Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Teressa @ 2006 11 15, 11:47)
Sveikos,

norėjau paklausti ar esant hidrosalpingsui šalina kiaušintakius?

Man pasalino, nes du kartus dariausi laparoskopija, bet jis jau po menesio budavo atsinaujines. Trecioje laparoskopijoje ji nupjove visai verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
ujujuj, bet jau ir as pasiryzau laparoskopijai:)
ziuresim, kuo cia viskas baigsis smile.gif tikekimes geriausio. pasiskaiciau jusu visu rasinelius, tai lyg ir ramiau del pacios operacijos. bent jau pailsesiu nuo darbu pora savaiciu smile.gif

sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2006 11 20, 11:10)
Sveikutes smile.gif
ujujuj, bet jau ir as pasiryzau laparoskopijai:)
ziuresim, kuo cia viskas baigsis smile.gif tikekimes geriausio. pasiskaiciau jusu visu rasinelius, tai lyg ir ramiau del pacios operacijos. bent jau pailsesiu nuo darbu pora savaiciu smile.gif

sekmes visoms smile.gif


Pailsėsi tik savaičikę. Tikrai nėr ko bijoti, o man net buvo faina. Svarbiausia įsikalk į galvą mintį, kad šita operacija gali padėti susilaukti leliuko, tada į ligoninę guliesi su tikrai gera nuotaika. Aš pavyzdžiui važiuodama į operacinę su sesutėm filmą filmavau mirksiukas.gif, net keli limuzinai, šampanas, fantastika.... Ir jos žvengė ir man linksma buvo.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 20, 15:28)
Pailsėsi tik savaičikę. Tikrai nėr ko bijoti, o man net buvo faina. Svarbiausia įsikalk į galvą mintį, kad šita operacija gali padėti susilaukti leliuko, tada į ligoninę guliesi su tikrai gera nuotaika. Aš pavyzdžiui važiuodama į operacinę su sesutėm filmą filmavau  mirksiukas.gif, net keli limuzinai, šampanas, fantastika....  Ir jos žvengė ir man linksma buvo.


smile.gif dekui uz padrasinimus, Nendryt,
kaip ir visos, tikesiuos, kad bus naudos smile.gif
o kaip ten su tais filmais? tongue.gif

taip, manau, kad geras nusiteikimas irgi labai svarbu, o taip ir bus. smile.gif
siandien ir liudesio ir trupucio dziaugsmo diena: atejo mm.. kad atejo tai gal ir gerai, nes jau 10 menesiu ju laukiau (policistines) ir tuo paciu labai blogai-jei buvo O lelius neuzkibo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2006 11 20, 15:57)
jei buvo O lelius neuzkibo...  verysad.gif


Aš tai labai mėgstu tokią patarlę:
JEI bobutė turėtų kiaušus - TAI jinai būtų diedukas.... Pamiršk žodžius jeigu buvo..... Save tik labiau skaudini.

O su filmais tai faina, aptarėm kokias lempas reikėtų pakabinti ant lubų, kaip limuzinus pagražinti, vairuotojus seksualesnius parinkti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 20 lapkričio 2006 - 16:12
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 20, 17:08)
Aš tai labai mėgstu tokią patarlę:
JEI bobutė turėtų kiaušus - TAI jinai būtų diedukas.... Pamiršk žodžius jeigu buvo..... Save tik labiau skaudini.

O su filmais tai faina, aptarėm kokias lempas reikėtų pakabinti ant lubų, kaip limuzinus pagražinti, vairuotojus seksualesnius parinkti  lotuliukas.gif


teisingai sakai, mintis "kas butu jeigu butu" reikia mesti lauk, klausau pioneer.gif

prikolna mergiote ta musu nendre, bajerius jin ant operacinio stalo skaldo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2006 11 20, 17:02)
teisingai sakai, mintis "kas butu jeigu butu"  reikia mesti lauk, klausau pioneer.gif

prikolna mergiote ta musu nendre, bajerius jin ant operacinio stalo skaldo  biggrin.gif


Taip linksmiau gyventi ant svieto.... O didžiausią kaifa jaučiu kai prajuokinu ir kitus... sėkmės tau.
Atsakyti
[quote=Teressa,2006 11 15, 11:47]
Sveikos,

norėjau paklausti ar esant hidrosalpingsui šalina kiaušintakius?
[/

esant hidrosalpingsui tik leidzia kontrasta ir daro rengeno nuotraukas, po ko nusprendzia ar kiausintakiai praeinami.
JOKIAIS BUDAIS NEPASIRASINEKITE POPIERIU PRIES OPERACIJAS, KAD GALIMA BUTU PASALINTI KIAUSINTAKIUS, NES PO TO LIEKA TIK DIRBTINIS APVAISINIMAS, O TAI PINIGINIAI KLAUSIMAI. O PINIGUS MEGSTA IR DAKTARAI
Atsakyti
Lauksim ziniu is Zajončku po laparoskopijos, nes kiek zinau, tai uz 2 dienu jai bus teismo valanda g.gif
Taigi Zajončku butinai parasyk po laparoskopijos mirksiukas.gif
ir sekmingo pailsejimo ligoninej.
Atsakyti
Sveika Nagrre, jo, neuzilgo bus ta teismo valanda smile.gif
Ir laukiu ir jaudinuosi bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Tau irgi noriu palinketi sekmes drinks_cheers.gif
O kai viskas baigsis butinai parasysiu.
O kada tave guldo i ligonine ?
Nes as galvoju mane paleis pirmadieni 27 d., tai gal galesim susimatyti nors trumpam ?

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 21, 16:04)
Sveika Nagrre, jo, neuzilgo bus ta teismo valanda  smile.gif
Ir laukiu ir jaudinuosi bet tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Tau irgi noriu palinketi sekmes  drinks_cheers.gif
O kai viskas baigsis butinai parasysiu.
O kada tave guldo i ligonine ?
Nes as galvoju mane paleis pirmadieni 27 d., tai gal galesim susimatyti nors trumpam ?


Sveika ax.gif
Mane guldo 26 d. cia iseina sekmadienis. Liepe vakare atvaziuoti ir pirmadieni ryte operuos. Tai gal ir pasimatysim, bet mane operuos Aniuliene, tai gal ne tam paciam skyriuj kur busim g.gif
Atsakyti
esant hidrosalpingsui tik leidzia kontrasta ir daro rengeno nuotraukas, po ko nusprendzia ar kiausintakiai praeinami.
JOKIAIS BUDAIS NEPASIRASINEKITE POPIERIU PRIES OPERACIJAS, KAD GALIMA BUTU PASALINTI KIAUSINTAKIUS, NES PO TO LIEKA TIK DIRBTINIS APVAISINIMAS, O TAI PINIGINIAI KLAUSIMAI. O PINIGUS MEGSTA IR DAKTARAI
[/quote]


Man ginekologas aiškino, kad esant hidrosalpingsui kiaušintakiuose kaupiasi skystis. Ir konkrečiai man, po mm kartos echoskopiją ir jeigu skysčio nesumažės darys operaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teressa: 23 lapkričio 2006 - 08:38