Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Citas @ 2007 01 19, 10:36)
O tai kaip nedare GN gali itarti endometroze ar nepratekamuma? Ultragarsas kazin ar parodo? Bet kazkaip gulti iskart po narkoze irgi nesinori.
Daug kur skaiciau, kad gimdos nuotrauka nera jau tokia efektyvi, nes laporoskopijos metu daznai paneigiama tai ka parode GN. Bent jau as tikiuosi, kad mano GN diagnoze paneigs, nors turbut tiesiog noriu tuo tiketi  verysad.gif
Mano atveju GN parode nepratekamuma, bet apie endometrioze gydytoja neuzsimine. bet aisku, laporoskopija gali parodyti, kad yra dar kas nors.  doh.gif  Nu pagyvensim pamatysim.

Nu gimdos nuotrauka jokios endemetriozės neparodo, ją tik įtarti gali echoskopuojant, todėl esant įtarimams siūlo darytis laparaskopiją, nes tik jos metu pamato endometriozės židinius ir visą kitą...
Atsakyti
QUOTE(Vyšniukė @ 2007 01 19, 11:12)
Nu gimdos nuotrauka jokios endemetriozės neparodo, ją tik įtarti gali echoskopuojant, todėl esant įtarimams siūlo darytis laparaskopiją, nes tik jos metu pamato endometriozės židinius ir visą kitą...


Visiškai teisingai, tik nežinau ar echoskopuojant įtaria endometriozę, man kažkaip atrodo, kad daugiau pagal požymius, sokoladinis kraujas per mmm ir t.t. Mano atveju iš daktarės išgirdau kad jinai užčiuopia kažkokius sukietėjimus ir tai gali būti endometriozės židiniai. Tai aš ir pasirinkau laparaskopiją, o ne GN. Citas, sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Vyšniukė @ 2007 01 19, 12:12)
Nu gimdos nuotrauka jokios endemetriozės neparodo, ją tik įtarti gali echoskopuojant, todėl esant įtarimams siūlo darytis laparaskopiją, nes tik jos metu pamato endometriozės židinius ir visą kitą...


Nu man ir echoskopuojant daktare nieko neitare, bet zinant siu laiku diagnozes, per laporoskopija gali paaisket kad turiu ir ta bjaurybe. Na pagyvensim pamatysim.


QUOTE(Nendrė @ 2007 01 19, 12:37)
Visiškai teisingai, tik nežinau ar echoskopuojant įtaria endometriozę, man kažkaip atrodo, kad daugiau pagal požymius, sokoladinis kraujas per mmm ir t.t. Mano atveju iš daktarės išgirdau kad jinai užčiuopia kažkokius sukietėjimus ir tai gali būti endometriozės židiniai. Tai aš ir pasirinkau laparaskopiją, o ne GN. Citas, sėkmės.


Nu zodziu, vadinasi nieko is anksto negali zinoti. na mergaites, laikas iki operacijos lekia sviesos greiciu. Kuo labiau arteja, tuo labiau bijau. Bet to neisvengsi, jei noriu dar turet vilciu del vaikelio. Man svarbiausia kad nors viena kiausintaki pravalytu, nes kitaip pastojimas neimanomas. schmoll.gif Gana verkslent, pasimatysim po operacijos smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 19, 14:35)
Nu man ir echoskopuojant daktare nieko neitare, bet zinant siu laiku diagnozes, per laporoskopija gali paaisket kad turiu ir ta bjaurybe. Na pagyvensim pamatysim.
Nu zodziu, vadinasi nieko is anksto negali zinoti. na mergaites, laikas iki operacijos lekia sviesos greiciu. Kuo labiau arteja, tuo labiau bijau. Bet to neisvengsi, jei noriu dar turet vilciu del vaikelio. Man svarbiausia kad nors viena kiausintaki pravalytu, nes kitaip pastojimas neimanomas. schmoll.gif  Gana verkslent, pasimatysim po operacijos  smile.gif


dideliausios sėkmės 4u.gif

man irgi echoskopuojant įtraė endometriozės atmainą kažkokią. pagyvensim ir pamatysim ar tikrai pasitvirtins.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 19, 10:36)
Mano atveju GN parode nepratekamuma, bet apie endometrioze gydytoja neuzsimine. bet aisku, laporoskopija gali parodyti, kad yra dar kas nors.  doh.gif  Nu pagyvensim pamatysim.

Man nuotrauka parodė, kad vienas kiaušintakis nepraeinamas. Laparoskopijos metu tai buvo paneigta, bet rado nedidelį endometriozės židinį. Gyd. jį pridegino ir užtikrino, kad nesiplės. Kartais man atrodo, kad beveik visos moterys turi tą bjaurybę endometriozę.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 14, 13:10)
VaidaI, o nuo kada gyd Tv pradeda atostogauti?



Minejo, kad nuo vsario 1 d.
Atsakyti
Sveikos,
Gryzau ir as po laparaskopijos, baisu net prisiminti ta laika verysad.gif Diagnoze irgi liudna: endometrioze IV stadija cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(VEJUNE @ 2007 01 27, 12:15)
Sveikos,
Gryzau ir as po laparaskopijos, baisu net prisiminti ta laika  verysad.gif Diagnoze irgi liudna: endometrioze IV stadija  cry.gif  cry.gif  cry.gif

VEJUNE, O TAI SUNKIAI OPERACIJA PAVYKO? KOKIA SAVIJAUTA DABAR? O TAI KA TAU PRANASOVO, KOKIA DIAGNOZE BUVO PRIES OPERACIJA? KOKIOS PROCEDUROS DABAR LAUKIA? NES MAN GYDYTOJA IRGI PATARE OPERACIJA, NES ANT VIENOS KIAUSIDES YRA CISTA. O TAIP BIJAU , KAD PER OPERACIJA APZIUREJUS, NERASTU IRGI KOKIU ZIDINIU IR T.T. JOKIU NUSISKUNDIMU NETUREJAU, NIEKADA LIGONINEJE NEGULEJAU, TUREJAU TIK VIENA VIENINTELI PARTNERI...IS KUR TOKIOS LIGOS PUOLA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 01 28, 17:17)
VEJUNE, O TAI SUNKIAI OPERACIJA PAVYKO? KOKIA SAVIJAUTA DABAR?  O TAI KA TAU PRANASOVO, KOKIA DIAGNOZE BUVO PRIES OPERACIJA? KOKIOS PROCEDUROS DABAR LAUKIA? NES MAN GYDYTOJA IRGI PATARE OPERACIJA, NES ANT VIENOS KIAUSIDES YRA CISTA. O TAIP BIJAU , KAD PER OPERACIJA APZIUREJUS, NERASTU IRGI KOKIU ZIDINIU IR T.T. JOKIU NUSISKUNDIMU NETUREJAU, NIEKADA LIGONINEJE NEGULEJAU, TUREJAU TIK VIENA VIENINTELI PARTNERI...IS KUR TOKIOS LIGOS PUOLA  verysad.gif

Pavyko pusetinai. Pas mane itare endometrioidines cistas abieju kiausiziu pusese. Operacijos metu prasidejo vidinis kraujavimas, pavyko sustabdyti, rado labai pazengusia endometriozes IV stadija. Po operacijos para pragulejau pooperacinej palatoj, prasidejo tachikardija. Taciau po 3dienu savijauta pagerejo. Po operacijos bandyt pastot neleido. paskyre 6men gydimo kursa triptoreline, poto vel laukia operacija, kad paziuret kokia situacija, o tada jau kaip Dievas duos.
dijana nesibaimink, manau geriau zinoti kaip yra ir pradeti gydyma, nei gyventi nezinioje ir baimeje. Kuo anksciau pradesi tuo greiciau pavyks iveikti tas nelemtas ligas
Atsakyti
QUOTE(VEJUNE @ 2007 01 28, 20:27)
Pavyko pusetinai. Pas mane itare endometrioidines cistas abieju kiausiziu pusese. Operacijos metu prasidejo vidinis kraujavimas, pavyko sustabdyti, rado labai pazengusia endometriozes IV stadija. Po operacijos para pragulejau pooperacinej palatoj, prasidejo tachikardija. Taciau po 3dienu savijauta pagerejo. Po operacijos bandyt pastot neleido. paskyre 6men gydimo kursa triptoreline, poto vel laukia operacija, kad paziuret kokia situacija, o tada jau kaip Dievas duos.
dijana nesibaimink, manau geriau zinoti kaip yra ir pradeti gydyma, nei gyventi nezinioje ir baimeje. Kuo anksciau pradesi tuo greiciau pavyks iveikti tas nelemtas ligas

Vejune, linkiu tau stiprybes. Tikiuosi, kad siuolaikine medicina jau tiek pazengusi, kad veliau ar anksciau busim sveikos ir turesim vaikuciu.
Papildyta:
Vejune, o kur tau buvo operacija daroma? Koks gydytojas?
Atsakyti
Nu va ir as jau po visko, t.y po laporoskopijos. Kaip ir matesi is gimdos nuotraukos abu kiausintakiai buvo nepraeinami, tai juos pravale, atvere. Tik gydytoja sake, kad negarantuoja kad ju funkcionalumas islikes ar gales tie plaukeliai pernesti spermijus ir embrioniukus. sad.gif Saaugu nerado tik mazycius darinukus prie vienos kiausides, kuriuos sekmingai atidalijo. Kita beda pas mane mmm nebuvinmas tai aisku ir ovuliacijos nebuvimas. tai dabar tikiuosi labai ciklo atsistatymo, nes tipo kartais taip buna, kad po kiausidziu drilingo (subadymo) taie dalykai atsistato. Zodziu viskas atiduodama aukstesnems jegoms. Liudna, kad negaliu valdyti situacijos.

Gal kuri zinot toki atveji kaip mano ir sekminga ar nesekminga jo pratesima unsure.gif

Pati operacija man visai nebaisi buvo, o nugrimzdimas i miega (narkoze) netgi faina blush2.gif Operavo apie 40 min, o po pusantros valandos jau gulejau savo palatoje, kita diena isleista namo.

Laikykis Vejune, pakentek tuos puse meteliu ir vel kibk i darbus rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 29, 13:40)
Nu va ir as jau po visko, t.y po laporoskopijos. Kaip ir matesi is gimdos nuotraukos abu kiausintakiai buvo nepraeinami, tai juos pravale, atvere. Tik gydytoja sake, kad negarantuoja kad ju funkcionalumas islikes ar gales tie plaukeliai pernesti spermijus ir embrioniukus. sad.gif Saaugu nerado tik mazycius darinukus prie vienos kiausides, kuriuos sekmingai atidalijo. Kita beda pas mane mmm nebuvinmas tai aisku ir ovuliacijos nebuvimas. tai dabar tikiuosi labai ciklo atsistatymo, nes tipo kartais taip buna, kad po kiausidziu drilingo (subadymo) taie dalykai atsistato. Zodziu viskas atiduodama aukstesnems jegoms. Liudna, kad negaliu valdyti situacijos.

Gal kuri zinot toki atveji kaip mano ir sekminga ar nesekminga jo pratesima  unsure.gif

Pati operacija man visai nebaisi buvo, o nugrimzdimas i miega (narkoze) netgi faina  blush2.gif  Operavo apie 40 min, o po pusantros valandos jau gulejau savo palatoje, kita diena isleista namo.

Laikykis Vejune, pakentek tuos puse meteliu ir vel kibk i darbus  rolleyes.gif  4u.gif


Citas, tikiuosi greitai tau viskas susitvarkys ir neuzilgo turesiu vaikiuka. O kur operacija darei? Koks gydytojas? Kaip ruoseisi operacijai? Buvo mokami pinigeliai vokeliuose?Ne karto negulejau ligonineje, tad nezinau, tik bobuciu prisiklausius verysad.gif
Atsakyti