Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Daug kur ir mitas, kaip mama medikė, tai prisiklauso, stovi koridoriuj ir girdi kaip palatoj girias kitam ligoniui, kad pvz. davė gydytojui 500 Lt., kad mažiau neduokit lotuliukas.gif O duoda kokį 100 Lt. lotuliukas.gif arba išvis neduoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 10 02, 08:36)
Nu bet negi taip ir pasako prieš operaciją, kad va tiek reikės mokėti g.gif Ar nėra taip, kad čia toks mitas tarp pacientų, kad tipo "mažiau neduokit"....aš žinau ir be manęs merginų iš forumo, kurios nieko nemokėjo....rezultatas nuo to tikrai ne blogesnis, nes gi mokat matyt ne prieš operaciją g.gif


Čia ne mitas, deja ir buvo pasakyta tiesiai jau prieš mėnesį iki operacijos
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 10 02, 08:43)
Čia ne mitas, deja ir buvo pasakyta tiesiai jau prieš mėnesį iki operacijos


Jeigu tai tiesa, tai tikrai nemalonus dalykas.Žmonės dirba, moka mokesčius, kad turėtų sveikatos draudimą.Bet aš tikrai ne prieš atsidėkojimą gydytojams.Aš asmeniškai anesteziologui nieko nedaviau, bet per operaciją tikrai nenumiriau.O operavusiai gydytojai atsidėkojau, bet tikrai ne 400 litu. schmoll.gif
Man teko porą kartų gulėti ligoninėse Italijoje, tai yra ten yra žymiau jaukiau, nes nereikia sukti galvos, kiek gydytojui įkišti į kišenę.
Atsakyti
Nu cia ir uzviret kalba apie tuos atlygius daktarams, blink.gif o mane si ketvirtadieni operuoja Klaipedoje gydytoja Sal......, ar kas nors pas ja operavotes, kaip ten reikalai su tomis"dovanelemis", ima ar ne, o jei ima tai kiek, o anestezologas...????????? g.gif g.gif g.gif Pasimetusi jauciuosi juodai doh.gif Gal kas is savo asmenines patirties ka atsimenat? tongue.gif
Atsakyti
Linlei, mažiau suk galvą apie tai ir taip rūpesčių prieš operaciją pakanka. unsure.gif Ir kai atsigulsi į palatą neimk už gryną pinigą kiek kas kam davė, nes tai gali būti netiesa kaip jau Aga rašė.
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 10 02, 14:28)
Nu cia ir uzviret kalba apie tuos atlygius daktarams,  blink.gif o mane si ketvirtadieni operuoja Klaipedoje gydytoja Sal......, ar kas nors pas ja operavotes, kaip ten reikalai su tomis"dovanelemis", ima ar ne, o jei ima tai kiek, o anestezologas...????????? g.gif  g.gif  g.gif Pasimetusi jauciuosi juodai doh.gif Gal kas is savo asmenines patirties ka atsimenat? tongue.gif



Nesu niekada pajutusi, kad siai gydytojai "reikia duoti". Manau dovana po operacijos - tavo asmeninis reikalas, ir tikrai ne 400 lt. O jei neduosi - blogiau tikrai nieko nedarys. Tik ligonineje labai jauciasi tempas, "nesicackina ir ne lialiakina".
Ir apskirai, mano giliu isitikinimu, kai sitiek isleidziam pinigu privaciuose kabinetuose - pas ta pacia gydytoja kartais turim teise ir 'valdiskai" nemokamai pasigydyti.
Gerbiu gydytojus kurie gydo privaciai ir ima oficialius mokescius, o ne vien sedi valdiskuose kabinetuose ir laukia kada kas i kisene ikis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na va, aš jau po operacijos ax.gif Darė penktadienį. Papasakokit man dabar žaliai, dabar pastebėjau, kad pilvo apačia šiek tiek išpūsta, bet ne per vidurį, o šiek tiek į šoną blink.gif kas čia dabar? Čia normalu ar jau skambint daktarui?? blink.gif
Atsakyti
Viktoriuk, nesujaudink, aš rytoj jau savaitė po laparoskopijos, bet pilvas dar išpūstas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 10 02, 16:44)
Nesu niekada pajutusi, kad siai gydytojai "reikia duoti". Manau dovana po operacijos - tavo asmeninis reikalas, ir tikrai ne 400 lt. O jei neduosi - blogiau tikrai nieko nedarys. Tik ligonineje labai jauciasi tempas, "nesicackina ir ne lialiakina".
Ir apskirai, mano giliu isitikinimu, kai sitiek isleidziam pinigu privaciuose kabinetuose - pas ta pacia gydytoja kartais turim teise ir 'valdiskai" nemokamai pasigydyti.
Gerbiu gydytojus kurie gydo privaciai ir ima oficialius mokescius, o ne vien sedi valdiskuose kabinetuose ir laukia kada kas i kisene ikis.

Nu ir as kazkaip nejauciu, kad jai reiktu duoti, bet siaip pasiteiravau blush2.gif Ir as manau, kad jau ir tame privaciame kabinete pakankamai daug pinigu paliekame, o kai dar pagalvoji apie busimas IUI ar IVF, tai is kur visiems tu pinigu paimsi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 10 02, 14:28)
Nu cia ir uzviret kalba apie tuos atlygius daktarams,  blink.gif o mane si ketvirtadieni operuoja Klaipedoje gydytoja Sal......, ar kas nors pas ja operavotes, kaip ten reikalai su tomis"dovanelemis", ima ar ne, o jei ima tai kiek, o anestezologas...????????? g.gif  g.gif  g.gif Pasimetusi jauciuosi juodai doh.gif Gal kas is savo asmenines patirties ka atsimenat? tongue.gif

Mane ji operavo daugiau nei prieš 3 metus. Daviau 100 Lt. Nesispyriojo ir nesakė, kad nereikia. Man ji labai labai patiko, tad visiškai nebuvo gaila tų pinigėlių, nors VK buvau jau nemažai palikusi. Anesteziologui nedaviau, nes to, kuris buvo per operaciją nemačiau. Mane apklausė kitas. Gali nusivežti šokolodo. Aš turėjau nusipirkusi didelių plytų. Daviau seselėms. Jos nerealiai paslaugios, malonios. Niekur nesu tokių mačiusi. Norėjosi nors kokį menkniekį duoti. Pravertė šokoladas. Nesijaudink, viskas bus gerai. Sąlygos ir priežiūra puikios. Aš pasijutau kaip kokioje sanatorijoje. Net gaila buvo išvažiuoti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nireglina: 03 spalio 2006 - 20:43
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 10 03, 16:30)
Sveikos 4u.gif

Na va, aš jau po operacijos ax.gif Darė penktadienį. Papasakokit man dabar žaliai, dabar pastebėjau, kad pilvo apačia šiek tiek išpūsta, bet ne per vidurį, o šiek tiek į šoną blink.gif kas čia dabar? Čia normalu ar jau skambint daktarui?? blink.gif


Sveikute 4u.gif
Gal gali papasakoti kaip sekėsi g.gif
Kokia savijauta?
Atsakyti
Sveikutes
Gryzau vakar namucio. Jaučiuosi fantastiškai, puikiai. Irgi buvau nepatenkinta busdama iš narkozės, labai jau saldžiai miegojosi, o tas jausmas prieš užmiegant kaip prisigėrus šampano (taip anestezeologė sakė, kad jausiuos, nesuklydo) labai fainas. Jaučiuosi taip lyg tais būtų kažkokių laimės dujų prileidę man į vidų. Visą pirmadienį kai snūduriavau po operacijos klausinėjau vyro ar tik saulė neišlindo taip ryškiai akyse šviest saulutė pradėdavo (vyras liepė tos saulės kryptimi niekur neit lotuliukas.gif ). Vienu žodžiu tikrai labai fainnai ir gerai jaučiuosi. Tik keistas jausmas, kai verčiuosi ant kito šono, jaučiu kaip visi organai kraustosi iš vienos pusės į kitą lotuliukas.gif , jums tokio nėra?
Toms kurios ruošiasi darytis operacija, galiu pasakyti, kad jokių skausmų po operacijos nejaučiau, bet čia turbūt labai individualu, kaip kas tą skausmą suprantą, sesutė visą naktį klausinėjo ar dar nereikia nuskausminamųjų, o dar priklauso turbūt ir nuo to kaip stipriai gramdė, pas mane buvo tik vienas mažas židinukas thumbup.gif , bet užtai kita truputį liūdnesnė žinia vienas kiaušintakis visiškai nepraeinamas, nuo pat gimdos sienelės, pasak U jo neįmanoma net išvalyti, tai nieko ir nedarė. Kaip manot ar čia labai blogai? Ji šneka lygtais čia nieko baisaus, bet tos kurios pažystat U žinot, kad ji net ir apie vežį gali šnekėti nerūpestingai.
Dėl pinigų davimo, galiu pasakyti taip. Tikrai niekam nieko nedaviau, nei anestezeologui, nei daktarei, nei klizmuojančiai sesutei, nei šiaip kokiai sesutei. Prižiūrėjo mane labai gerai, draugiškai ir linksmai. Arba aš buvau geras pacientas, arba personalas pasitaikė labai geras.
Vaistų reikėjo pačiai nusipirkti, vieni nuo pooperacinės infekcijos, kad nieko neįsimestų, kiti, kad po narkozės nepykintų. Bet manau, kad galėjau ramiai nepirkti jų, bet čia tik man pačiai nuo jų geriau buvo.
Daivut, klausimas asmeniškai tau, mano mama sako nunešti U bent gėlių ar saldainių, bet man atrodo, kad jinai nelabai suprastų tai, kaip supratau iš tavęs neėmė nieko?
Atsakyti