Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Laiminga @ 2006 05 12, 10:04)
Man irgi prieš laparoskopiją augdavo, o po - nė iš vietos...  schmoll.gif

O tas "miegojimas" kažkaip įtarimą kelia. Tai kada ji atsibus, jei man laparoskopija prieš metus daryta?  g.gif

Na, reiks gydytoją šiuo klausimu pakamuot artimiausiu metu.  biggrin.gif


tai tau gal dar nieko, o pas mane miega butent ta, kurios kiausintakis praeinamas doh.gif
gaunasi dviprasmybe - vienoj folikulai auga, bet kiausintakis nepraeinamas, o kitoj praeinamas - bet niekas neauga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 05 13, 07:29)
jei užmigs kiaušides, tai kiek reiks paskui laukti kad atsibustų  doh.gif o jau laukti man nerealiai atsibodo

O kodėl jos turi užmigti? blink.gif Per pirmą laparaskopiją mm atėjo antrą dieną po op.,o po šios op. mm atėjo laiku,o kiaušidės tik labiau pradėjo dirbti g.gif Nes cistą iš vienos kiaušidės išlukšteno,apdegino endometriozės židinuks unsure.gif Be reikalo pergyveni,neužmigs tos tavo kiaušidės,pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradejau domėtis kokie šansai pastoti su vienu kiaušintakiu, nes gegužės 23 d. vieną man pašalins. Taigi įdomu būtu sužinoti gal kas pastojo natūraliai, po IUI ar IVF vis tiek galutiniam variante prireikė? Na pametėkit man čia kas ką girdėjot mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš kaip tik šį ketvirtadienį guluosi į KMUK laparoskopijai. fear.gif Darys penktadienį. Daro todėl, kad apžiūrėtų dubens organus iš vidaus ir pas mane gimda yra pasvirusi į kairę pusę ir kairė kiaušidė yra užsilenkusi į viršų, nes gimda ją vargšelę išstūmusi iš jos vietos. doh.gif Gydytoja nori pasižiūrėti ar ta kiaušidė užsilenkusi dėl gimdos padėties (tiesiog taip gamta davė)ar nėra sąaugų ir t.t. g.gif
Labai neramu, nes tai bus mano pirma operacija gyvenime ir pirma kartą gyvenime gulesiu ligoninej. verysad.gif

Įdomu kiek trunka pati laparoskopijos operacijos? Ar po operacijops liepia keltis? Kokia būna savijauta? Ar įmanoma pačiai nueiti į tualetą po operacijos?
Gal galit, mergaitės, pasidalinti patirtim? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 05 14, 20:44)
Sveikutės, aš kaip tik šį ketvirtadienį guluosi į KMUK laparoskopijai. fear.gif Darys penktadienį. Daro todėl, kad apžiūrėtų dubens organus iš vidaus ir pas mane gimda yra pasvirusi į kairę pusę ir kairė kiaušidė yra užsilenkusi į viršų, nes gimda ją vargšelę išstūmusi iš jos vietos. doh.gif Gydytoja nori pasižiūrėti ar ta kiaušidė užsilenkusi dėl gimdos padėties (tiesiog taip gamta davė)ar nėra sąaugų ir t.t. g.gif
Labai neramu, nes tai bus mano pirma operacija gyvenime ir pirma kartą gyvenime gulesiu ligoninej. verysad.gif

Įdomu kiek trunka pati laparoskopijos operacijos? Ar po operacijops liepia keltis? Kokia būna savijauta? Ar įmanoma pačiai nueiti į tualetą po operacijos?
Gal galit, mergaitės, pasidalinti patirtim? ax.gif

Kuo mažiau rūpinkis,kiek truks pati op.,gi miegosi lotuliukas.gif Kur čia dar taip liepia po op. keltis blink.gif Aš norėjau pati keltis,bet nieko pradžioj neišėjo lotuliukas.gif ,tai sysioti teko į basoną lotuliukas.gif Ir visai patogu buvo lotuliukas.gif Dėl savijautos,kiekvienai skirtingai g.gif Po antros op. jaučiausi gerai lotuliukas.gif ,nelabai skaudėjo,galima sakyti,kaip ir skausmo nejaučiau,nes gi ir nuskausminamųjų įleidžia. mirksiukas.gif Nebijok,viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 05 14, 20:49)
Kuo mažiau rūpinkis,kiek truks pati op.,gi miegosi lotuliukas.gif Kur čia dar taip liepia po op. keltis blink.gif Aš norėjau pati keltis,bet nieko pradžioj neišėjo lotuliukas.gif ,tai sysioti teko į basoną lotuliukas.gif Ir visai patogu buvo lotuliukas.gif Dėl savijautos,kiekvienai skirtingai g.gif Po antros op. jaučiausi gerai lotuliukas.gif ,nelabai skaudėjo,galima sakyti,kaip ir skausmo nejaučiau,nes gi ir nuskausminamųjų įleidžia. mirksiukas.gif Nebijok,viskas bus gerai wub.gif


Ačiū Fortūnata 4u.gif Na man čia visokiausių klausimų kyla, nes "žalia" esu ax.gif šituose "operaciniuose" reikaluose. Tai visokios mintys lenda... verysad.gif
Atsakyti
Magni, operacija tikarai prabega akimirksniu - atrodo ka tik uzmigde, o jau zadina doh.gif Mane operavo ryte,o vakarop jau leido po truputi bandyti keltis ir eiti i tualeta papypiot biggrin.gif kadangi tuo metu buvo mano vyriokas atejes aplankyt, tai prilaike jis mane ir siek tiek ir... 4u.gif nereikejo "basono" paslaugomis naudotis thumbup.gif kas labiausiai man trukde po operacijos tai "drenazo rankinukas" - is pilvo isvestas kateteris, per kuri rinkosi skysciai i toki maisheli ir ji visur paskui save reikedavo vilktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2006 05 13, 14:28)
Oi. Musmiryte, kaip čia taip? Juk neseniai darei laparoskopiją.



Aha, vat taip verysad.gif Na man siūlė iš karto pašalinti kiaušintakį, o aš užsikrėčiau Daivutės pavyzdžiu ir surizikavau tik pakoreguoti H - nieko neišėjo - po 2 sav. vėl tas pats. Na dabar išpjaus, tai tikrai neužaugs smile.gif O galėtų....
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2006 05 15, 09:12)
Magni, operacija tikarai prabega akimirksniu - atrodo ka tik uzmigde, o jau zadina  doh.gif  Mane operavo ryte,o vakarop jau leido po truputi bandyti keltis ir eiti i tualeta papypiot  biggrin.gif  kadangi tuo metu buvo mano vyriokas atejes aplankyt, tai prilaike jis mane ir siek tiek ir...  4u.gif  nereikejo "basono" paslaugomis naudotis  thumbup.gif  kas labiausiai man trukde po operacijos tai "drenazo rankinukas" - is pilvo isvestas kateteris, per kuri rinkosi skysciai i toki maisheli ir ji visur paskui save reikedavo vilktis  doh.gif

Man per pirmą op. reikėjo dreno,tai užknisdavo,o per antrą ne lotuliukas.gif
Atsakyti
Poryt mane operuos, apie operacija kazkaip isvis negalvoju, istverciau nors ir 100 operaciju, kad tik rezultatai butu geri thumbup.gif Kankina tik viena mintis, ar duoti gyd. ir anesteziologui pinigu. Jei duoti, tai kada geriau: pries operacija ar po? Ir kaip duoti, vokelyje, ar paprasciausiai ideti i kisene? Nesijuokit, bet kazkaip niekada dar neteko duoti kazkam va taip pinigu
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 05 17, 11:20)
Poryt mane operuos, apie operacija kazkaip isvis negalvoju, istverciau nors ir 100 operaciju, kad tik rezultatai butu geri  thumbup.gif  Kankina tik viena mintis, ar duoti gyd. ir anesteziologui pinigu. Jei duoti, tai kada geriau: pries operacija ar po? Ir kaip duoti, vokelyje, ar paprasciausiai ideti i kisene? Nesijuokit, bet kazkaip niekada dar neteko duoti kazkam va taip pinigu

Nu iš principo nedaviau anesteziologui pinigų schmoll.gif Man jų irgi niekas neduoda lotuliukas.gif Ir ką,vaikštau dar gyva lotuliukas.gif Po op. jaučiausi gerai biggrin.gif O jeigu taip nori duoti,kai ateis į palatą pas tave,tai įdėk į kišeniuką ir tiek doh.gif
Atsakyti
Man pirmadienį atliko jau 2 laparoskopiją , tikėjausi ,kad pagaliau ras priežąstį kodėl nepastoju , bet išgirdau tuos pačius žodžius : "viskas gerai , nėra prie ko prikibti". Ir apsidžiaugiau ,kad viskas tvarkoj biggrin.gif ir nuliūdau , kad vistiek neaišku kame reikalas verysad.gif
Atsakyti