Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Merginos, man toks klausimas iškilo g.gif , kada patartina darytis laparaskopiją? Kaip suprantu daugelis iš jūsų ją darėtės g.gif . Gydytoja man nesiūlė jos darytis, nes gimdos nuotrauka buvo puiki, bet žinau, kad ji ne viską parodo. Gal ir man reikia tos laparaskopijos. Tai pasakykit man kada ją tikslinga darytis 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, tu paklausk savo gydytojos apie tai.Man gydytoja patarė daryti laparaskopiją, nes sakė, kad gimdos nuotrauka gali ne viską parodyti. schmoll.gif Ir ji buvo teisi. unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 09 30, 18:57-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 09 30, 18:57)
Merginos, man toks klausimas iškilo g.gif , kada patartina darytis laparaskopiją? Kaip suprantu daugelis iš jūsų ją darėtės g.gif . Gydytoja man nesiūlė jos darytis, nes gimdos nuotrauka buvo puiki, bet žinau, kad ji ne viską parodo. Gal ir man reikia tos laparaskopijos. Tai pasakykit man kada ją tikslinga darytis 4u.gif


Tiesiog aš, paprastai laparaskopiją rekomenduoja gydytojai, kai ką nors įtaria, tikisi rasti. Kartais daro ir be jokių ypatingų įtarimų, kai niekaip nėra rezultatų po IUI ar po IVF. Labai individualu. Reikia tartis su gydytoja. Daug kad iš merginų ir pačios paprašo diagnostinės laparaskopijos. Tarkim man ji buvo atlikta mano iniciatyva, bet gydytoja iš karto sutiko.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 30, 12:41)
Taip, nėra blogos, tik dabar pasiskaičiau vienoj knygoj, kad po laparoskopijos gali atsirasti sąaugų, tai truputį išsigandau. ohmy.gif

Man Klimas kai kazkada pas ji buvau sake, kad po laparoskopijos dazniausiai atsiranda saaugos. Tikiuosi, kad tau ju neatsiras 4u.gif
Papildyta:
smile.gif+2006 09 30, 18:57-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 09 30, 18:57)
Merginos, man toks klausimas iškilo g.gif , kada patartina darytis laparaskopiją? Kaip suprantu daugelis iš jūsų ją darėtės g.gif . Gydytoja man nesiūlė jos darytis, nes gimdos nuotrauka buvo puiki, bet žinau, kad ji ne viską parodo. Gal ir man reikia tos laparaskopijos. Tai pasakykit man kada ją tikslinga darytis 4u.gif

Pacia pirmaja laparoskopija darytis pasisiulaiu pati, nes niekas nieko nerado iprastai. Antroji buvo beprasme, o treciaja liepe U. pasidaryti del normalaus paruosimo ivf ax.gif Manau ir as taip pat, kad nuo gydytojo priklauso g.gif
Atsakyti
Merginos o kiek kainuoja laparaskopija?
Atsakyti
smile.gif+2006 09 30, 18:57-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 09 30, 18:57)
Merginos, man toks klausimas iškilo g.gif , kada patartina darytis laparaskopiją? Kaip suprantu daugelis iš jūsų ją darėtės g.gif . Gydytoja man nesiūlė jos darytis, nes gimdos nuotrauka buvo puiki, bet žinau, kad ji ne viską parodo. Gal ir man reikia tos laparaskopijos. Tai pasakykit man kada ją tikslinga darytis 4u.gif


Kadangi mano vyro sperma silpna - man gydytojai nesiulo jokiu labaroskopiju. Kai viena nevaisingumo priezastis aiski - geriau maziau chirurgines invazijos.
Atsakyti
smile.gif+2006 10 01, 19:48-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 10 01, 19:48)
Merginos o kiek kainuoja laparaskopija?


Teoriškai nieko, o praktiškai - kiek norėsi tiek ir duosi. Aš nelabai galiu patarti, nes iš manęs gyd. Usonienė nepaėmė pinigų, kuriuos siūliau ax.gif Tik anesteziologei daviau 50 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 01 spalio 2006 - 18:56
QUOTE(Daiva @ 2006 10 01, 20:55)
Teoriškai nieko, o praktiškai - kiek norėsi tiek ir duosi. Aš nelabai galiu patarti, nes iš manęs gyd. Usonienė nepaėmė pinigų, kuriuos siūliau ax.gif Tik anesteziologei daviau 50 Lt.



O as girdejau, kad kainuoja apie 400lt
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 10 01, 19:57)
O as girdejau, kad kainuoja apie 400lt


Aš ką tik po laparaskopijos, man ji tiek tikrai nekainavo. schmoll.gif
Atsakyti
Na 400 Lt. daugoka, manau 200 Lt. pats tas, aišku nebūtina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 10 01, 20:22)
Na 400 Lt. daugoka, manau 200 Lt. pats tas, aišku nebūtina ax.gif


deja Vilniuje pas kaikuriuos gydytojus yra nustatyti dydžiai - ne mažiau 400 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 10 02, 08:32)
deja Vilniuje pas kaikuriuos gydytojus yra nustatyti dydžiai - ne mažiau 400 blink.gif


Nu bet negi taip ir pasako prieš operaciją, kad va tiek reikės mokėti g.gif Ar nėra taip, kad čia toks mitas tarp pacientų, kad tipo "mažiau neduokit"....aš žinau ir be manęs merginų iš forumo, kurios nieko nemokėjo....rezultatas nuo to tikrai ne blogesnis, nes gi mokat matyt ne prieš operaciją g.gif
Atsakyti