Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Atsipalaiduokit Giedradi, neturi ir nesuk sau galvos- tau dabar ir taip uztenka problemu. As taip pat esu atlapasirde,linkusi visada visiems uz viska atsidekoti bet gyd. atzvilgiu esu nusiteikusi priesiskai, per daug jie sau leidzia, oi per daug.
Daugumai Lietuvos gyventoju juk yra labai sunku, o gyd. kazkodel dedasi labiausiai nuskriausti nors beveik visi vazineja naujausiais automobiliais ir del pragyvenimo nesuka sau galvos
Man tai isvis yra uz juos geda, ypac kai pacientui ruosiantis vaziuoti namo, jie trainiojasi aplinkui kaip kates apie lasinius lotuliukas.gif
Atsakyti
O man ne gėda, žinau kad dažnai aukoja jie ir savo laisvalaikį ir patys net neturi kada nueiti pas gydytojus dėl pacientų pertekliaus doh.gif O algos jų, atleiskit, bet daugumos juokingos. Todėl ir plėšos kiek tik gali, per kelis darbus, už kelis etatus doh.gif Ir skambinam mes jiems jei kas negerai ir šventėm, ir savaitgaliais, ir naktim blush-anim-cl.gif
Ir mokytis jiems ne bakalaurą tenka, ir atsakingi jie ne už pinigus kokius, o už žmonių gyvybes.
Gerbiu medikus ir tikrai norėčiau, kad jų algos būtų bent 3 kartus didesnės.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 22, 21:35)
O tu geriau pagalvok  tongue.gif

Jau seniai sugalvojau lotuliukas.gif Tik va,vistiek klausiu lotuliukas.gif
Nu būčiau milijoniere,tai tikrai per kelias vietas nedirbčiau ir po darbo į VK neskubėčiau bei IVF-ams ir IUI savo savaitgalių neaukočiau schmoll.gif Kad ir kiek už tai pinigų gaučiau doh.gif Turėčiau vieną darbą ir gyvenčiau iš procentų lotuliukas.gif
Atsakyti
O kazin galima butu daryti pakartotine laparoskopija praejus keliems menesiams po darytos laparoskopijos???? Zinau, kad narkoze ne vitaminai, taciau toks lnedidelis aiko tarpas ar labai kenkia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 05 23, 08:01)
O kazin galima butu daryti pakartotine laparoskopija praejus keliems menesiams po darytos laparoskopijos???? Zinau, kad narkoze ne vitaminai, taciau toks lnedidelis aiko tarpas ar labai kenkia  sad.gif

Geriau paskambink gyd. ir paklausk g.gif ,nes mes tai visko galime priburti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 05 23, 09:01)
O kazin galima butu daryti pakartotine laparoskopija praejus keliems menesiams po darytos laparoskopijos???? Zinau, kad narkoze ne vitaminai, taciau toks lnedidelis aiko tarpas ar labai kenkia  sad.gif

po apendicito operacijos ir sąaugų atidalijimo praėjus 3mėn man darė kiaušintakių pašalinimo operaciją.
O IVF patarė daryti praėjus nemažiau kaip trims mėnesiams po šios operacijos, kad viskas sugytų, rezorbuotūsi
Atsakyti
Sveikutės mergaitės 4u.gif , aš jau po laparoskopijos, antra dienelė kaip namie. thumbup.gif Operavo penktadienį KMUK, gyd.Tv wub.gif , vakar jau buvau namie. Savaitgalį teko pranuobodžiauti ligoninėj book.gif
Ačiū Dievuliui viskas pagaliau baigėsi, nes jau baigiau visai nusinervuoti ir net 5 kg pamečiau fear.gif Mat esu žiauriai jautri, o visokie lankymaisi po gydymo įstaigas man yra baisiausias dalykas. Jaučiu, kad ir nervai truputi pasilpo, teks pagerti vitaminų. Na bet viskas praėjo gerai ir greitai. thumbup.gif Operacija tetruko 45 min., po to į vadinamą reanimaciją, ten praleidau valandėlę, kol atsigavau po narkozės. Ten šiaip visas po operacijų vežė.Mane žiauriai krėtė šaltis po narkozės, tai sesutė užklojo šiltai wub.gif Beje įdomus sutapimas, bet tos sesutės vardas buvo Marija, tokia pagyvenusi moteriškutė. wub.gif Mes su ja dar maloniai pasiklabėjom.
Tarp kitko kažkaip galiu pasakyti, kad kiek teko susidurti per tą laiką Klinikose su personalu-nuo moterų, dirbančių priėmime iki gydytojų, tai visi buvo tokie malonūs ir šaunūs wub.gif Ir sesutės ir slaugutės visi visi...Ir palatos kaimynės thumbup.gif
Po operacijos tą patį vakarą jau variau pati į WC, tik galvelė buvo truputį apsvaigusi, bet jokio skausmo nejaučiau, tik nemalonus spaudimas po šonkauliais ir pečiuose nuo tų dujų, kurias leidžia į vidų laparoskopijos metu. Beje nuo skausmo nė karto vaistų taip ir nereikėjo per visą laiką. tongue.gif
Rezultatai geri-kiaušintakiai tvarkoj, sąaugų nerasta, rado tik kelis mažus mažus endometriozės židinukus,kurių,sakė ilgai teko ieškoti. Tai juos tik uždegino ir viskas clap_1.gif
Na tikuosi, mergaitės, mano patirtis kuriai nors pravers. wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, turiu toki klausimeli. Pries darant laparoskopija ar daktarai jums pateikia lapeli su sarasu ka reikia nusipirkti operacijai. Na visas laselines, kateterius, tirpiklius ir t.t. Viso paketelio kaina apie 150lt. Tiesiog idomu susizinoti, kadangi kiek girdejau kiti miestai stebisi, kad reikia operacijai viska susipirkti paciai.O gal cia ne tik musu mieste taip yra wink.gif
Atsakyti
Philipuks, man jau atsigulus i ligonine pasake, ko reikia (Santariskese), as tiksliai nepamenu, bet suma tikrai buvo gerokai mazesne.

P.S. Nors tiesa sakant dabar suabejojau, ar cia Santariskese ar infekcinej man taip buvo doh.gif Nes i operacine tai tikrai nieko pirkti nereikejo, o palatoj man jokiu laseliniu nebuvo Santariskese.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 25 gegužės 2006 - 07:35
blink.gif man KMUK nereikejo nieko pirktis g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 05 25, 09:14)
Sveikos mergaites, turiu toki klausimeli. Pries darant laparoskopija ar daktarai jums pateikia lapeli su sarasu ka reikia nusipirkti operacijai. Na visas laselines, kateterius, tirpiklius ir t.t. Viso paketelio kaina apie 150lt. Tiesiog idomu susizinoti, kadangi kiek girdejau kiti miestai stebisi, kad reikia operacijai viska susipirkti paciai.O gal cia ne tik musu mieste taip yra wink.gif


Labuka,
Man du kartus daryta laparaskopija: vieną kartą Kaune klinikose, kitą kartą Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje (darė pati U ). Nieko nereikėjo mokėti. Aišku tik į "kišenę" mirksiukas.gif . Bet čia biški anksčiau viskas buvo. Gal jau daba pasikeitė kas nors.
Atsakyti
Man laparoskopija dare Santariskese ir pries tai pagal lapeli turejau nusipirkti ten isvardintus dalykus: tame tarpe buvo ir kateteris ir antibiotikai, ir ampule nuo pykinimo (kuris atsiranda po narkozes). Ir visa tai kainavo apie 150.
Net nezinau kodel vienoms iduoda ta lapuka, kad pacios viska nusipirktu, o kitoms "pamirsta" g.gif
Atsakyti