Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

tai ir as Santariskese vedejos palatoj gulejau, bet pirkti tai reikejo (pagal U duota saraseli) ... ka padarysi, as labai nesiskundziu, kad tik pati operacija praejo puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 20, 10:09)
Man tai baisu toks dalykas, kad atsigulus į ligoninę dar pačiam pacientui reikia pirkti lašelines, fiziologinius tirpalus ir t.t. doh.gif Už ką mes mokesčius mokam tada? g.gif Turbūt neveltui sveikatos apsauga Lietuva yra pati prasčiausia visoje Europos Sąjungoje. schmoll.gif

Aš nepirkau schmoll.gif Manimi gerai rūpinosi.Po op. užsimąsčiau vandens gurkštelti,po to gavau ukolą,kad nevemčiau,nes pradėjo akyse žaliuoti lotuliukas.gif Nu nieko nereikėjo pirkti,tik žarnyną valančius miltelius,nes klizmos nenorėjau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaitau šią temą nuo pirmo puslapio ir pastebėjau, kad tos, kurios darėsi laparoskopiją pavasarį,dauguma jau yra nestuke.gif Geras ženklas. smile.gif
Dabar man iškilo toks klausimas.Ar į opercinę veda su savais marškinukais, ar duoda ligoninės baltinius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 21, 07:57)
Dabar man iškilo toks klausimas.Ar į opercinę veda su savais marškinukais, ar duoda ligoninės baltinius? g.gif

Duoda ligoninės
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 21, 07:57)
Skaitau šią temą nuo pirmo puslapio ir pastebėjau, kad tos, kurios darėsi laparoskopiją pavasarį,dauguma jau yra  nestuke.gif Geras ženklas. smile.gif
Dabar man iškilo toks klausimas.Ar į opercinę veda su savais marškinukais, ar duoda ligoninės baltinius? g.gif



Man laparaskopija ir histeroskopija dare geguzes menesi Kauno klinikose, tai likus ~15 min. iki operacijos dave persivilkti baltinius.
Atsakyti
nakti pries operaciją miegojau su savo marskiniais, o ryte dave persivilkti i ligonines. Manau visada duoda, nes jie buna gerai dezinfekuoti.
Atsakyti
Man Santariskese jau is vakaro dave ligonines, net du marskinius dave tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2006 09 21, 07:57)
Skaitau šią temą nuo pirmo puslapio ir pastebėjau, kad tos, kurios darėsi laparoskopiją pavasarį,dauguma jau yra  nestuke.gif Geras ženklas. smile.gif
Dabar man iškilo toks klausimas.Ar į opercinę veda su savais marškinukais, ar duoda ligoninės baltinius? g.gif

Oi, kad ir as buciau nestuke.gif Deja, trecia laparoskopija ir laukiantis ivf dry.gif
Atsakyti
Ką gi, išvykstu į ligoninę, kai grįšiu, kad rasčiau gerų naujienų IUI ir IVF skyreliuose! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 25, 08:19)
Ką gi, išvykstu į ligoninę, kai grįšiu, kad rasčiau gerų naujienų IUI ir IVF skyreliuose! ax.gif


Sėkmės.Tegul ir pas tave būna tik geros naujienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 09 25, 08:23)
Sėkmės.Tegul ir pas tave būna tik geros naujienos mirksiukas.gif


Dėkui, Darla.Širdelė dreba dėl tos nežinomybės, dėl tos tiesos, kuri išaiškės po operacijos... unsure.gif
Atsakyti
Veronika, sėkmės, laikysiu kumščius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 09 25, 08:19)
Ką gi, išvykstu į ligoninę, kai grįšiu, kad rasčiau gerų naujienų IUI ir IVF skyreliuose! ax.gif


Sėkmės tau dideliausios 4u.gif Lauksim tavęs grįštančios 4u.gif
Atsakyti