Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Spanguole @ 2006 10 06, 13:47)
O ZOFRAN yra jega  thumbup.gif  manes visiskai nepykino po operacijos. Man tai vaistineje pardave viena ampulyte, kaip ir reikejo. Kozete, patariu tau ji isigyti


Pasiskė tau, o man visą pakuotę įkišo, ką su ja daryti nežinau.
Atsakyti
Sveikos,
šiandien grįžau iš ligoninės 4u.gif Nieko blogo nerado, tik 1-2 stadijos endometriozę, taip, kad dabar nežinau ką toliau paskirs daryti gyd., nes priežasčių kaip ir nėra dėl ko nepastoju.
O dėl pykinimo, tai manęs po operacijos nepykino, tik beveik neatsimenu kas tą dieną buvo atėjęs ir ką šnekėjau smile.gif , čia turbūt nuo narkozės.
Dar iki dabar skauda pečius ir plaučius kur dėjo deguonies vamzdelį ar ką ten tokio blush2.gif . Kol laukiau operacijos buvo baisu, man pasakė, kad operuos mane ne pirmą, tai sedėjau ramiai ir laukiau, bet nežinia kodėl atėjo 8:00 gyd. ir pasakė, kad operuos pirmą, nebuvo kada net išsigąsti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 12, 16:31)
Sveikos,
šiandien grįžau iš ligoninės  4u.gif Nieko blogo nerado, tik 1-2 stadijos endometriozę, taip, kad dabar nežinau ką toliau paskirs daryti gyd., nes priežasčių kaip ir nėra dėl ko nepastoju.
O dėl pykinimo, tai manęs po operacijos nepykino, tik beveik neatsimenu kas tą dieną buvo atėjęs ir ką šnekėjau smile.gif , čia turbūt nuo narkozės.
Dar iki dabar skauda pečius ir plaučius kur dėjo deguonies vamzdelį ar ką ten tokio blush2.gif . Kol laukiau operacijos buvo baisu, man pasakė, kad operuos mane ne pirmą, tai sedėjau ramiai ir laukiau, bet nežinia kodėl atėjo 8:00 gyd. ir pasakė, kad operuos pirmą, nebuvo kada net išsigąsti.  biggrin.gif


Gal dėl to ir nepykino, kad nieko neatsimeni ? lotuliukas.gif . O dėl skausmo pečiuose, bent jau man skaudėjo lygiai savaitėlę, taip, kad nedaug beliko smile.gif Sėkmės beeinant toliau šituo keliu. Aš tai po kelių mėnesiukų kraustysiuos į IUI skyrelį, jau po truputį skaitinėju, skaičiuoju ir semiuosi žinių.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 12, 19:28)
Gal dėl to ir nepykino, kad nieko neatsimeni ?  lotuliukas.gif . O dėl skausmo pečiuose, bent jau man skaudėjo lygiai savaitėlę, taip, kad nedaug beliko smile.gif Sėkmės beeinant toliau šituo keliu. Aš tai po kelių mėnesiukų kraustysiuos į IUI skyrelį, jau po truputį skaitinėju, skaičiuoju ir semiuosi žinių.

biggrin.gif atsiminti tai maždaug atsimenu, tik maišau su kuo ką kalbėjau, ką šnekėjau.
O, kad nepykino, tai tikrai, nes vyras visą laiką šalia buvo. 4u.gif
Dėl skausmų, tai dabar nebežinau ką ir nuo ko skauda, nes dar ir mmm prasidėjo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 12 spalio 2006 - 20:39
QUOTE(Kozete @ 2006 10 12, 17:31)
Sveikos,
šiandien grįžau iš ligoninės  4u.gif Nieko blogo nerado, tik 1-2 stadijos endometriozę, taip, kad dabar nežinau ką toliau paskirs daryti gyd., nes priežasčių kaip ir nėra dėl ko nepastoju.
O dėl pykinimo, tai manęs po operacijos nepykino, tik beveik neatsimenu kas tą dieną buvo atėjęs ir ką šnekėjau smile.gif , čia turbūt nuo narkozės.
Dar iki dabar skauda pečius ir plaučius kur dėjo deguonies vamzdelį ar ką ten tokio blush2.gif .


Kozete, džiaugiuos, kad tau nieko blogo nerado.O tą bjaurybę endometriozę žiūriu randa kone visoms per laparaskopiją. g.gif
Dėl pečių skausmo-paskaudės porą dienų ir praeis.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 10 13, 08:02)
Kozete, džiaugiuos, kad tau nieko blogo nerado.O tą bjaurybę endometriozę žiūriu randa kone visoms per laparaskopiją. g.gif
Dėl pečių skausmo-paskaudės porą dienų ir praeis.

Sakė gyd., kad kas antra moteris serga endometrioze.
Labiausiai vakarais skauda plaučius, kai atsigulu, nežinau kodėl taip, bet ligoninėj moterys sakė, kad ir joms taip pat būtent kai atsigula. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 13, 12:41)
Sakė gyd., kad kas antra moteris serga endometrioze.
Labiausiai vakarais skauda plaučius, kai atsigulu, nežinau kodėl taip, bet ligoninėj moterys sakė, kad ir joms taip pat būtent kai atsigula. smile.gif


O man atvirkščiai buvo, kai tik atsistoju, taip įsiskaudėdavo, kad... Tik atsigulu ir viskas, kaip ranka nuima.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 13, 13:41)
Sakė gyd., kad kas antra moteris serga endometrioze.
Labiausiai vakarais skauda plaučius, kai atsigulu, nežinau kodėl taip, bet ligoninėj moterys sakė, kad ir joms taip pat būtent kai atsigula. smile.gif


Man irgi labai skaudėdavo pečius atsigulus. unsure.gif Nekentėk, išgerk vaistų nuo skausmo.
Atsakyti
Sveikos,
šiandien po operacijos pirmą kartą nuėjau pas savo gyd. Pasakiau, kad ligoninėj man pasakė, kad negalima mylėtis 2sav. Jis buvo nustebęs ir sakė, kad galima mylėtis jau tą pačią dieną. g.gif
Po to išrašė vaistus Not.... (neįskaitau pavadinimo blush2.gif ) rausvos tabletės, reikia gerti po 3 tabletes, 3 kartus dienoj ant tuščio skrandžio. Ar gėrėte tokias? Sakė, kad tai reabilitacinis gydymas po opercaijos, kad pagerintų operacijos rezultatus ir nesusidarytų sąaugos. ax.gif
Atsakyti
Man po laparoskopijos neišrašė jokių vaistų. g.gif Bet šiandien važiuoju pas savo gydytoją, reikės apie tai paklausti.
Atsakyti
Kozete, tai gal cia kazkokie homeopatiniai, kad tokiom dozem juos reik gert ir dar ant tuscio skrandzio blink.gif man tai po operacijos paskyre 1 men. pagert konraceptikus, nes labai jau skaudejo viena puse - kur buvo islusktenta cista. O myletis tai leido is karto, jei tik skausmai netrukdo.
Kas del endometriozes - tai yra BEDA, nes ji ir yra viena is moters nevaisingumo indikatoriu. Man taip pat buvo diagnozuota 2 stadijos endometr. Na bet prideginus tuos zidinius vel galime skubet planuot nestuke.gif beda ta, kad niekada nezinai, kada ta ciortava endometr gali atsinaujinti verysad.gif
SEKMES tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2006 10 26, 09:28)
Kozete, tai gal cia kazkokie homeopatiniai, kad tokiom dozem juos reik gert ir dar ant tuscio skrandzio  blink.gif  man tai po operacijos paskyre 1 men. pagert konraceptikus, nes labai jau skaudejo viena puse - kur buvo islusktenta cista. O myletis tai leido is karto, jei tik skausmai netrukdo.
Kas del endometriozes - tai yra BEDA, nes ji ir yra viena is moters nevaisingumo indikatoriu. Man taip pat buvo diagnozuota 2 stadijos endometr. Na bet prideginus tuos zidinius vel galime skubet planuot  nestuke.gif  beda ta, kad niekada nezinai, kada ta ciortava endometr gali atsinaujinti  verysad.gif
SEKMES tau  4u.gif

Ačiū 4u.gif
savo gyd. pamiršau šiandien paklausti dėl endometriozės blush2.gif , bet gyd. kuri operavo pasakė, kad 1-2 stadijos endometriozė pastojimui įtakos neturi. g.gif
Iš tikrųjų įdomu per kiek laiko tie židiniai atsinaujina. doh.gif
Atsakyti