Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 14:19)
Sveikutes
bet užtai kita truputį liūdnesnė žinia vienas kiaušintakis visiškai nepraeinamas, nuo pat gimdos sienelės, pasak U jo neįmanoma net išvalyti, tai nieko ir nedarė. Kaip manot ar čia labai blogai? Ji šneka lygtais čia nieko baisaus, bet tos kurios pažystat U žinot, kad ji net ir apie vežį gali šnekėti nerūpestingai.



Džiaugiuosi, kad operacija jau praėjo ir gerai jautiesi.

Pas mane vieno kiaušintakio išviso nėra ir pažiūrėk mirksiukas.gif Taip, kad svarbu, kad nors vienas pratekamas ir tai jau šansų yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 13:28)
Džiaugiuosi, kad operacija jau praėjo ir gerai jautiesi.

Pas mane vieno kiaušintakio išviso nėra ir pažiūrėk mirksiukas.gif Taip, kad svarbu, kad nors vienas pratekamas ir tai jau šansų yra  mirksiukas.gif


Nekaip pasirodysiu, bet gal gali trumpai pasakyti kaip pastojai? Savo jėgom, IUI ar IVF. Gėda, bet nelabai galiu susekti visų jūsų istorijų, nors be galo įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 14:32)
Nekaip pasirodysiu, bet gal gali trumpai pasakyti kaip pastojai? Savo jėgom, IUI ar IVF. Gėda, bet nelabai galiu susekti visų jūsų istorijų, nors be galo įdomu.


Kokia gali būti gėda.

Pradžioje lankiausi pas gydytojus skatino ir natūraliai bandėm, taip gal pusę metų be jokių rezultatų, tada į viską spjoviau (nutraukiau vaistus Bromokriptiną, stimuliacijas) ir sekantį mėnesį pastojau.
Atsakyti
Supratau. Dabar manęs laukia IUI, vyro rezultatai nekokie. Bet nežinau, kiek aš čia skaitau, tai toks jausmas, kad tas IUI labai retai kada padeda, o gal man tik taip pasirode? Tai vat nežinau ką daryt. Tiksliau nežinau ko tikėtis ir ką dabar toliau daryti man pačiai. Ką rekomenduoja gydytojai žinau, aišku daug pasirinkimų net ir nėra. Bet vat pasakykit kiek stipriai jūs tikit IUI veiksmingumu?
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2006 10 04, 08:01)
Sveikute 4u.gif
Gal gali papasakoti kaip sekėsi g.gif
Kokia savijauta?

Labukas 4u.gif
Turiu pasakyti, kad jaučiuos puikiai thumbup.gif Dingo mano visas pilvo išsipūtimas, ant pilvo atrodo, kad tik įdrėskimai būtų, jau net pleistriukus vakar nusiėmiau. Pas mus viskas vyksta kiek kitaip, mane namo paleido beveik iškart, kai tik pabudau. Įdavė sulčių stiklinę, po to liepė keltis ir eit namo. Ir be problemų parėjau. Turbūt dar veikė narkozė, nes visą dieną jaučiaus labai normaliai. Aišku, vyras šiek tiek padėjo į tualetą nueit, atsistot, atsigult, bet šiaip buvo gerai. Sekanti diena buvo prasčiausia, tad amaudė skylutes, reikėjo pagalbos daug daugiau, ir mažiau galėjau vaikščiot. Bet va, šiandien visiškai sveikas žmogus jaučiuos thumbup.gif
Na, sekės ne kaip. Gydytojas sakė, kad padėtis labai prasta, labai retai pasitaiko tokių pacienčių unsure.gif Visiškai užsikimšę kiaušintakiai, baisulinės sąaugos. Sakė, padarė viską, ką galėjo laparoskopijos metu. Liepė dabar bandyt kokius 4 ciklus, sakė, kad labai mažai, bet šansų pastoti vis dėlto yra, jei nieko, apie vasarį vėl pas jį, ir tada darys normalią operaciją, bandys kažką daryt su sąaugom unsure.gif
Va, tiek trumpai. Įspėjo apie galimybę pastojimui ne vietoj, ir šiaip pasakė, kad šansų nedaug, vos keli iš 100, bet kai buvau pas jį po savaitgalio, nuramino, nes pasakė, kad darys viską, kad tik man pavyktų nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Viktoriukas,2006 10 04, 14:40]
Labukas 4u.gif
Visiškai užsikimšę kiaušintakiai,

O su visiškai užakusiais kiaušintakiais įmanoma pastoti? Kaip prateka spermiukai, juk užkimšta? Nesuprantu. Nenoriu judinti skaudamos vietelės, bet kaip tai įmanoma, gal aš ko nesuprantu ir nežinau?
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 12:52)
O su visiškai užakusiais kiaušintakiais įmanoma pastoti? Kaip prateka spermiukai, juk užkimšta? Nesuprantu. Nenoriu judinti skaudamos vietelės, bet kaip tai įmanoma, gal aš ko nesuprantu ir nežinau?

Na, kaip aš supratau, tai jis man ten kažką su tais kiaušintakiais padarė g.gif Ar tai prapūtė, ar pravalė g.gif Kaip supratau, aptvarkė blush2.gif Na, čia mano islandų kalbos žinios pasireiškia lotuliukas.gif Labiausiai sakė, kad pergyvena dėl tų sąaugų pas mane unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės o jūs "Wobenzymą" naudojat, kad saaugų neatsirastų?
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 13:07)
Mergaitės o jūs "Wobenzymą" naudojat, kad saaugų neatsirastų?

Man nieko nesakė g.gif Tik bandyti ir tikėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 10 04, 16:08)
Man nieko nesakė g.gif Tik bandyti ir tikėti wub.gif



Tikėti tai žinoma galima ir reikia, bet dar reikia ir kažkaip sustiprinti tikėjimą.

Čia yra toki natūralūs kaip vitaminai, pagaminti iš ananasų (jei dar gerai atsimenu) jie labai paspartina žaizdų gijimą, pačio organizmo atsigavimą ir taip pat mažina ssaugų galimybę. Vartok ir pati jei nepaskyrė, tikrai jie žalos nepadarys, tik naudos. Man gyd. buvo paskyręs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 04 spalio 2006 - 15:12
QUOTE(silver 27 @ 2006 10 04, 15:11)
Tikėti tai žinoma galima ir reikia, bet dar reikia ir kažkaip sustiprinti tikėjimą.

Čia yra toki natūralūs kaip vitaminai, pagaminti iš ananasų (jei dar gerai atsimenu) jie labai paspartina žaizdų gijimą, pačio organizmo atsigavimą ir taip pat mažina ssaugų galimybę. Vartok ir pati jei nepaskyrė, tikrai jie žalos nepadarys, tik naudos. Man gyd. buvo paskyręs.


Bet jei man nieko nedarė praktiškai, tai gal ir tos sąaugos nelabai gręsia. Ar tos sąaugos atsiranda nuo pačių skylučių į pilvą, ar nuo endometriozinių žaizdelių prideginimo?
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2006 10 04, 16:15)
Bet jei man nieko nedarė praktiškai, tai gal ir tos sąaugos nelabai gręsia. Ar tos sąaugos atsiranda nuo pačių skylučių į pilvą, ar nuo endometriozinių žaizdelių prideginimo?



Man per operaciją visiškai nieko nedarė, tik įvedė tuos vamzdelius, pažiūrėjo ir užsiuvo, nes kairėje pusėje nieko nėra, o dešinėje nieko nedarė (nei prapūtimų, nei prideginimo-nieko) ir tai gydytojas liepė vartoti "Wobenzymą". Aš taip manau, kad net tie pjūviai ar dar kas po operacijos gali suaugti su kažkuo ir bus blogai. Jau geriau pavartotim, nuo jo tikrai blogai nebus tik gerai (organizmą stiprina ir kt.)

Tiesa, per paiešką susiraskit buvo tokia tema man atrodo apie "Wobenzymą".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 04 spalio 2006 - 15:23