Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikutes, 4u.gif man spalio 5 darys laparoskopine-hiteroskopine operacija ir as jos kazkaip visai nebijau, gal todel, kad nebeturiu ka prarasti, beje, pati ir pasiuliau gydytojai pirma maximaliai issitirti , o tik paskui daryti IUI, nors ji pradzioj siule pabandyti pora IUI g.gif ir jei nieko neiseis, pabandyti operacija. O noreciau pasiteirauti, kiek mazdaug po operacijos duoda biulioteni? g.gif Matot, nezinau ka darbdaviams pasakyti, kiek mazdaug darbe nebusiu..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 09 25, 10:40)
O noreciau pasiteirauti, kiek mazdaug po operacijos duoda biulioteni? g.gif Matot, nezinau ka darbdaviams pasakyti, kiek mazdaug darbe nebusiu..... biggrin.gif

Nuo kelių dienų iki mėnesio smile.gif Priklauso nuo to, kaip pati jausies mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 25 rugsėjo 2006 - 09:52
Sekmes Veronika, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Trubut aiski tiesa yra zymiai geriau, nei bauginanti nezinomybe, kurioje esame dabar...

Linlei, kada grisi i darbuka dar labai priklauso nuo to, kokio pobudzio jis pas tave - jei sedimasis, tai nemaza tikimybe, kad jau spalio 9 d. tu jau galesi sedet darbe, jei reik fiziskai kazka daryt, tai manau po keleto savaiteliu, gal net menesio... nerekomenduojama kazka sunkiai nesiot po sios operacijos.
SEKMES tau 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės ta Veronika kad tik viskas į daudą 4u.gif
Atsakyti
Linlei, kada grisi i darbuka dar labai priklauso nuo to, kokio pobudzio jis pas tave - jei sedimasis, tai nemaza tikimybe, kad jau spalio 9 d. tu jau galesi sedet darbe, jei reik fiziskai kazka daryt, tai manau po keleto savaiteliu, gal net menesio... nerekomenduojama kazka sunkiai nesiot po sios operacijos.
SEKMES tau 4u.gif
[/quote]
NU ACIU ACIU VISOMS 4u.gif Kaip suprantu tai man labai greit neiseis grizt i darba, nes ten ner kada uzpakalio prisesti biggrin.gif dirbu su vaikais ir mokau juos sportuoti, daug ka tenka paciai rodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 09 25, 11:48)
NU ACIU ACIU VISOMS 4u.gif Kaip suprantu tai man labai greit neiseis grizt i darba, nes ten ner kada uzpakalio prisesti biggrin.gif dirbu su vaikais ir mokau juos sportuoti, daug ka tenka paciai rodyti g.gif

Tai jau tikrai labai neskubėk į darbelį smile.gif
Atsakyti
Veronika
laukiam tavęs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 09 25, 09:40)
Sveikutes,  4u.gif man spalio 5 darys laparoskopine-hiteroskopine operacija ir as jos kazkaip visai nebijau, gal todel, kad nebeturiu ka prarasti, beje, pati ir pasiuliau gydytojai pirma maximaliai issitirti , o tik paskui daryti IUI, nors ji pradzioj siule pabandyti pora IUI g.gif ir jei nieko neiseis, pabandyti operacija. O noreciau pasiteirauti, kiek mazdaug po operacijos duoda biulioteni? g.gif Matot, nezinau ka darbdaviams pasakyti, kiek mazdaug darbe nebusiu..... biggrin.gif



Laba,

Man dare laparaskopija ir hiteroskopija, nedarbingumas priklauso 45 kalendorines dienas. Man taip sake gydytoja. As darbe nesu jau greit dvi savaites. Manau dvi savaites butinai reikia pailseti. Po 4 dienu isima siulius sonuose, o po 10 dienu is bambos. Cia man taip yra. SEKMES
Atsakyti
O Veronika ne šiandiena guldo laparaskopijai? g.gif
Jei, taip, tai maciau ja siandiena su vyru. O pažinau, pagal vyrą italą blush2.gif
Atsakyti
[quote=linlei,2006 09 25, 11:48]
Linlei, kada grisi i darbuka dar labai priklauso nuo to, kokio pobudzio jis pas tave - jei sedimasis, tai nemaza tikimybe, kad jau spalio 9 d. tu jau galesi sedet darbe, jei reik fiziskai kazka daryt, tai manau po keleto savaiteliu, gal net menesio... nerekomenduojama kazka sunkiai nesiot po sios operacijos.
SEKMES tau 4u.gif
[/quote]
NU ACIU ACIU VISOMS 4u.gif Kaip suprantu tai man labai greit neiseis grizt i darba, nes ten ner kada uzpakalio prisesti biggrin.gif dirbu su vaikais ir mokau juos sportuoti, daug ka tenka paciai rodyti g.gif
[/quote]


Man laparaskopija ir histeroskopija dare 2006.05. Operavo penktadieni, tai sestadieni vakare as jau buvau namie, o pirmadieni jau jauciausi visiskai sveika, vairavau masina, nieko neskaudejo, tik pirmas dienas sunku, nes pecius skauda nuo to, kad oro pripucia operacijos metu. As turejau biuleteni 2 sav., bet tikrai ne del to, kad negalejau dirbti, o del to, kad kaip tik proga pailseti ax.gif
Atsakyti
Na mergickos, aciu uz patirties pasidalinima ir as neskubesiu i darba, kad tik gerai jausciaus thumbup.gif
Atsakyti

Merginos, o kokio dydžio pjūvius daro laparoskopijos metu, ar lieka randai ant pilvo? Labai jau nesinorėtų bjauroti pilvo trijuose vietose. schmoll.gif
Atsakyti