej?Ar duoda nedarbingumo lapeli? unsure.gif
Atsakyti
Valetka, as vakar grizau tik is ligonines, tai galiu pasidalinti ispudziais. smile.gif Baisiausia yra pats laukimas, kol sulauki kada nuveda i operacine, o tada jau nieko nebejauti, o nubundi jau po visko smile.gif O nedarbingumo lapeli tai tikrai duoda, as atsiguliau i ligonine treciadieni, operavau ketvirtadieni, o dabar iki penktadienio namuciuos esu, nes tada pas gyd. ir siulu traukt.
Sekmes tau apsisprendziant wink.gif
Atsakyti
Aciu sipsenele 24 uz atsakyma. 4u.gif Truputi drasiau.Kad as ja darysiuos,tai as jau nusprendziau.
Laikykis ir tu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valetka @ 2006 05 30, 12:15)
Sveikos paneles.Gyd. St. man siulo laparoskopija,turbut,kad sutiksiu.Seip tai pas mane lyg ir gerai viskas,bet sako,kad reikia paziuret.Sakykit ar tai labai baisu?Kiek laiko prabuni ligoninej?Ar duoda nedarbingumo lapeli?  unsure.gif


As dariausi laporaskopija pas St 4u.gif . Siaip laiko 3 dienas, bet as pataikiau ketvirtadieniui operuotis, tai dar per savaitgali pralaike. St. palatos fainos, suremontuotos. Baisaus visiskai nieko , antra kart tikrai be baimes eiciau. Visai nieko neskaudejo ir bloga nebuvo, ir klizma visai nebaisi. Sesutes fainos, jei bent kiek pamaudzia nuskausminanciu duoda ir praeina. Ir nuo nervu pries op. dave.
Be abejo duoda nedarbingumo lapeli, dar savaitei po operacijos.
Atsakyti