Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Citas @ 2007 01 15, 15:59)
labukas Viktoriuk, pamenu tave is planuoujanciu skyrelio  4u.gif  Tai kaip tau einasi? Kur tau dare laporoskopija ? lietuvoj? O ka tau rado ten, kad nepataise?
As kiek skaicius, tai po mikrochirurginiu irgi mergytem yra pavyke pastot. Laikykis.

Ne, man laparoskopiją čia darė, ir mikrochirurginę čia darys ax.gif Pas mane ko tik nėra, ir nepraeinamumas, ir sąaugos doh.gif Tvarijonavičienė Lietuvoj žiūrėjo mano ligos istoriją, kai buvau parsivežus, tai sakė, kad labai sunkiai su pagalba man, reiktų iškart IVF, bet ji papasakojo ir kaip mūsų sistema veikia, tai man ta operacija kaip kelias į IVF blush2.gif Tai man labiau įdomu, kaip mergytėms sekas gyti po mikrochirurginės, nes niekada neturėjus normalios oepracijos, tai šiek tiek bijau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktoriukas: 15 sausio 2007 - 21:38
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 01 15, 19:05)
Ne, man laparoskopiją čia darė, ir mikrochirurginę čia darys ax.gif Pas mane ko tik nėra, ir nepraeinamumas, ir sąaugos doh.gif Tvarijonavičienė Lietuvoj žiūrėjo mano ligos istoriją, kai buvau parsivežus, tai sakė, kad nelabai sunkiai su pagalba man, reiktų iškart IVF, bet ji papasakojo ir kaip mūsų sistema veikia, tai man ta operacija kaip kelias į IVF blush2.gif Tai man labiau įdomu, kaip mergytėms sekas gyti po mikrochirurginės, nes niekada neturėjus normalios oepracijos, tai šiek tiek bijau blush2.gif



Na tai kaip suprantu nepraeinamumas ir yra del saaugu. Tai pas tave ta viena problema ir yra. Bijau, kad ir pas mane tai pasitvirtins po laporoskopijos. Bet tai tau tipo pravale tuos kiausintakius? Ir paskui liepe bandyt naturaliai? Nes pas mane tai ir ovuliacija pagal mane nevyksta, tai dar ir stimuliuot reikes. doh.gif

O del tos mikrochirurgines tai nieko negirdejau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 15, 19:21)
Na tai kaip suprantu nepraeinamumas ir yra del saaugu. Tai pas tave ta viena problema ir yra. Bijau, kad ir pas mane tai pasitvirtins po laporoskopijos. Bet tai tau tipo pravale tuos kiausintakius? Ir paskui liepe bandyt naturaliai? Nes pas mane tai ir ovuliacija pagal mane nevyksta, tai dar ir stimuliuot reikes.  doh.gif

O del tos mikrochirurgines tai nieko negirdejau...  g.gif

Man kažkaip kitaip aiškino, kad nepraeinamumas nuo pat kiaušidžių, o sąaugos kiaušintakiams iš viršaus g.gif Normaliai nieko nepavyks man čia paaiškint blush2.gif O kiaušintakių nepravalė iki galo, kažkaip darė, kiek galėjo, bet dėl ypatingai sunkios padėties reikia šitos mikrochirurginės ax.gif Natūraliai nepavyks, bet kadangi pas mus IVF yra stipriai kompensuojama valstybės, tai šita operacija yra kaip privalomas skirtas gydymas, nes matai, iš 500 per 2 metus pastoja 8, tai va, teoriškai po šitos operacijos turėsiu bandyti natūraliai porą metų, bet aš bandysiu išsiverkti IVF anksčiau, nesiruošiu išklausyti po poros metų, kad vis dėlto šansų nėra, o dabar stoji į eilę IVF schmoll.gif Su O tai aš net nežinau, kaip reikalai, faktas, kad prieš Naujus porą ciklų nebuvo, o kaip dabar, nežinau, tikrins po operacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 01 15, 22:37)
Man kažkaip kitaip aiškino, kad nepraeinamumas nuo pat kiaušidžių, o sąaugos kiaušintakiams iš viršaus g.gif Normaliai nieko nepavyks man čia paaiškint blush2.gif O kiaušintakių nepravalė iki galo, kažkaip darė, kiek galėjo, bet dėl ypatingai sunkios padėties reikia šitos mikrochirurginės ax.gif Natūraliai nepavyks, bet kadangi pas mus IVF yra stipriai kompensuojama valstybės, tai šita operacija yra kaip privalomas skirtas gydymas, nes matai, iš 500 per 2 metus pastoja 8, tai va, teoriškai po šitos operacijos turėsiu bandyti natūraliai porą metų, bet aš bandysiu išsiverkti IVF anksčiau, nesiruošiu išklausyti po poros metų, kad vis dėlto šansų nėra, o dabar stoji į eilę IVF schmoll.gif Su O tai aš net nežinau, kaip reikalai, faktas, kad prieš Naujus porą ciklų nebuvo, o kaip dabar, nežinau, tikrins po operacijos ax.gif


Aisku, na tu kaip matau turi aisku tiksla uzsibrezus, tai net neabejoju, kad neilgai trukus supuosi savo leliuka thumbup.gif
Smagu, kad valstybe padeda su IVF, nes labai jau jis brangus doh.gif

O as dar labiau sumisus, gulsiu i ligonine. nesuprantu, kaip taip yra, kad pas daktarus nueini sveikas (niekada neturejus jokiu uzdegimu, jokiu ligu), o iseini su siuntimu operacijai doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 16, 11:41)
O as dar labiau sumisus, gulsiu i ligonine. nesuprantu, kaip taip yra, kad pas daktarus nueini sveikas (niekada neturejus jokiu uzdegimu, jokiu ligu), o iseini su siuntimu operacijai  doh.gif

va panasiai ir man. verysad.gif Niekad nebuvo jokiu uzdegimu ar kokiu kitokiu ligu, jokiu atsitiktiniu lytiniu santykiu, jokiu nutrauktu nestumu, net negeriau kontraceptiku. verysad.gif verysad.gif verysad.gif Skundziaus tik skausmingom menesinem. Ir se tau - kai nuejau pas gydytoja rado cista, kuria butinai reikejo operuot. Isejau su siuntimu laparoskopijai..... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ne ten guodziuosiu, bet neatsispyriau parasyt....
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2007 01 16, 18:26)
va panasiai ir man.  verysad.gif  Niekad nebuvo jokiu uzdegimu ar kokiu kitokiu ligu, jokiu atsitiktiniu lytiniu santykiu, jokiu nutrauktu nestumu, net negeriau kontraceptiku.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Skundziaus tik skausmingom menesinem. Ir se tau - kai nuejau pas gydytoja rado cista, kuria butinai reikejo operuot. Isejau su siuntimu laparoskopijai.....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ne ten guodziuosiu, bet neatsispyriau parasyt....



Cia cia guodiesi, labai tave suprantu. Bet neturetu buti problemu. Mano draugei cista isoperavo ir jinai jau supuoja leliuka. mirksiukas.gif
Kada tau laporoskopija darys? Ir kur?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 16, 21:18)
Cia cia guodiesi, labai tave suprantu. Bet neturetu buti problemu. Mano draugei cista isoperavo ir jinai jau supuoja leliuka.  mirksiukas.gif
Kada tau laporoskopija darys? Ir kur?

man jau padaryta laporoskopija gruodzio men. Pripazinta endometriozes 3 stadija. Viena kiauside nezinia ar is vis funkcionuos, nes jos beveik ir neliko........ verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2007 01 16, 23:53)
man jau padaryta laporoskopija gruodzio men. Pripazinta endometriozes 3 stadija. Viena kiauside nezinia ar is vis funkcionuos, nes jos beveik ir neliko........  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Nu *****, tai itare tik cista o rado endometrioze blink.gif Sakes, as irgi bijau, kad man ras visas bjaurybes, sakes, ka reikes daryt verysad.gif O tai tau dar duoda sansu naturaliai pastot daktarai? dar gerai kad tik viena kiauside is rikiuotes isejus, o man gimdos nuotrauka abi nepraeinamas rodo. Nu dabar tai jau rimtai issigandau.
O ka tau gimdos nuotrauka parode pries laporoskopija?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 17, 11:52)
Nu *****, tai itare tik cista o rado endometrioze  blink.gif  Sakes, as irgi bijau, kad man ras visas bjaurybes, sakes, ka reikes daryt  verysad.gif  O tai tau dar duoda sansu naturaliai pastot daktarai? dar gerai kad tik viena kiauside is rikiuotes isejus, o man gimdos nuotrauka abi nepraeinamas rodo. Nu dabar tai jau rimtai issigandau.
O ka tau gimdos nuotrauka parode pries laporoskopija?

na man ir itare endometrioidine arba dermoidine cista ir iskart gavau siuntima operacijai. Pastojimas - dabar liepe gert kontraceptikus, o paskui bandyt. Po operacijo sake mano kiausintakiai lyg ir normalus. Gimdos nuotraukos man nedare.
Nepergyvenk, gal Tau viskas nebus taip blogai....
reik tiket, nors labai sunku......
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2007 01 17, 21:00)
na man ir itare endometrioidine arba dermoidine cista ir iskart gavau siuntima operacijai. Pastojimas - dabar liepe gert kontraceptikus, o paskui bandyt. Po operacijo sake mano kiausintakiai lyg ir normalus. Gimdos nuotraukos man nedare.
Nepergyvenk, gal Tau viskas nebus taip blogai....
reik tiket, nors labai sunku......


Aciu uz palinkejimus, jau kita savaitgali viska zinosiu.
Bet tu mane nustebinai, kad pries laporoskopija tau nedare gimdos nuotraukos, nes kazkaip lyg visoms tai dare.
Parasysiu po visko jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 18, 15:19)
Bet tu mane nustebinai, kad pries laporoskopija tau nedare gimdos nuotraukos, nes kazkaip lyg visoms tai dare.


Nevisoms, jeigu įtaria iškarto endometriozę, siūlo darytis iš karto laparaskopiją, jos metu pažiūri ir pratekamumą ir endometriozę vienu metu. Man pvz reikėjo pasirinkti ar gimdos nuotrauką ar laparaskopiją. Jei būčiau darius gimdos nuotrauką, po to vis tiek būtų reikėję daryti laparaskopiją, gaunasi pinigų mėtymas. Aišku jei nebūtų įtarinėjama endometriozė geriau apsieiti be narkozių ir pasidaryti tiesiog GN.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 01 18, 17:03)
Nevisoms, jeigu įtaria iškarto endometriozę, siūlo darytis iš karto laparaskopiją, jos metu pažiūri ir pratekamumą ir endometriozę vienu metu. Man pvz reikėjo pasirinkti ar gimdos nuotrauką ar laparaskopiją. Jei būčiau darius gimdos nuotrauką, po to vis tiek būtų reikėję daryti laparaskopiją, gaunasi pinigų mėtymas. Aišku jei nebūtų įtarinėjama endometriozė geriau apsieiti be narkozių ir pasidaryti tiesiog GN.



O tai kaip nedare GN gali itarti endometroze ar nepratekamuma? Ultragarsas kazin ar parodo? Bet kazkaip gulti iskart po narkoze irgi nesinori.
Daug kur skaiciau, kad gimdos nuotrauka nera jau tokia efektyvi, nes laporoskopijos metu daznai paneigiama tai ka parode GN. Bent jau as tikiuosi, kad mano GN diagnoze paneigs, nors turbut tiesiog noriu tuo tiketi verysad.gif
Mano atveju GN parode nepratekamuma, bet apie endometrioze gydytoja neuzsimine. bet aisku, laporoskopija gali parodyti, kad yra dar kas nors. doh.gif Nu pagyvensim pamatysim.
Atsakyti