Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Musmiryte @ 2006 10 05, 09:17)
Man irgi buvo K prirašęs n visokių tyrimų kraujo, šlapimo pasidaryt. Nu ir pasidariau savo poliklinikoj. Neprisikabino ligoninėj, kad kažko trūksta.

Pasidaryt tai pasidariau, bet man vienas užrašas lyg panašus į tepinėlį, galvoju ar nereikėjo jo pasidaryti. ax.gif
Bet turbūt čia aš iš musės dramblį darau blush2.gif
Atsakyti
Bent jau man reikėjo pasidaryti kraujo grupės, bendrą kraujo tyrimą ir kokį tai ATPL, atrodo taip buvo užrašytą. Bet tyrimus darė pažystama, sakė užteks ir bendro kraujo tyrimo. Taip ir buvo, net ir tą pati įbrukau, niekas taip nieko ir nepaprašė.
Pupos, aš dar norėjau vieną dalyką pasiūlyti, toms kurios ruošiasi operuotis. Man U. liepė nusipirkti vaistukų ZOFRAN vadinasi (čia tokie, kad po operacijos nepykintų). Tai vat vaistinėj man visą pakelį pardavė kuris kainavo 100 Lt, ten 5 ampulės, o reikai tik vienos. Tai turiu 4 ampules nepanaudotas, gal kuriai iš jūsų irgi liepė nusipirkti, tai aš galėčiau parduoti už kokį 15 lt. vis ne į šiukšlių dėžę išmesčiau, pinigų gaila kaip tais. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 05, 09:49)
Bent jau man reikėjo pasidaryti kraujo grupės, bendrą kraujo tyrimą ir kokį tai ATPL, atrodo taip buvo užrašytą. Bet tyrimus darė pažystama, sakė užteks ir bendro kraujo tyrimo. Taip ir buvo, net ir tą pati įbrukau, niekas taip nieko ir nepaprašė.
Pupos, aš dar norėjau vieną dalyką pasiūlyti, toms kurios ruošiasi operuotis. Man U. liepė nusipirkti vaistukų ZOFRAN vadinasi (čia tokie, kad po operacijos nepykintų). Tai vat vaistinėj man visą pakelį pardavė kuris kainavo 100 Lt, ten 5 ampulės, o reikai tik vienos. Tai turiu 4 ampules nepanaudotas, gal kuriai iš jūsų irgi liepė nusipirkti, tai aš galėčiau parduoti už kokį 15 lt. vis ne į šiukšlių dėžę išmesčiau, pinigų gaila kaip tais. blush2.gif

Na, man neliepė, bet dėl viso pikto gal ir nusipirkčiau, net nežinau g.gif
Reiks pamąstyti, o kurioj vietoj reiktų pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 05, 10:05)
Na, man neliepė, bet dėl viso pikto gal ir nusipirkčiau, net nežinau  g.gif
Reiks pamąstyti, o kurioj vietoj reiktų pasiimti?


As netoli oro uosto gyvenu, pati kur nors atvaziuociau, bet dar nelabai galiu vairuoti. O tie vaistai suleidžiami pačiai paprašius, jei atsineši į operacinę tai suleidžia, jei ne tai ne. Nebent gal tavo gydytoja pati visu tuo pasirūpins. Tai jeigu ką rašyk susitiksim.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 05, 10:05)
man 5 kraujo tyrimai, 1 šlapimo ir kito neįskaičiau. smile.gif


Kardiogramą dar turi pasidaryti.
Atsakyti
Man nieko panašaus nereikėjo. Tai jei jai neužrašė, tai turbūt irgi nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 05, 10:09)
As netoli oro uosto gyvenu, pati kur nors atvaziuociau, bet dar nelabai galiu vairuoti. O tie vaistai suleidžiami pačiai paprašius, jei atsineši į operacinę tai suleidžia, jei ne tai ne. Nebent gal tavo gydytoja pati visu tuo pasirūpins. Tai jeigu ką rašyk susitiksim.


Gerai, klausiu kur galėčiau pasiimti, nes irgi būsiu savaitgalį be mašinos, o pirmadienį gulsiuosi į ligoninę, tai jei turėsiu kaip atvažiuoti skambtelsiu, gal galėtum tel. nr. į AŽ parašyti. 4u.gif

QUOTE(Veronika @ 2006 10 05, 10:46)
Kardiogramą dar turi pasidaryti.


Nežinau seselė neišrašė lapelio kardiogramai ir nieko nesakė, tai gal nereikia. g.gif
Atsakyti
Man tai tik bendrą kraujo tyrimą ir šlapimą vietoj padarė. O daugiau nieko nesityriau prieš operaciją.
Atsakyti
as tai pries operacija turejau pasidaryti slapimo, kraujo bendra tyrima ir dar rekomendavo paseli del visa ko... bet ta paselio tyrima tai reik proes kokia savaite darytis, kad spetu uzauginti ir istirti ta paseli.
O ZOFRAN yra jega thumbup.gif manes visiskai nepykino po operacijos. Man tai vaistineje pardave viena ampulyte, kaip ir reikejo. Kozete, patariu tau ji isigyti
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Na va, siandien grizau is ligonines po laparoskopines, hiteroskopines operacijos. Jauciuosi gan gerai,nors bambos sriti tai skauda ir ten dar paliko viena siula, is apacios iseme. Po operacijos nepykino, tik jau tuos pecius skaudejo, pilvuka tempe ir labai miego norejau tongue.gif Pas mane kaip ir viskas gerai, kiasintakiai pratekami, kiausides puikios thumbup.gif tik rado pirmos stadijos endometrioze, zidinukus pridegino ir dar kazkokia cistuke iseme g.gif Bet, pasak gydytojos, visa tai man pastojimui neturetu trukdyti. Idomiausia buvo po operacijos ziureti video: ten kaip varto tuos mano kiausintakius ir panasiai, tokia "tupa" jauciausi, gydytojos visko klausinejau, ji pasakojo, o as maciau tik savo zarnas lotuliukas.gif Personalas superinis, laksto, rupinasi...O as taip ir neisdrisau gydytojai i kisene ikisti blush2.gif Padarysiu menesiuka atostogu ir startuosim su IUI, kai tik pavyks, tai ir gydutojai su kaupu uz viska solidziai atsidekosim drinks_cheers.gif taip nusprendem su vyru ! biggrin.gif
O jus tik nebijokit tu operaciju:nemalonu, bet vardan vaikucio, ko nepadarysi...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 10 09, 13:51)
Sveikutes 4u.gif Na va, siandien grizau is ligonines po laparoskopines, hiteroskopines operacijos. Jauciuosi gan gerai,nors bambos sriti tai skauda ir ten dar paliko viena siula, is apacios iseme. Po operacijos nepykino, tik jau tuos pecius skaudejo, pilvuka tempe ir labai miego norejau tongue.gif Pas mane kaip ir viskas gerai, kiasintakiai pratekami, kiausides puikios thumbup.gif tik rado pirmos stadijos endometrioze, zidinukus pridegino ir dar kazkokia cistuke iseme g.gif Bet, pasak gydytojos, visa tai man pastojimui neturetu trukdyti. Idomiausia buvo po operacijos ziureti video: ten kaip varto tuos mano kiausintakius ir panasiai, tokia "tupa" jauciausi, gydytojos visko klausinejau, ji pasakojo, o as maciau tik savo zarnas lotuliukas.gif Personalas superinis, laksto, rupinasi...O as taip ir neisdrisau gydytojai i kisene ikisti blush2.gif Padarysiu menesiuka atostogu ir startuosim su IUI, kai tik pavyks, tai ir gydutojai su kaupu uz viska solidziai atsidekosim drinks_cheers.gif taip nusprendem su vyru ! biggrin.gif
O jus tik nebijokit tu operaciju:nemalonu, bet vardan vaikucio, ko nepadarysi...... smile.gif

Linlei, o pas ka dareisi? Man vis mintis ilenda irgi pasidaryti, o gal ka ras....
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 10 09, 14:55)
Linlei, o pas ka dareisi? Man vis mintis ilenda irgi pasidaryti, o gal ka ras....

Mane operavo Klaipedoje Jurininku ligonineje, gydytoja J. Salygiene. smile.gif Matai, man ir pradzioj siule IUI ir tik po to, jei nepavyktu, butu dare operacija, pasiziuretu ar pas mane viskas OK. Nenorejau rizikuot, nusprendem ispradziu viska issitirti, nes juk ir IUI nemazai kainuoja........... 4u.gif
Atsakyti