Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikos supermamytės smile.gif
Prisiskaičiusi Jūsų istorijų, ir aš nusprendžiau įsiterpti.
Jau 7metai, kai negaliu pastoti, nors pirmas vaikas "užkibo" antrąjį planavimo mėnesį. Aplankiau 4 ginekologus. Visi kaip susitarę-viskas O.K. Tik pernai, atsistiktinai darant echoskopiją, gydytoja pastebėjo ant kiaušidžių endometriozinę cistą. Ir ką jūs manote? Po laporoskopijos paaiškėjo, kad ten ne tik 4cistos, bet dar ir 4 stadijos endometriozė. Viskas suaugę nerealiai, o židinių rado net ant diafragmos. Tai va.
Dabar po pusės metų hormoninio gydymo-užsiimu maloniu darbu-planuoju antrąją pupą.
Atsakyti
QUOTE(Minita @ 2007 01 29, 19:52)
Sveikos supermamytės smile.gif
Prisiskaičiusi Jūsų istorijų, ir aš nusprendžiau įsiterpti.
Jau 7metai, kai negaliu pastoti, nors pirmas vaikas "užkibo" antrąjį planavimo mėnesį. Aplankiau 4 ginekologus. Visi kaip susitarę-viskas O.K. Tik pernai, atsistiktinai darant echoskopiją, gydytoja pastebėjo ant kiaušidžių endometriozinę cistą. Ir ką jūs manote? Po laporoskopijos paaiškėjo, kad ten ne tik 4cistos, bet dar ir 4 stadijos endometriozė. Viskas suaugę nerealiai, o židinių rado net ant diafragmos. Tai va.
Dabar po pusės metų hormoninio gydymo-užsiimu maloniu darbu-planuoju antrąją pupą.


Ne nu tokiu atveju pasiskaicius tikrai neimanoma daktaru gerbti, nugi neatsirado ta 4 stadija per kelias dienas ir kaip buvo galima to nepastebeti anksciau.
bet jei pasigydei, tai viskas bus gerai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 29, 21:53)
Ne nu tokiu atveju pasiskaicius tikrai neimanoma daktaru gerbti, nugi neatsirado ta 4 stadija per kelias dienas ir kaip buvo galima to nepastebeti anksciau.
bet jei pasigydei, tai viskas bus gerai... thumbup.gif


Na tikiuosi, kad viskas bus gerai. Viltis miršta paskutinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 01 28, 22:34)
Vejune, linkiu tau stiprybes. Tikiuosi, kad siuolaikine medicina jau tiek pazengusi, kad veliau ar anksciau busim sveikos ir turesim vaikuciu.
Papildyta:
Vejune, o kur tau buvo operacija daroma? Koks gydytojas?


Aciu dinaja ir citas uz palaikyma ir jums to paties, man dare krikscioniskuose gimd. namuose P.Vanagas
Atsakyti
nu merginos Jūs duodat doh.gif juk internetas tai viešas, paskaito ir gydytojai, tai ar gražu aptarinėti konkrečius faktus, kas, kiek ir kaip davė lotuliukas.gif geriau per asmenines susirašykit, jei jau reikalas yra
Atsakyti
Tai kad tie vokeliai kaip ir viesha paslaptis, tai ka jau cia benuslepsi... Kiek girdejau dar ir isiteisino (ar tik bande) "dovaneles"
Atsakyti
sveikutes,gal kam dare laparoskopija Panevezyje
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 01 29, 22:40)
nu merginos Jūs duodat  doh.gif juk internetas tai viešas, paskaito ir gydytojai, tai ar gražu aptarinėti konkrečius faktus, kas, kiek ir kaip davė  lotuliukas.gif geriau per asmenines susirašykit, jei jau reikalas yra

Paiduke, faktas yra faktas.... šia dar pas mus nieko rolleyes.gif Pažiūrėk prie gimdymų kaip panos viešai rašo kiek kam ir už ką mokėjo, ką už tai gavo ir ko ne doh.gif
Žino jie ir taip kiek už ką ir pas ką kokios "stafkės".... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 30 sausio 2007 - 21:52
QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 30, 21:50)
Paiduke, faktas yra faktas.... šia dar pas mus nieko rolleyes.gif  Pažiūrėk prie gimdymų kaip panos viešai rašo kiek kam ir už ką mokėjo, ką už tai gavo ir ko ne  doh.gif
Žino jie ir taip kiek už ką ir pas ką kokios "stafkės".... unsure.gif

manau nelabai etiška tokius dalykus viešai aptarinėti
juk dauguma pasisako, pas kokią gydytoją gydosi, ar gimdys, ar jau gimdė, tai jei norima sužinoti kiek jai/jam davė, tai į až galėtų parašyti ir paklausti, aš bent taip manau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 30 sausio 2007 - 21:57
Paiduke drinks_cheers.gif , ir aš manau, kad neetiška, bet čia yra forumas .... Neuždrausi gi žmonėm, jei jie to nesupranta ...
Atsakyti
Mielos merginos 4u.gif ir moterys,

Labai norėčiau Jūsų paprašyti parašyti į šį forumą atsiliepimus apie konkrečius gydytojus, kurie Jums atliko laparaskopiją KMU Klinikose. Į ligoninę...praktiškai...guluosi pirmą kartą ir turiu visokių neaiškumų g.gif - kaip, kas, kada, kokiu būdu.
Jei tai įmanoma, tai prašau Jūsų kuo greičiau parašyti šiuos atsiliepimus. Iš anksto dėkoju Jums. mirksiukas.gif
Pasidalinkite savo patirtimis rolleyes.gif
Atsakyti
Jau ne kartą rašiau, aš tik už gydytoją Dalią Butautienę thumbup.gif Ji viena geriausių laparaskopijų specė KMUK.
Atsakyti