Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

berods normalus ciklas skaitos nuo 24 dienu, tai tavo manau tikrai normalus.
Atsakyti
bet kai ciklas toks trumpas, taip iseina, kad ir vaisingos dienos prasideda is kart po mmm... kadangi man buvo diagnozuota endometrioze 2 stadijos, tai as esu ibauginta tureti santykius anksciau negu baigiasi visi (kad ir maziausi) mmm tepliojimai - o tai kazkur iseina apie 7 cd. Tai bijau belaukdama kol baigsis tos prakeiktos mmm, 'pralaukti' ir tas gerasias vaisingasias dieneles verysad.gif uzdaras ratas gaunasi... kita savaite eisiu pas U prasiaiskinti mano situacijos
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2006 08 22, 09:49)
Merginos, kurioms buvo daryta laparoskopija, ar jusu ciklo trukme liko tokia pati kaip ir pries operacija? Man jau 3 men. praejo po operacijos ir pastebiu tendencija, kad mano ciklas sutrumpejo kokiom 3 d.  g.gif  Anksciau budavo 27-28, o dabar 25-26 stabiliai, kazin ar jau reik pradet jaudintis...

Man taip pat dauguma ciklu po laporaskopijos sutrumpejo iki 21 - 25 dienu, o buvo 28 - 29. Vienas ciklas buvo net 18 dienu bet jauciu, kad man cia nuo gimdos zaizdeles, kuri irgi atsirado po operacijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elijete: 22 rugpjūčio 2006 - 16:17
[man ruosia spali daryti laparoskopine-hiteroskopine operacija.labai biaju ir daug neaiskumu.. g.gif Gak zinot, kuria ciklo diena geriausia ta operacija daryti, gydytoja sake po menesiniu, bet tai kuria; 5-7-12-14 diena geriausia??????????? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linlei: 25 rugpjūčio 2006 - 11:41
QUOTE(linlei @ 2006 08 25, 12:38)
[man ruosia spali daryti laparoskopine-hiteroskopine operacija.labai biaju ir daug neaiskumu.. g.gif Gak zinot, kuria ciklo diena geriausia ta operacija daryti, gydytoja sake po menesiniu, bet tai kuria;  5-7-12-14 diena geriausia??????????? unsure.gif


Linlei, bet taigi gydytoja ir paskirs, kada tai daryti. Šiaip - tik baigiasi mėnesinės ir galima daryti mirksiukas.gif
O bijoti tikrai nėra ko. Narkozę šitai procedūrai daro gana lengvą, tikrai turėtum nesunkiai pernešti, o po operacijos irgi skausmelių kažkokių nelabai turėtum jausti. Aš po tokios pat procedūros nieko nejaučiu, nors jos metu netgi kai ką papjaustyti teko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 25 rugpjūčio 2006 - 12:14
QUOTE(linlei @ 2006 08 25, 12:38)
[man ruosia spali daryti laparoskopine-hiteroskopine operacija.labai biaju ir daug neaiskumu.. g.gif Gak zinot, kuria ciklo diena geriausia ta operacija daryti, gydytoja sake po menesiniu, bet tai kuria;  5-7-12-14 diena geriausia??????????? unsure.gif


Sveikute linlei,
man irgi buvo daryta laparaskopinė-histeroskopinė operacija. Kiek pamenu ciklo diena buvo 5-6, bet čia tiksliau gydytoja pasakys. Baisumo tikrai jokio nebuvo. Narkozė praėjo be jokių pasekmių. Pramiegojau visą dieną ir tiek. Man tik skaudėjo pečių juostą ir sprandą. Gydytoja sakė, kad taip ir turi būti, nes operacijos metu pripučia oro, kad atsiskirtų vidaus organai ir viskas susistumia į viršų, dėl to skauda pečius (nemoku moksliškiau parašyt, tai nepyk už neraštingumą). O tos vietos, kur operavo, visiškai neskaudėjo ir "skylutės" labai gražiai sugijo. Dabar nė ženklo beveik neliko.
Vyk baimę į šoną smile.gif
Atsakyti
Matot, man gydytoja liepe "po menesiniu, tik , kad butinai viskas butu pasibaige..."Sake, man susiskaiciut tas dienas ir jau kita savaite paciai pasiskambinti ir uzsirasyti planinei spalio men operacijai, o pries pat operacija reikia nuvaziuoti dar pas gydytoja ir pasiimti siuntima. Tai va, ir nezinau , kuriai cia ciklo dienai registruotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2006 08 25, 14:17)
Matot, man gydytoja liepe "po menesiniu, tik , kad butinai viskas butu pasibaige..."Sake, man susiskaiciut tas dienas ir jau kita savaite paciai pasiskambinti ir uzsirasyti planinei spalio men operacijai, o pries pat operacija reikia nuvaziuoti dar pas gydytoja ir pasiimti siuntima. Tai va, ir nezinau , kuriai cia ciklo dienai registruotis doh.gif


Nu tai tu pati tada ir primesk - jei tarkim pas tave ciklas reguliarus, paskaičiuok tarkim 5 mmm dienas (ar kiek ten jos pas tave trunka), dar dėl visko vieną dieną viršaus užmesk (nu jei kartais tepliotų po mmm dar) ir registruokis 4u.gif
Atsakyti
Aha, aš kažkaip iš to susijaudinimo išvis nieko nepaklausinėjau doh.gif Bet kaip suprantu, po O jos daryti negalima, ar kaip? g.gif
Atsakyti
jei šį mėnesį turėjai santykių, po O rizikinga daryti operaciją: o gal mažiukas ten užsikabino.
Man tokią pačią operaciją darė 7 c.d.
Atsakyti
QUOTE(Noriukė @ 2006 08 25, 14:47)
jei šį mėnesį turėjai santykių, po O rizikinga daryti operaciją: o gal mažiukas ten užsikabino.
Man tokią pačią operaciją darė 7 c.d.

Aš dar tik eilėj laukiu blush2.gif Darys tik spalio mėnesį, aš tik domiuosi blush2.gif Dėl mažiuko užsikabinimo vilčių kiekvieną mėnesį turiu vis mažiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriukė @ 2006 08 25, 17:47)
jei šį mėnesį turėjai santykių, po O rizikinga daryti operaciją: o gal mažiukas ten užsikabino.
Man tokią pačią operaciją darė 7 c.d.

Vat as irgi tokia minti turejau kai mane operuoti ruosesi bet po operacijos paaiskejo kad tipo ovuliacijos net nebuvo blink.gif . O as jau tikrai galvojau kad O ivyko nes vaisingu gleiviu daug buvo blink.gif O viena forumiete zinau kad po laporaskopijos praejus 2 sav. pastojo ir jau turi leliu doh.gif
Atsakyti