Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Zajončku @ 2006 10 31, 21:09)
Aciu tau, per asaras ir klaviaturos nematau, kaip noreciau, kad viskas gerai baigtusi, labiausiai as bijau narkozes... o kas jeigu neatsibusiu po jos...  jus juoksites is manes bet as labai bijau.


Kaip tave puikiai suprantu, prieš pusantro mėnesio jaučiausi lygiai kaip tu. console.gif Bijojau visko.Tačiau tu neįsivaizduoji mano džiaugsmo, kai išėjau iš ligoninės.Buvau nepaprastai laiminga, nes tai dar vienas žingsnis siekiant nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 10 31, 20:09)
Aciu tau, per asaras ir klaviaturos nematau, kaip noreciau, kad viskas gerai baigtusi, labiausiai as bijau narkozes... o kas jeigu neatsibusiu po jos...  jus juoksites is manes bet as labai bijau.
Turbut jau man reikia psichologo pagalbos.


Kai pradeda leisti narkoze, jautiesi lyg sampano prisigerus. Labai fainas jausmas. O nepabusti po nerkozes tikrai ne siais laikais, o ir pati narkoze daar jau visai kitokia nei buvo tarybiniai pvz laikais. Kai pabudau po narkozes jauciausi lyg laimes duju pripumpuota, tokia laiminga, rami ir svelniai mieguista. Bent jau man tai buvo labai fainas jausmas. Tikrai nebijok, pamatysi kaip faina bus.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 10 31, 20:09)
Aciu tau, per asaras ir klaviaturos nematau, kaip noreciau, kad viskas gerai baigtusi, labiausiai as bijau narkozes... o kas jeigu neatsibusiu po jos...  jus juoksites is manes bet as labai bijau.
Turbut jau man reikia psichologo pagalbos.


Neprisigalvok visokių nesamonių doh.gif
Jau ko ko, bet narkozės tikrai nereikia bijoti schmoll.gif
Žiūrėk aš gyva ir sveika po operacijos smile.gif nenumiriau - tik dvi dienas puikiai išsimiegojau mirksiukas.gif
Nenusiteik iš anksto priešiškai - viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanle: 01 lapkričio 2006 - 16:55
Aciu merginos uz rupesti wub.gif tikrai labai padrasinot mane, tokia didele, sena baile smile.gif
Na jeigu bus kaip sampano prisigerus tada gerai smile.gif
Siandien jau ramiau kazkaip jauciuosi. O vakar isejus is rentgeno kabineto paklausiau tos gyd. kur nuotrauka dare, ar viskas gerai su manim, ji pasake, viskas gerai, viskas gerai pratekejo.
Tai as visa issisiepus nuejau pas savo gydytoja, o jinai - reikia operacijos. Va man tada buvo sokas.
Ta sene daktare kur rentgena dare mane apgavo schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 01, 16:57)
Aciu merginos uz rupesti  wub.gif  tikrai labai padrasinot mane, tokia didele, sena baile  smile.gif
Na jeigu bus kaip sampano prisigerus tada gerai  smile.gif
Siandien jau ramiau kazkaip jauciuosi. O vakar isejus is rentgeno kabineto paklausiau tos gyd. kur nuotrauka dare, ar viskas gerai su manim, ji pasake, viskas gerai, viskas gerai pratekejo.
Tai as visa issisiepus nuejau pas savo gydytoja, o jinai - reikia operacijos. Va man tada buvo sokas.
Ta sene daktare kur rentgena dare mane apgavo  schmoll.gif


Gal ji paprasčiausiai nebuvo tikra ir nenorėjo taves liūdinti bigsmile.gif
Gi vistiek ėjai pas savo gydytoją ax.gif

Beje, nesisielok taip - aš ką tik bloviau ne savo balsu, kad dievas man neatsiunčia 2.gif
Atsakyti
Reikia tiketis, kad mums bus atlyginta kazkada uz visus musu vargus ir skausmus, o atlygis bus - nestuke.gif ir 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 01, 17:36)
Reikia tiketis, kad mums bus atlyginta kazkada uz visus musu vargus ir skausmus, o atlygis bus -  nestuke.gif ir  2.gif


Bet kada???????????
Kiek gi galima laukti??????
Mano vyras sako, kad tu greičiau į beprotnamį išvažiuosi nei tapsi nestuke.gif
Atsakyti
tikrai reikia tikėti, ir man taip buvo, o po operacijos iškart tapau nestuke.gif
Atsakyti
Zajončku, laikykis. Pasistenk nereaguoti į operaciją taip tragiškai. Tikrai viskas bus gerai. Pvz, man tos kelios dienos, praleistos ligoninėje dėl operacijos buvo thumbup.gif. Jaučiausi kaip puikiausioje sanatorijoje.
Gal nors truputėlį įkvėpiau tau optimizmo?
Atsakyti
Aciu mergaites wub.gif
Ikvepet mane nebijoti ir tikrai jauciuosi gerai. Dabar net noreciau, kad greiciau viska atliktu bet dar teks palaukti keliolika dieneliu, tada parasysiu kaip man sekesi drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 02, 12:53)
Aciu mergaites  wub.gif
Ikvepet mane nebijoti ir tikrai jauciuosi gerai. Dabar net noreciau, kad greiciau viska atliktu bet dar teks palaukti keliolika dieneliu, tada parasysiu kaip man sekesi  drinks_cheers.gif

Nors aš laparaskopiją apturėjau seniai t.y. prieš 6 metus, bet pamenu kažkaip nebijojau aš tos operacijos, netgi atvirkščiai ėjau į operacinę su pakelta galva ir prieš akis užsibrėžusi tikslą pastoti, o ta operacija tiesiog buvo kaip loterija, kaip laimingas bilietas, kurio aukso puodas - išsvajotas vaikelis. Tfu tfu tfu taip ir įvyko ko linkiu visoms visoms nuoširdžiausiai wub.gif O pati operacija tikrai nėra sudėtinga ar tai skausminga ar dar kažkokia ten ypatinga. Atsigauni labai greitai. Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2006 11 02, 11:53)
Aciu mergaites  wub.gif
Ikvepet mane nebijoti ir tikrai jauciuosi gerai. Dabar net noreciau, kad greiciau viska atliktu bet dar teks palaukti keliolika dieneliu, tada parasysiu kaip man sekesi  drinks_cheers.gif


O kada tau darys?
Ar jau žinai g.gif
Atsakyti