Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Gal aš per naiviai galvoju, bet atsigulus į ligoninę absoliučiai viskas turi būti suteikta nemokamai. Draudžia daktarams net vaistams receptus išrašinėti, žinau kelias ligonines, kur ligonių kasa gerokai papurtė už tai. Žinoma, ligoninės irgi sukasi kaip gali, ant lapukų viską surašinėja, tipo neįrodysi. Bet žinokit ir nervas ima, kai ligoninės skyrius ketanovą perka didžiausiais kiekiais, o kai po operacijos reikia suleisti, tai tik analgino turi, nusipirkit, tada suleisim. Taip neturi būti.

Kai operavo santariškėse, nieko pirktis nereikėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglužė: 25 gegužės 2006 - 08:56
Nu man rodos, kad aš visgi Santariškėse nieko nepirkau. Gal ir dėl to, kad vedėjos palatoj gulėjau.
Tačiau infekcinėj prieš pora metų vyras kasdien su didžiausiu maišu ateidavo, nes visas lašelines, fiziologinius visokius lašelinėms - viską reikėjo pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 25, 11:01)
Nu man rodos, kad aš visgi Santariškėse nieko nepirkau. Gal ir dėl to, kad vedėjos palatoj gulėjau.
Tačiau infekcinėj prieš pora metų vyras kasdien su didžiausiu maišu ateidavo, nes visas lašelines, fiziologinius visokius lašelinėms - viską reikėjo pirkti.


O Daivute, tu cia...... Noriu paklausti, ar reikia buti susituokus norint daryti dirbtini? Aisku ir be tu vedybiniu kazkokiu sutarčių....
Atsakyti
As ir galvoju, kas cia per tvarka, kad vienur reikia pirkti, o kitur nieko. Juk mokesciams tiek daug nuskaiciuoja sad.gif , tai kaip ir nemokamai turetu buti, arba jei pirkti tai visur wink.gif O i kisene tai jau kita kalba rolleyes.gif
Atsakyti
Jogunnda, aš tau IVF temoj anksčiau jau atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, Daivute


jau radau Tavo atsakymą........
Atsakyti
Na va, ir aš jau namie po laparaskopijos. Kaip ir minėjau prieš tai, pašalino kiaušintakį (tikiuosi tuo mano bėdos ir baigsis). Šiaip viskas sakė gerai. Dar su siūlais, bet namuose geriau gulinėt nei ligoninėj. Kol kas nežinau kurioj temoj dalyvaut, nes kol dar nebuvau pas K. ir nežinau kuria linkme eis gydymas toliau. Taigi...
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 05 25, 12:48)
Na va, ir aš jau namie po laparaskopijos. Kaip ir minėjau prieš tai, pašalino kiaušintakį (tikiuosi tuo mano bėdos ir baigsis). Šiaip viskas sakė gerai. Dar su siūlais, bet namuose geriau gulinėt nei ligoninėj. Kol kas nežinau kurioj temoj dalyvaut, nes kol dar nebuvau pas K. ir nežinau kuria linkme eis gydymas toliau. Taigi...


Musmiryte, greičiau sveik, ir aišku kad kuo greičiau būtu pasiektas tikslas nestuke.gif
Atsakyti
Sveika sugrįžus Musmiryte
Didysis Tavo priešas jau nugalėtas, linkiu Tau kuo didžiausios sekmės thumbup.gif
Atsakyti
Musmiryte, sėkmės tau wub.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės wub.gif Informuosiu, kai tik sužinosiu ką toliau darysiu. O taip nekantru jau...
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 05 25, 19:09)
Sveikos 4u.gif , na man irgi buvo atlikta laparoskopija praejusia savaite smile.gif , pagaliau paaiskejo ir mano nepastojimo priezastys, dabar beliko laukti ir tiketis, kad viskas bus i gera. Rezultatai nera dziuginantys, bet vistiek tikiuosi geros pabaigos. Rado abi kaiusides ir desini kiausintaki saagose, atliko salpingostomija, bet blogiausia turiu gimdos adenomioze, gal kuriai nors buvo diagnozuota adenomioze, kazkaip nelabai pavyko rasti issamios informacijos apie tai, gydytoja irgi nelabai paaiskino tik nuramino, kad stebuklu buna.
Sekmes visoms! bigsmile.gif  4u.gif

Adenomiozė-tai gimdos raumens endometriozė unsure.gif
Atsakyti