Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Puk @ 2006 09 27, 16:28)
Merginos, o kokio dydžio pjūvius daro laparoskopijos metu, ar lieka randai ant pilvo? Labai jau nesinorėtų bjauroti pilvo trijuose vietose.  schmoll.gif


man praėjo 1,5 metų po laparaskopijos - jokių žymių iš viso neliko.
Atsakyti
Nu *****, gerai, kai tave, Daiva, U siuvo. Mano tai didžiausi randai liko, nes kai kas nepasistengė kraštų lygiai sudėti doh.gif
Nors, aišku, dabar jokio skirtumo, kai randus strijos maskuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Klimas irgi labai gražiai moka pjūvius siūti biggrin.gif Juvelyriškai tiesiog ax.gif
O Juršėnas - tarpvietės specas lotuliukas.gif Man plyšimus ir kirpimus prieš 18 metų kai susiuvo, tai po šiai dienai visi ginekologai svaigsta TEN pasižiūrėję lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 27 rugsėjo 2006 - 17:56
O M. irgi idealiai cezarį daro lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu dėkui Dievui su skrodimu dar patirties neturim doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2006 09 27, 16:28)
Merginos, o kokio dydžio pjūvius daro laparoskopijos metu, ar lieka randai ant pilvo? Labai jau nesinorėtų bjauroti pilvo trijuose vietose.  schmoll.gif

o man tai skylutes nemazos liko, nes trecia karta bede pro tas pacias rolleyes.gif Kai pirma laparaskopija dare, tai uzgijo ir beveik nieko nebesimate. Tai jei pirma daraisi, turetu nieko nelikti g.gif Nors va prisiminiau, mano kolegei cista luksteno nuo kiausides, tai randas buvo nelabai mazas su manuoju palyginus, nors ir ta pati daktare dare. Gal cia priklauso nuo to, ka daro per operacija g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaičiukės. Nu va ir aš pasiryžau operuotis. Tik labai jau greitai cia viskas vyksta. Vakar nuėjau siuntimo, o šiandien Usonienėn pasakė, kad sekmadienį guldo, o pirmadienį operuoja. Jūs kurios susidūrusios gal padėsit viską išsiaiškinti iki galo. Ar ką nors duoda šiais laikais už visa tai - anestezeologui, pačiai gydytojai? Nelabai norėčiau tuos vokelius kaišioti, ne dėl to, kad gaila, o kažkaip nejaukiai jaučiuosi dėl tokių dalykų. Kada išrašo iš ligoninės po operacijos, maždaug? Skaitinėjau, kad visos skirtingai atsigauna po operacijos, kaip manot ar galėsiu jau spalio 21 dieną pilnu tempu lakstyti, turiu vestuves fotografuoti? Užverčiau klausimais, bet gal kas padėsit, bo kažkokiam tai lengvam strese randuosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 28 rugsėjo 2006 - 10:11
Sveikos dar kartą 4u.gif
Atėjo laikas, kai rytoj jau ir mane pjaus. Papasakokit, ko tikėtis po operacijos. Teplios? Reikia įklotais apsirūpint?
Kada laukti mmm? Kaip savijauta bus pirmom dienom? Baimės pas mane pilnos kelnės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 09 28, 14:18)
Sveikos dar kartą 4u.gif
Atėjo laikas, kai rytoj jau ir mane pjaus. Papasakokit, ko tikėtis po operacijos. Teplios? Reikia įklotais apsirūpint?
Kada laukti mmm? Kaip savijauta bus pirmom dienom? Baimės pas mane pilnos kelnės unsure.gif

Labas,
As visai neseniai po operacijos tai visi prisiminimai dar sviezi.
Po operacijos gali pykinti, tai gali paprasyti, kad dar pries opeacija suleistu nuo pykinimo (reikia prasyti anesteziologo, kai jis ateina pasikalbeti). Dar apie savaite gali kartais pamausti pecius del operacijos metu leidziamu duju. Pati ejau i wc jau tos pacios dienos vakare (zinoma su pagalba), nors visos sesutes buvo uz galvu susieme. Man kraujavo kokias 3-4 dienas bet nelabai daug, uztenka standartiniu paketu. mmm atejo kaip priklause pagal cikla.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 09 27, 17:56)
Klimas irgi labai gražiai moka pjūvius siūti biggrin.gif Juvelyriškai tiesiog ax.gif
O Juršėnas - tarpvietės specas lotuliukas.gif Man plyšimus ir kirpimus prieš 18 metų kai susiuvo, tai po šiai dienai visi ginekologai svaigsta TEN pasižiūrėję lotuliukas.gif

O Raudonam Kryžiui operuoja ar Klimas? Nes lyg supratau, kad ne jis operuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 09 28, 14:18)
Sveikos dar kartą 4u.gif
Atėjo laikas, kai rytoj jau ir mane pjaus. Papasakokit, ko tikėtis po operacijos. Teplios? Reikia įklotais apsirūpint?
Kada laukti mmm? Kaip savijauta bus pirmom dienom? Baimės pas mane pilnos kelnės unsure.gif



Čia matai kaip kam. Man visiškai nekraujavo, bet operacija iššaukė mėnesines iš karto (gyd. įspėjo, kad prasidės mėnesinės). Mane ryte operavo, o jau apie 2 val. dienos pati ėjau į tualetą, o sekančią dieną (ryte) išėjau iš ligoninės. Visiškai nepykino ir nuo dujų skausmų nebuvo. Čia gal reikia nusiteikti, kad viskas bus gerai. Tik po operacijos (pooperacinėje palatoje, kai dar buvau) labai krėtė šaltis ir miegas ėmė, bet niekas neleido užmigti ir apklojo šilčiau.

Drąsiau, nusiteikit, kad viskas bus gerai-tai taip ir bus. Bijoti tikrai nėra ko, aišku nemalonu, vistik operacija, bet dar čia palyginus menkutė operacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomu kaip Veronikai sekasi ax.gif Nerašo nieko. Gal neturi namie interneto g.gif Labai laukiu, kad parašytų kaip praėjo laparaskopija.
Atsakyti