Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 15:22)
Man per operaciją visiškai nieko nedarė, tik įvedė tuos vamzdelius, pažiūrėjo ir užsiuvo, nes kairėje pusėje nieko nėra, o dešinėje nieko nedarė (nei prapūtimų, nei prideginimo-nieko) ir tai gydytojas liepė vartoti "Wobenzymą". Aš taip manau, kad net tie pjūviai ar dar kas po operacijos gali suaugti su kažkuo ir bus blogai. Jau geriau pavartotim, nuo jo tikrai blogai nebus tik gerai (organizmą stiprina ir kt.)

Tiesa, per paiešką susiraskit buvo tokia tema man atrodo apie "Wobenzymą".


Nu pabandysiu paklausiu gydytojos. Aciu uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 13:07)
Mergaitės o jūs "Wobenzymą" naudojat, kad saaugų neatsirastų?

Na, reikės užeiti tada į vaistinę pažiūrėt, ar jo čia yra pas mus g.gif Nes čia arba nėra, arba tik su receptu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 16:07)
Mergaitės o jūs "Wobenzymą" naudojat, kad saaugų neatsirastų?


Man šio vaisto neišrašė. g.gif
Papildyta:
Dėl skausmo po laparaskopijos-man labai skaudėjo pečių srityje, net negalėdavau pagulėti. blink.gif Praeidavo tik suleidus nuo skausmo vaistų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 10 04, 16:14)
Man šio vaisto neišrašė. g.gif
Papildyta:
Dėl skausmo po laparaskopijos-man labai skaudėjo pečių srityje, net negalėdavau pagulėti. blink.gif Praeidavo tik suleidus nuo skausmo vaistų. unsure.gif


Man irgi pasopa, bet man sakė, kad čia nuo kvėpavimo aparato, nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 14:16)
Man irgi pasopa, bet man sakė, kad čia nuo kvėpavimo aparato, nieko baisaus.

Man irgi penktadienį po operacijos skaudėjo, ir net kaip reikalas, bet irgi sakė lygiai tą patį
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 10 04, 17:19)
Man irgi penktadienį po operacijos skaudėjo, ir net kaip reikalas, bet irgi sakė lygiai tą patį

Turbūt visoms taip. Man taip pat labai skaudėjo, bet nesupratau, kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 17:16)
Man irgi pasopa, bet man sakė, kad čia nuo kvėpavimo aparato, nieko baisaus.

na kiek žinau skauda dėl to, kad laparaskopijos metu į pilvo ertmę pripučiama dujų ir tos dujos užpildo pas žmogų tuštesnes erdves ir tada skauda, dažniausiai pacientai skundžiasi skausmu pečių srityje
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 10 04, 17:20)
na kiek žinau skauda dėl to, kad laparaskopijos metu į pilvo ertmę pripučiama dujų ir tos dujos užpildo pas žmogų tuštesnes erdves ir tada skauda, dažniausiai pacientai skundžiasi skausmu pečių srityje


Tai tik rodo, kad nieko baisaus tie skausmeliai nereiškia, nors man sakė, kad čia kvėpavimo aparatas, bet koks skirtumas, svarbu nieko baisaus. O tu dujų priputimą į pilvo ertmę jaučiu kaip jau minėjau labai juokingai, jaučiu kaip organai vartosi pilve iš vienos pusės į kitą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
kokius tyrimus darėtės prieš operaciją?
Nes man gyd. prirašė ant lapelio ir liepė nueiti į savo polikliniką, puse kas ten parašyta neįskaičiau, tik tiek, kad buvo 7 punktai. Na kraujo (krešėjimo, grupės ir t.t.), tai supratau, šlapimo taip pat tyrimas. Bet suskaičiavau, tik 6 ax.gif
Visus šiuos tyrimų siuntimus išrašė seselė, galvoju ar ko nors nepražiopsojo blush2.gif , bijau, kad atvažiuosiu į ligoninę, o pasakys, kad ko nors nepasidariau.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 05, 10:52)
Sveikos,
kokius tyrimus darėtės prieš operaciją?
Nes man gyd. prirašė ant lapelio ir liepė nueiti į savo polikliniką, puse kas ten parašyta neįskaičiau, tik tiek, kad buvo 7 punktai. Na kraujo (krešėjimo, grupės ir t.t.), tai supratau, šlapimo taip pat tyrimas. Bet suskaičiavau, tik 6  ax.gif
Visus šiuos tyrimų siuntimus išrašė seselė, galvoju ar ko nors nepražiopsojo  blush2.gif , bijau, kad atvažiuosiu į ligoninę, o pasakys, kad ko nors nepasidariau.


Keista, man tik del kresejimo reikejo issitirti ir del kraujo grupes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 10 05, 08:56)
Keista, man tik del kresejimo reikejo issitirti ir del kraujo grupes  g.gif

man 5 kraujo tyrimai, 1 šlapimo ir kito neįskaičiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 10 05, 10:05)
man 5 kraujo tyrimai, 1 šlapimo ir kito neįskaičiau. smile.gif


Man irgi buvo K prirašęs n visokių tyrimų kraujo, šlapimo pasidaryt. Nu ir pasidariau savo poliklinikoj. Neprisikabino ligoninėj, kad kažko trūksta.
Atsakyti