Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikos,
spalio 9d. guluosi laporoskopijai pas K. Perskaičiau šią temą ir supratau, kad lyg Musmiryte tik pas jį darėsi. Ar dar kas nors galėtų papasakoti kaip ten viskas vyksta. Nes vaistų man jis jokių neliepė atsinešti g.gif Po to ar jam duoti pinigėlių reikia? blush2.gif Sakė tos dienos rytą ateiti pas jį užsiregistruoti, tai užsiregistruoti prieš einant ar tiesiog ateiti? Jis minėjo, kad ligoninėj gulėsiu 3d. Bet iš jūsų supratau, kad dar mažiausiai savaitę turėsiu būti namie. g.gif
Kai pasakė, kad darys laporoskopiją išėjus apsiverkiau, čia pasakaičiau ir apsiraminau, bet mano situacija tokia. Nepastoju 2m. iš jų metus kiekvieną ciklą prižiūri gyd. K. Visi tyrimai geri, išskyrus prolaktiną, bet jis sunormalizuotas ir lyg spazmavo vieną kiaušintakį, kai darė gimdos nuotrauką.
Ir bijau, ir nežinau ar man čia būtina tą operaciją daryti. Jau ketinau kitą ciklą eiti konsultuotis į VK, bet šiandienos žinia mane stabdo, nes kai išgirsiu 2 nuomones iš viso pasimesiu. Bet pagalvojus, kad man pjaustys...
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 09:53)
Sveikos,
spalio 9d. guluosi laporoskopijai pas K. Perskaičiau šią temą ir supratau, kad lyg Musmiryte  tik pas jį darėsi. Ar dar kas nors galėtų papasakoti kaip ten viskas vyksta. Nes vaistų man jis jokių neliepė atsinešti  g.gif Po to ar jam duoti pinigėlių reikia?  blush2.gif Sakė tos dienos rytą ateiti pas jį užsiregistruoti, tai užsiregistruoti prieš einant ar tiesiog ateiti? Jis minėjo, kad ligoninėj gulėsiu 3d. Bet iš jūsų supratau, kad dar mažiausiai savaitę turėsiu būti namie. g.gif
Kai pasakė, kad darys laporoskopiją išėjus apsiverkiau, čia pasakaičiau ir apsiraminau, bet mano situacija tokia. Nepastoju 2m. iš jų metus kiekvieną ciklą prižiūri gyd. K. Visi tyrimai geri, išskyrus prolaktiną, bet jis sunormalizuotas ir lyg spazmavo vieną kiaušintakį, kai darė gimdos nuotrauką.
Ir bijau, ir nežinau ar man čia būtina tą operaciją daryti. Jau ketinau kitą ciklą eiti konsultuotis į VK, bet šiandienos žinia mane stabdo, nes kai išgirsiu 2 nuomones iš viso pasimesiu. Bet pagalvojus, kad man pjaustys...


Sveika, Kozete. Aš pas K. lankausi Tilto g. ir su jo siuntimu guliausi į Raudonojo kryžiaus ligoninę laparaskopijai, bet jis pats laparaskopijos nedaro. Po pačios laparaskopijos vyrą nusiuntė nupirkti Ketanov ampulių - jos nuo skausmo, bet man tik 1 ampulės reikėjo ir tai seselė prikalbėjo, kad jai būtų ramiau naktį ,nes man neskaudėjo smile.gif Aš apturėjau bent 2 laparaskopijas ir pasakysiu ar patenkinta tuo, kai patapsiu nestuke.gif Aš tos pačios dienos rytą (pirmadienį) nuėjau pas K. jis man išrašė siuntimą ir tą pačią dieną atsiguliau į ligoninę. Kitą dieną darė laparaskopiją. Dar dieną ligoninėj praleidau ir išsiprašiau namo. Vienu žodžiu man užteko 1 savaitės ir 1 dienos, nes kitą pirmadienį važiavau siūlus išėmė ir antradinį jau sedėjau darbe smile.gif Kai praeina ta diena (laparaskopijos) jautiesi labai gerai, kad TAI jau praėjo ir tikiesi, kad TAI tau patrumpins kelią link nestuke.gif . Sėkmės tau, Kozete 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Man K. sakė ateiti pas jį tą dieną ir jis paguldys pas save. Tai suprantu į Raudonąjį kryžių. O kas daro tą operaciją? Ir tas klausimėlis dėl pinigėlių, suprantu, kad čia gali duoti arba neduoti, bet įdomu kaip geriau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 10:54)
Ačiū  4u.gif
Man K. sakė ateiti pas jį tą dieną ir jis paguldys pas save. Tai suprantu į Raudonąjį kryžių. O kas daro tą operaciją? Ir tas klausimėlis dėl pinigėlių, suprantu, kad čia gali duoti arba neduoti, bet įdomu kaip geriau...  ax.gif


Jei nesitari su kuom nors konkrečiai iš anksto, tai gali daryti bet kas iš laparaskopiją darančiųjų tame skyriuje. Antrą kartą man darė Kirilova. Pirmą kartą darė kažkos vyriškkis Mindaugas... pavardės neprisimenu doh.gif Pinigų nedaviau nei pirmą, nei antrą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 09 13, 10:17)
Jei nesitari su kuom nors konkrečiai iš anksto, tai gali daryti bet kas iš laparaskopiją darančiųjų tame skyriuje. Antrą kartą man darė Kirilova. Pirmą kartą darė kažkos vyriškkis Mindaugas... pavardės neprisimenu  doh.gif Pinigų nedaviau nei pirmą, nei antrą kartą.

Dar kartą ačiū.
Ai, nu dar tada klausimas, čia skaičiau, kad iki kažkurios ciklo dienos reikia daryti operaciją, o K. man pasakė, kad nesvarbu kurią dieną svarbu, kad ne per mmm. g.gif Nes man išeis maždaug 20c.d. O kas bus jei įvyks stebuklas ir aš būsiu kaip tik per tą ciklą pastojusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 13 rugsėjo 2006 - 10:27
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 11:25)
Dar kartą ačiū.
Ai, nu dar tada klausimas, čia skaičiau, kad iki kažkurios ciklo dienos reikia daryti operaciją, o K. man pasakė, kad nesvarbu kurią dieną svarbu, kad ne per mmm.  g.gif Nes man išeis maždaug 20c.d. O kas bus jei įvyks stebuklas ir aš būsiu kaip tik per tą ciklą pastojusi?


Žinok ir man tokių minčių buvo doh.gif Bet neprisimenu kaip ten buvo g.gif Gal tiesiog ėjau ir dariau. Jei labai neramina tokios mintys galėtum su K pasikalbėt apie savo baimę ir gal jis ką nors patars.
Atsakyti
Manau, kad tą mėnesį tiesiog pasisaugosim, nes K. juk pasakė ciklo diena nesvarbi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 11:55)
Manau, kad tą mėnesį tiesiog pasisaugosim, nes K. juk pasakė ciklo diena nesvarbi...  mirksiukas.gif


Teisingai mirksiukas.gif Sėkmės tau dar kartą 4u.gif Tikiuosi, kad nieko neras per laparaskopiją. Sako, kad nemažai šansų po laparaskopijos patapti nestuke.gif Tau to ir linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Manes taip pat laukia laparaskopija spalio pabaigoje verysad.gif
Kai sužinojau irgi apsiverkiau blink.gif
Labai norėčiau išvengti šios operacijos, bet kažin ar pavyks g.gif
Po gimdos nuotraukos sako, kad daug kam pavyksta pastoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckyte @ 2006 09 13, 14:07)
Sveikutės 4u.gif
Manes taip pat laukia laparaskopija spalio pabaigoje verysad.gif
Kai sužinojau irgi apsiverkiau blink.gif
Labai norėčiau išvengti šios operacijos, bet kažin ar pavyks g.gif
Po gimdos nuotraukos sako, kad daug kam pavyksta pastoti mirksiukas.gif


Kuo greičiau atrasim bėdą tuo greičiau patapsim nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 10:54)
Ačiū  4u.gif
Man K. sakė ateiti pas jį tą dieną ir jis paguldys pas save. Tai suprantu į Raudonąjį kryžių. O kas daro tą operaciją? Ir tas klausimėlis dėl pinigėlių, suprantu, kad čia gali duoti arba neduoti, bet įdomu kaip geriau...  ax.gif


Kozete, suprantu tavo nerima del operacijos - as lygiai taip pat jauciausi geguzes menesi... dabar jauciuosi lyg nieko nebuta mirksiukas.gif gaila tik, kad kol kas be rezultatu nestuke.gif , nors to laukiame jau 4 metus, bet viskam savas laikas. Tik nepanikuok, si operacija praeis tikrai greitai ir nelabai skausmingai (turiu omenyje pooperacini perioda), o ji pati ines dauuug daugiau aiskumo musu nezinomybeje KODEL-MES-NEPASTOJAME...
SEKMES ir drasiau 4u.gif

p.s. as tai daviau blush2.gif kazkaip norejosi duoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 13 rugsėjo 2006 - 16:01
QUOTE(Kozete @ 2006 09 13, 12:25)
. O kas bus jei įvyks stebuklas ir aš būsiu kaip tik per tą ciklą pastojusi?


Sveikute, o man tą rytą prieš operaciją gydytoja liepė pasidaryti testą dėl viso pikto.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti