Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Nendrė @ 2006 09 28, 11:10)
kaip manot ar galėsiu jau spalio 21 dieną pilnu tempu lakstyti, turiu vestuves fotografuoti? Užverčiau klausimais, bet gal kas padėsit, bo kažkokiam tai lengvam strese  randuosi  blush2.gif


Nendre, kad taip greit paguldys, tai tik geriau - nereik laukti ir jaudintis 4u.gif Tik nuo sekmadienio pietu jau stenkis nebvalgyt o tik gert daug vandenuko, taip greiciau organizma isvalysi rolleyes.gif
As asmeniskai daviau ir anestez. ir gydytojai - kitaip man atrode, kad liksiu skolinga... o ir vaistuku saraseli is U gavau, kuriuos reikejo nusipirkt. Is ligonines tave gali jau ir antradieni israsyt, priklausomai kaip praeis operacija ir kaip jausies. O del spalio 21 palakstymu, manau visai tiketina, kad jau galesi. Bet jei tau lukstens kokias nemazas cistas, tai gali ir ilgeliau paskaudenti... manau viskas ir paiskes tau po operacijos pirmadienio vakare. SEKMES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 09 29, 11:02)
Įdomu kaip Veronikai sekasi  ax.gif  Nerašo nieko. Gal neturi namie interneto  g.gif Labai laukiu, kad parašytų kaip praėjo laparaskopija.


Turiu namie internetą, bet tik šiandien grįžau iš ligoninės ir dabar prisėdau prie kompiuterio. rolleyes.gif

Aš jau po operacijos.Naujienos-nei geros, nei blogos. unsure.gif Laparaskopijos metu rado dvi miomas, kurias pašalino.Dar rado pirmo laipsnio endometriozės židinius, kuriuos pridegino.Nors gydytojos žodžiais tariant, šie dalykai netrukdė pastojimui. schmoll.gif Užtat abu kiaušintakiai kuo puikiausiai pratekami ir nėra jokių sąaugų! clap.gif


Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2006 09 25, 19:37)
Veronika
laukiam tavęs wub.gif


Ačiū visoms už palinkėjimus! notworthy.gif Jie mane palaikė morališkai. aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(patrija @ 2006 09 26, 11:37)
O Veronika ne šiandiena guldo laparaskopijai? g.gif
Jei, taip,  tai maciau ja siandiena su vyru. O pažinau, pagal vyrą italą  blush2.gif


Kur tu mane matei? bigsmile.gif
Papildyta:
Kažin, ar normalu, kad pilvukas papūstas kaip nėščios moters? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 29, 17:13)
Kažin, ar normalu, kad pilvukas papūstas kaip nėščios moters? g.gif


Sveika pargrįžusi į sveikųjų pasaulį biggrin.gif
Džiugu girdėt tavo naujienas. Labai linkiu kuo greičiau pagaut gandrą už uodegos(gal dar koks užsiliko neišskridęs mirksiukas.gif )
Man pilvukas irgi buvo truputį išsipūtęs, bet tai, manau, kad normalu.
Atsakyti
Dėkui, Musmiryte, man vėl reikės kraustytis į IUI skyrelį.Tik ne spalį...Noriu pailsėti nuo visų gydymo įstaigų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 29, 17:13)

Aš jau po operacijos.Naujienos-nei geros, nei blogos. unsure.gif Laparaskopijos metu rado dvi miomas, kurias pašalino.Dar rado pirmo laipsnio endometriozės židinius, kuriuos pridegino.Nors gydytojos žodžiais tariant, šie dalykai netrukdė pastojimui. schmoll.gif Užtat abu kiaušintakiai kuo puikiausiai pratekami ir nėra jokių sąaugų! clap.gif




Veronika, sveika sugryžus 4u.gif , labai džiaugiuosi, kad jokių didesnių bėdų nerado thumbup.gif , o dabar linkiu ir kuo greičiau nestuke.gif tapti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 29, 18:19)
Dėkui, Musmiryte, man vėl reikės kraustytis į IUI skyrelį.Tik ne spalį...Noriu pailsėti nuo visų gydymo įstaigų. unsure.gif


Sveika Veronika 4u.gif na tikėkimės kad tos begėdės miomos ir tie endometrioziniai židinukai ir buvo tavo nepastojimo priežastimi. Tai atsigauk pailsėk ir gamink pilnu tempu, kad kuo greičiau taptum nestuke.gif
Atsakyti
Labas, devina.Mane operavusi gydytoja taip ir patarė-pusmetį nieko nedaryti ir ilsėtis. smile.gif
Papildyta:
Arete, ačiū už palinkėjimus. 4u.gif
Atsakyti
Veronika, pagal tai ką parašei - tai naujienos tikrai geros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 09 30, 12:21)
Veronika, pagal tai ką parašei - tai naujienos tikrai geros ax.gif


Taip, nėra blogos, tik dabar pasiskaičiau vienoj knygoj, kad po laparoskopijos gali atsirasti sąaugų, tai truputį išsigandau. ohmy.gif
Atsakyti
Veronika biggrin.gif Mažiau knygų skaityk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2006 09 29, 14:53)
Nendre, kad taip greit paguldys, tai tik geriau - nereik laukti ir jaudintis  4u.gif Tik nuo sekmadienio pietu jau stenkis nebvalgyt o tik gert daug vandenuko, taip greiciau organizma isvalysi  rolleyes.gif
As asmeniskai daviau ir anestez. ir gydytojai - kitaip man atrode, kad liksiu skolinga... o ir vaistuku saraseli is U gavau, kuriuos reikejo nusipirkt. Is ligonines tave gali jau ir antradieni israsyt, priklausomai kaip praeis operacija ir kaip jausies. O del spalio 21 palakstymu, manau visai tiketina, kad jau galesi. Bet jei tau lukstens kokias nemazas cistas, tai gali ir ilgeliau paskaudenti... manau viskas ir paiskes tau po operacijos pirmadienio vakare. SEKMES  4u.gif


Siaubingai dekui uz visus patarimus ir taip buvau rami, o dabar is vis apsiraminau. Del tu davimu, mano sesuo (ji santariskese dirba sesle) liepe niekam nieko neduot, narkoze vistiek suleis pries operacija blush2.gif , o daktare ir taip gerai jau ima is manes. Bet manau jei labai graziai ir maloniai elgsis tai po visko duosiu, tikrai kaip padeka, o ne kaip kysi, kad graziau su manimi elgtusi. O del tokio ankstyvo israsymo tai butu fantastika, buvau nusiteikus iki kokio ketvirtadienio isgulet, alia cia butu fantastika, tuo labiau daug uzsakymu reikia sutvarkyt, prie kompo jau tikrai gal galesiu sedet. Oi kaip faina biggrin.gif
Aciu dar karta. Iki po operacijos.
Atsakyti
Nendre, aš ką tik po laparoskopijos, tai galiu pasakyti, kad nėra taip baisu kaip iš pradžių įsivaizduoji.Aš per narkozę oi, kaip saldžiai pamiegojau ir net buvau nepatenkinta, kad reikėjo pabusti. rolleyes.gif Man jokių vaistų prieš operaciją nebuvo liepta nusipirkti. schmoll.gif
Atsakyti