Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikute, as irgi jusu likimo drauge. Guluosi 25 d. laporoskopijai. Po gimdos nuotraukos prognoze prasta. Abu kiausintakiai nepratekami, o dar ir ovuliacija nevyksta. Nesuprantu del tu kiausintakiu, juk niekada neturejus jokiu uzdegimu ir mmm pries KT buvo reguliarios. Koks cia ssss... isikure pas mane? sad.gif Operuos kaip supratau gyd. Tv., tai matyt dar neatostogaus.

Gal dar kuri ta pacia diena busi KMUK? ax.gif

Baisiai bijau, kad man nieko nepatvarkys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 14, 14:10)
VaidaI, o nuo kada gyd Tv pradeda atostogauti?


Kai as buvau sausio 5 d. pas gyd. Tv, tai ji man sake, kad jos nebus 2 menesius - vasari ir kova. Ji man liepe pas ja atvykti balandzio menesi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaidaI @ 2007 01 13, 23:12)
Aciu mielosios, nuraminot mane....

Vejune, o kada tave operuos?O kodel ties Vanagu apsistojai, man tai kazkaip sia daktare rekomendavo ir pati Tv net susikambino prie manes...

JolitaJanina, mane irgi operuos vasario 5 d., gal papulsime kartu, labai noreciau:)
Net galetume kartu ir klinikose susitikti smile.gifsmile.gif.

Mane operuos 17d. Del manes irgi Tv su kajenu taresi. Taciau pasvarsciau, pasidomejau apie siuos gydytojus. Kadangi daugelis pazystamu buvo operuotos Vanagu ir liko labai patenkintos pasirinkau ir as ji.
Atsakyti
as turejau omeni ne saaugas, o gleiviu kamscius,gal yra koks skirtumas?
Atsakyti
Tai as nesuprantu, jeigu jau ir 17 d. ne jinai pati operuoja, tai gal ir mane kazkas kitas operuos? Tai bent, o as jau tikejausi, kad tikrai jinai. Bet tai jei jinai niekam neskambino ir nesitare, tai ka tai galetu reiksti?
Ar zinot kuri nors istorija, kad po gimdos nuotraukos diagnozes kad abu kiausintakiai nepraeinami, kam nors po laporoskopijos pavyko pastoti? Bandau rasti bent laseli vilties blush2.gif
Atsakyti
Citas, as tai esu girdejus, kad buna kazkokie gleiviu kamsciai, kuriuos laparoskopijos metu isvalo. o esu skaicius, kad gimdos nuotrauka parodo vejus.
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 01 15, 11:09)
Citas, as tai esu girdejus, kad buna kazkokie gleiviu kamsciai, kuriuos laparoskopijos metu isvalo. o esu skaicius, kad gimdos nuotrauka parodo vejus.



Aciu godulia uz vilti. Kazkaip niekada nereikejo gydytoju, ir ligoniniu tai siaubas ima vien pamascius. Tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2007 01 14, 22:08)

Ar zinot kuri nors istorija, kad po gimdos nuotraukos diagnozes kad abu kiausintakiai nepraeinami, kam nors po laporoskopijos pavyko pastoti? Bandau rasti bent laseli vilties  blush2.gif

Mano istorija optimiškesnė. Po nuotraukos pasakė, kad vienas kiaušintakis nepraeinamas. Laparaskopija parodė, kad praeinamas. Pastojau po stimuliacijos.
Atsakyti
Aš dariau kmuk,nes po visokių tyrimų,pasiūlė,kad tai geriausia išeitis,tiesiog geriau pasižiūrėt ten.Bet be reikalo guliau po ta narkoze.Po to,po visų tų operacijų iš pačių(savų artimų)gydytojų išgirdau,kad niekad nereikia skubėt gultis,nes jiems tai lengviausia išeitis.Taigi-NESKUBĖKIT!!!
Šiaip tai geriausia ''pjaustytoja''-Aniulienė,čia iš profesinės pusės,būtent laporoskopijai.
Atsakyti
Mano situacija optimizmo nesuteikia. Laparoskopija nepadėjo, už poros savaičių gulu mikrochirurginei operacijai unsure.gif Ar yra kam nors tokia daryta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaitė @ 2007 01 15, 18:27)
Po to,po visų tų operacijų iš pačių(savų artimų)gydytojų išgirdau,kad niekad nereikia skubėt gultis,nes jiems tai lengviausia išeitis.Taigi-NESKUBĖKIT!!!


Na nežinau, kiek tame NESKUBĖKIT teisybės. g.gif Jei ne laparoskopija, nebūčiau žinojusi, kad turiu pirmo laipsnio endometriozės židinukų (kurie per operciją buvo pašalinti) ir dvi miomas.
Gal kas žinote, kuom skiriasi miomos nuo fibromų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2007 01 15, 18:14)
Mano istorija optimiškesnė. Po nuotraukos pasakė, kad vienas kiaušintakis nepraeinamas. Laparaskopija parodė, kad praeinamas. Pastojau po stimuliacijos.


Tai va, nu bet as galiu tiketis, kad nors vienas bus praeinamas is dvieju blink.gif


QUOTE(eglaitė @ 2007 01 15, 18:27)
Aš dariau kmuk,nes po visokių tyrimų,pasiūlė,kad tai geriausia išeitis,tiesiog geriau pasižiūrėt ten.Bet be reikalo guliau po ta narkoze.Po to,po visų tų operacijų iš pačių(savų artimų)gydytojų išgirdau,kad niekad nereikia skubėt gultis,nes jiems tai lengviausia išeitis.Taigi-NESKUBĖKIT!!!
Šiaip tai geriausia ''pjaustytoja''-Aniulienė,čia iš profesinės pusės,būtent laporoskopijai.


O as dabar susibalamutijau, nes buvau tikra kad mane laporoskopuos Tvarijonaviciene, bet kad mergaites cia sneka kad jinai kaip ir atostogu iseina. Bet jei man nieko nesake, tai vadinasi jinai pati.
Matai nelabai turiu pasirinkima, gultis ar ne? Nes jei nieko nedarys, tai pastoti naturaliai neimanoma pagal gimdos nuotrauka. Tai belieka tiketis, kad laporoskopija tai paneigs arba istaisys kazka.
Nu papasakosiu, kai grisiu po visko.


QUOTE(Viktoriukas @ 2007 01 15, 18:27)
Mano situacija optimizmo nesuteikia. Laparoskopija nepadėjo, už poros savaičių gulu mikrochirurginei operacijai unsure.gif Ar yra kam nors tokia daryta? g.gif


labukas Viktoriuk, pamenu tave is planuoujanciu skyrelio 4u.gif Tai kaip tau einasi? Kur tau dare laporoskopija ? lietuvoj? O ka tau rado ten, kad nepataise?
As kiek skaicius, tai po mikrochirurginiu irgi mergytem yra pavyke pastot. Laikykis.
Atsakyti