Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(NOVUS @ 2006 05 17, 08:45)
Magni, mane irgi rytoj guldo i KMUK laparaskopijai. Operuos penktadieni gydytoja E.T. Gal susitiksim  biggrin.gif


Sveikute, NOVUS 4u.gif Acha, tikiuosi, kad susitiksim ax.gif
Na jei kartais ne-tai tau sekmės ir gerų rezultatų thumbup.gif
O gal net mes į vieną palatą papulsim g.gif , nes pas tą pačią daktarytę blush2.gif
Tai iki ir laimingai !
console.gif
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 05 17, 12:20)
Poryt mane operuos, apie operacija kazkaip isvis negalvoju, istverciau nors ir 100 operaciju, kad tik rezultatai butu geri  thumbup.gif  Kankina tik viena mintis, ar duoti gyd. ir anesteziologui pinigu. Jei duoti, tai kada geriau: pries operacija ar po? Ir kaip duoti, vokelyje, ar paprasciausiai ideti i kisene? Nesijuokit, bet kazkaip niekada dar neteko duoti kazkam va taip pinigu


QUOTE(fortūnata @ 2006 05 17, 17:18)
Nu iš principo nedaviau anesteziologui pinigų schmoll.gif Man jų irgi niekas neduoda lotuliukas.gif Ir ką,vaikštau dar gyva lotuliukas.gif Po op. jaučiausi gerai biggrin.gif O jeigu taip nori duoti,kai ateis į palatą pas tave,tai įdėk į kišeniuką ir tiek doh.gif


Mane irgi tokie klausimai kankinai, nemegstu tokiu dalykų, juk aš irgi gaunu alga už savo darbą, o iš šono man niekas neduoda, tai kaip čia man kitam duoti, tokia jau pas mane logika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 05 17, 11:02)
Mane ji irgi operavo thumbup.gif


sveikos,
man irgi nusimato laparoskopija KMUK pas E.T. O ji is tu, kuriems reikia duoti vokeli ar ji is tu idejiniu, kurie neima?
Kaip jus daret? Is principo esu pries davimus, nes man irgi niekas "is kaires" neduoda, bet g.gif nezinau, kaip cia pasielgti verysad.gif
Atsakyti

Ji iš tų, kurioms dėl tavo vokelio nei šilta nei šalta smile.gif . Ji juk milijonierė. Bet jei duosi paims. Neduosi, - dirbs taip pat.


Atsakyti
Sveikutes, as taip pat treciadieni guluosi i ligonine, tai dabar daug visokiu klausimu ir neaiskumu kyla unsure.gif Galvoju kiek ir kam paduoti ir t.t. O po operacijos kiek laiko biuleteni duoda?
Papildyta:
Sirdele dreba, bet tik del to, kad tik viskas gerai butu :(
sekmes toms, kuriu laukia tas pats :)
Atsakyti
QUOTE(emilijada @ 2006 05 19, 17:49)
sveikos,
man irgi nusimato laparoskopija KMUK pas E.T. O ji is tu, kuriems reikia duoti vokeli ar ji is tu idejiniu, kurie neima?
Kaip jus daret? Is principo esu pries davimus, nes man irgi niekas "is kaires" neduoda, bet g.gif  nezinau, kaip cia pasielgti verysad.gif

o kada guliesi, aš tai 30 diena blush2.gif

QUOTE(Aga @ 2006 05 19, 18:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Oi negaliu kaip prakuokinai smile.gif

Aš tokios nuomonės, gali - duok, neturi iš ko duoti - nepapjaus  rolleyes.gif
Man kažkaip visad norisi atsilyginti, nors ne visad galiu  verysad.gif

Aga, manau jei mess galetume metytis pinigais i kaire i dešine, tai tikrai nekiltų klausimų del davimo ir kam taip sukti galva, bet tie pinigai nera man labai lengvai uždirbami, o atsilyginimas atsilyginimui nelygus, dauguma daktarų atsilyginima supranta vokeliu biggrin.gif na gal ne visi blush2.gif

Nors guluosi kita antradieni, jau man galvoje sukasi, ka pasiimti ir kaip viskas ten bus, dar labai nuliudau kad vyras negales su manim važiuoti, teks vienai nuvažiuoti, jis tik vakare pas mane gales atvažiuoti, o kaip aš paskutiniu metu jautri tai jaučiu nuvažiavus i ligonine iš kart apsiverksiu doh.gif blush2.gif ir atrodo ko, nu bet vistiek nervai daro savo doh.gif
Atsakyti
giedradi, nesinervuok, nusiramink.
Jei neturi iš ko duoti, labai nepergyvenk. Ką nors simboliško nupirk jei gali. Juk ne kiekvienas duoda, ne kiekvienas turi iš ko duoti. Galbūt dar su ta gydytoja susidursi ne vieną kartą, gal kitą kartą turėsi.
Tu tiesiog nepanikuok, viskas bus gerai, linkiu sėkmės wub.gif

Beja, čia labai jau viešai diskuotujuot, duot - neduot, mūsų gydytojai skaito ir juokias, garantuoju.
Atsakyti
QUOTE(Diletantas @ 2006 05 19, 17:48)
Ji iš tų, kurioms dėl tavo vokelio nei šilta nei šalta  smile.gif . Ji juk milijonierė. Bet jei duosi paims. Neduosi, - dirbs taip pat.


lotuliukas.gif nu nezinau nezinau, i milijoniere ji man nepanasi biggrin.gif
is manes neeme nieko, ir tai tikrai pakele mano pasitikejima gydytoja.
As manau kad gydytojai, mokytojai, destytojai turi dirbti is pasaukimo, del rezultato, o ne del musu vokelio. Liudna, bet tokiu mazai belike...
Atsakyti
mumur, retas kuris duodam prieš operąciją vokelį, taigi nemanau, kad kyšį ir duodam. Koks kyšis po visko? Atsilyginam ir tiek ax.gif
Oi turėčiau daug, tai dalinčiau į kairę, į dešinę, man negaila, kaip žmogus stengiasi dėl manęs.
Atsakyti
Kiek teko bendrauti su Gyd. Tvarijonavičiene, esu įsitikinusi, kad nuo vokelio jos darbo rezultatai visiškai nepriklauso, ir net nesvarbu - milijonierė ji ar ne...
Giedradi, tikrai nusiramink ir atsikratyk komplekso, kad visiems už viską būtinai reikia mokėti - netiesa, yra daug padorių žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 22, 10:29)
Aš irgi manau, kad nepriklauso.



Prieš 2 mėn. apturėjau laparaskopiją ir niekam nieko nedaviau. Ne dėl to, kad neturėčiau ką duot, bet jau toks mano principas tongue.gif . Šiandien vėl guluosi laparaskopijai ir vėl niekam nieko neduosiu ir dėl to komplekso visai jokio nejaučiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 05 22, 08:26)
giedradi, nesinervuok, nusiramink.
Jei neturi iš ko duoti, labai nepergyvenk. Ką nors simboliško nupirk jei gali. Juk ne kiekvienas duoda, ne kiekvienas turi iš ko duoti. Galbūt dar su ta gydytoja susidursi ne vieną kartą, gal kitą kartą turėsi.
Tu tiesiog nepanikuok, viskas bus gerai, linkiu sėkmės wub.gif

Beja, čia labai jau viešai diskuotujuot, duot - neduot, mūsų gydytojai skaito ir juokias, garantuoju.


Gal ir gerai kad paskaito, gal geriau mus supras tongue.gif
QUOTE(Aga @ 2006 05 22, 08:45)
mumur, retas kuris duodam prieš operąciją vokelį, taigi nemanau, kad kyšį ir duodam. Koks kyšis po visko? Atsilyginam ir tiek ax.gif
Oi turėčiau daug, tai dalinčiau į kairę, į dešinę, man negaila, kaip žmogus stengiasi dėl manęs.

o čia tai klysti ir visi aplinkiniai mane idiote vadina del mano tokio požiūrio, sako dar labai nesusidūrei, o kai susidursi suprasi, kad tai ir viska lemia, todėl man ir kyla klausimai blush2.gif

QUOTE(Musmiryte @ 2006 05 22, 10:39)
Prieš 2 mėn. apturėjau laparaskopiją ir niekam nieko nedaviau. Ne dėl to, kad neturėčiau ką duot, bet jau toks mano principas  tongue.gif . Šiandien vėl guluosi laparaskopijai ir vėl niekam nieko neduosiu ir dėl to komplekso visai jokio nejaučiu  schmoll.gif

SĖkmės tau 4u.gif
Atsakyti