Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Jau zinau - lapkricio pabaigoje, dar reikia tyrimus pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 10 26, 16:36)
bet gydytoja patarė apie pusmetį bandyti natūraliai. unsure.gif

Man gydytojas liepė iki vasario bandyti natūraliai, tai yra, 4 ciklus blush2.gif Deja, pirmas ciklas buvo nesėkmingas verysad.gif Labai labai liūdna buvo, kai ketvirtadienį atėjo tos nelemtos mmm verysad.gif

QUOTE(Zajončku @ 2006 11 02, 20:17)
Jau zinau - lapkricio pabaigoje, dar reikia tyrimus pasidaryti.

Tikrai nebijok, aš irgi bijojau, ir verkiau, bet operacija tikrai nėra baisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kodėl po laparoskopijos liepia bandyti natūraliai, kuom tas "natūralumas" grindžiamas? g.gif Juk mano vyro lėti spermijai po laparoskopijos tai nepagerėjo. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Veronika, bet juk stebuklų būna wub.gif Ir tai patys daktarai pripažįsta 4u.gif
Svarbiausia - tikėjimas ir viltis wub.gif Ką gali žinoti už kurio kampo Tavęs laukia sėkmė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 11 06, 20:18)
Nesuprantu, kodėl po laparoskopijos liepia bandyti natūraliai, kuom tas "natūralumas" grindžiamas? g.gif Juk mano vyro lėti spermijai po laparoskopijos tai nepagerėjo. blush-anim-cl.gif

Šiaip aš manau, kad palaukti liepia visoms, nesvarbu nuo vyro situacijos. Narkozė, vis dėlto nėra toks jau paprastas dalykas, reikia atsigauti organizmui, duoti pailsėti. Jei natūraliai pastosi, valio, bet specialiai bandyti stimuliuoti, vėl vaistų dozės. Įtariu organizmas atsisakytų greitu laiku dirbti mirksiukas.gif Bet kaip jau minėjau, man sakė pabandyti natūraliai 6 mėn., bet puse lūpų pridėjo, kad tiek daug nelauktumėm, kokius 3-4 mėn. ir tada jau startuoti toliau. Taip, kad Veronika, nusiramink, atsipalaiduok ir leisk sau pagyventi be nervų. Pastebėjau, kad mėgsti labai pasigauti svetimą nuotaiką, o gal man tik taip pasirodė. Pailsėk ir nustok nervuotis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
prisijungsiu ir as prie jusu, nes man lapkricio pabaigoj irgi darys laparoskopija.
Taigi persiskaiciau vos ne visus pasakojimus ir tikrai kazkaip apsiraminau, nors ir truputi dar kakzko nerimauju.
Greiciau ateitu tas laikas ir viskas praeitu ir atsirastu manyje stebuklas.
Ka zinote apie KMU ginekologe-akusere Rosita Aniuliene, nes visos kas operuojasi beveik tik pas Tvarijonaviciene.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 03, 00:17)
Jau zinau - lapkricio pabaigoje, dar reikia tyrimus pasidaryti.

unsure.gif Sveika, man irgi darys lapkricio pabaigoj laparoskopija. Pas kokia gydytoja jus busit? ir kada tiksliai darys? gal abiem butu drasiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar Jums nebuvo po operacijos, taip, kad visiškai nenorite mylėtis? Aš nežinau ar man sutapo čia su operacija, ar kas čia atsitiko. Anksčiau labai norėdavau, o dabar visai nenoriu. verysad.gif Po operacijos praėjo mėnuo, o kaip nesinori, taip nesinori. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 11 09, 19:47)
Sveikos,
ar Jums nebuvo po operacijos, taip, kad visiškai nenorite mylėtis? Aš nežinau ar man sutapo čia su operacija, ar kas čia atsitiko. Anksčiau labai norėdavau, o dabar visai nenoriu.  verysad.gif Po operacijos praėjo mėnuo, o kaip nesinori, taip nesinori. g.gif


Nu tikrai taip nebuvo g.gif
Manau, kad čia kalta tikrai ne operacija schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 11 09, 19:47)
Sveikos,
ar Jums nebuvo po operacijos, taip, kad visiškai nenorite mylėtis? Aš nežinau ar man sutapo čia su operacija, ar kas čia atsitiko. Anksčiau labai norėdavau, o dabar visai nenoriu.  verysad.gif Po operacijos praėjo mėnuo, o kaip nesinori, taip nesinori. g.gif

Oi ne tikrai taip nebuvo. Mes tai laukėm nesulaukėm, kada praeis ta savaitė kai reikai palaukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 11 09, 20:47)
Sveikos,
ar Jums nebuvo po operacijos, taip, kad visiškai nenorite mylėtis? Aš nežinau ar man sutapo čia su operacija, ar kas čia atsitiko. Anksčiau labai norėdavau, o dabar visai nenoriu.  verysad.gif Po operacijos praėjo mėnuo, o kaip nesinori, taip nesinori. g.gif


Jei tau dare histeroskopija (isplecia gimdos kakleli ir apziuri gimda) gali buti kad jautrumas sumazeja... As po jos koki menesi rami rami buvau... ax.gif Mes juokavom su vyru, ar nepatapsiu frigidiska, tik daktarus prisileisiu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 09, 22:34)
Oi ne tikrai taip nebuvo. Mes tai laukėm nesulaukėm, kada praeis ta savaitė kai reikai palaukti blush2.gif


Man sex poreikis net padidėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 10 lapkričio 2006 - 10:13