Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

O viena forumiete zinau kad po laporaskopijos praejus 2 sav. pastojo ir jau turi leliu doh.gif
[/quote]

kaip šaunu thumbup.gif o man laporoskopija buvo prieš tris mėnesius, ir kas mėnesi lauki tos geros žinios, bet... verysad.gif
Atsakyti
Laba,

Gal galit papasakoti
Kada po laparaskopijos isejot i darba, kokia savijauta.
Atsakyti
QUOTE(Image @ 2006 08 28, 14:12)
Laba,

Gal galit papasakoti
Kada po laparaskopijos isejot i darba, kokia savijauta.


Laba,
aš, kiek pamenu, turėjau savaitę biuletenį. Bendra savijauta buvo nebloga, šiek tiek sunku atsikelt iš lovos, nes lyg pilvą traukdavo, bet viskas labai greitai užgijo. Dar po operacijos "skylutes" tepiau Contratubex tepalu, kad randai mažiau matytųsi.
Atsakyti
Sveikutės.. 4u.gif o gal kuri ką nors žinote apie laparoskopiją, kurios metu subado kiaušides?? Lyg tais kylinė vadinas ar kaip ten.. g.gif .. kiek skaitinėju, tai daugiausia diagnostinės.. o man va gydytoja užsiminė, kad gali tekti štai tokią kitokią daryt unsure.gif ..
Atsakyti
QUOTE(!kristule @ 2006 08 28, 22:00)
Sveikutės..  4u.gif o gal kuri ką nors žinote apie laparoskopiją, kurios metu subado kiaušides?? Lyg tais kylinė vadinas ar kaip ten..  g.gif .. kiek skaitinėju, tai daugiausia diagnostinės.. o man va gydytoja užsiminė, kad gali tekti štai tokią kitokią daryt  unsure.gif ..


kazkam kazkada lygtai dare is panu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 08 28, 22:29)
kazkam kazkada lygtai dare is panu g.gif

policistukėm bado kiaušides
man badė ir Miglužei jei neklystu taippat, čia bado, kad geriau stimuliuotūsi
Atsakyti
QUOTE(!kristule @ 2006 08 28, 22:00)
Sveikutės..  4u.gif o gal kuri ką nors žinote apie laparoskopiją, kurios metu subado kiaušides?? Lyg tais kylinė vadinas ar kaip ten..  g.gif .. kiek skaitinėju, tai daugiausia diagnostinės.. o man va gydytoja užsiminė, kad gali tekti štai tokią kitokią daryt  unsure.gif ..


Man buvo tai daryta taip atveria keliu, kad lengviau spermiukai daeitu pas mane viena kiaušidė buvo šiek tiek pratekama ir kiaušintakis ilgas nelygus, Tai po tos operacijos buvau pastojusi, bet deja nevietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Image @ 2006 08 28, 14:12)
Laba,

Gal galit papasakoti
Kada po laparaskopijos isejot i darba, kokia savijauta.


Cia kaip kurios organizmas pernesa. Man operacija dare ketvirtadienio ryte (gulde treciadieni), tada penktadieni dar pagulejau ligoninej, o vakare vyriskis jau vezesi namo. Savaitgali jauciausi prastokai, viena puse labai skausmingai tempe (toje puse islupo cista), ir tas skausmas aprimo per kokia savaite... Reziume - pirmadieni ejau i darba, bet kadangi darbas sedimas tai ne beda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 08 28, 21:35)
policistukėm bado kiaušides
man badė ir Miglužei jei neklystu taippat, čia bado, kad geriau stimuliuotūsi

aš irgi esu policistukė doh.gif
ir kaip sekėsi? po operacijos geriau stimuliavosi? na, įdomu koks tos operacijos efektyvumas..
labiausiai įdomu ar vis tik geriau pirmiausia bandyti stimuliacijas, o vėliau operaciją.. ar atvirkščiai.. verysad.gif dilema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(!kristule @ 2006 08 29, 19:12)
aš irgi esu policistukė  doh.gif
ir kaip sekėsi? po operacijos geriau stimuliavosi? na, įdomu koks tos operacijos efektyvumas..
labiausiai įdomu ar vis tik geriau pirmiausia bandyti stimuliacijas, o vėliau operaciją.. ar atvirkščiai.. verysad.gif dilema  doh.gif

Man irgi drilingavo kiausides. Cia vienas is policistiniu kiausidziu gydymo budu, kuomet kiausides suploninamos ar isverciamos, kad pro jas galetu prasiskverbti kiausialastes ir ivyktu O. Kiek esu girdejusi daug kam padeda.
O mano atveju po operacijos isvis nebevyksta ovuliacija, PKS rodo dar didesnius nasrus, todel esu ant nudurnejimo slenkscio. Na liudnai as cia, gal tau tikrai visai kitaip bus. Sekmes dideles.
Atsakyti
Geriau pirma stimuliuoti, o po to, jei blogai stimuliuojasi - operuotis. Nors vien dėl šios priežasties vargu ar ryžčiausi laparaskopijai. Dažniausiai operuojasi merginos dėl kitų priežasčių ir kartu patvarkomos kiaušidės.
Atsakyti
aš irgi pritariu Miglužei, va kaip Klimas rašo:

Kiaušidžių rezekcija dažnai sukelia sąaugas ir nevaisingumą (18, 21), o jos gydomasis poveikis pasireiškia tik tada, kai anovuliacijos priežastis yra kiaušidžių viduje gaminamų androgenų perteklius. Taigi reikia išsiaiškinti ir šalinti konkrečią anovuliaciją sukeliančią priežastį, pvz., prolaktino koncentracijos padidėjimą ar nutukimą, o kiaušides reikia operuoti tik kai kuriais atvejais ir tik lieknoms norinčioms pastoti moterims, po to, kai gydymas antiestrogenais buvo nesėkmingas.
Atsakyti