Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Po antros laparaskopijos gydytojas buvo paskyręs enzimų (Wobenzim ir Phlogenzim) kursą sugerti. Aiškino, kad enzimai padės organizmui absorbuoti visokius ten skysčius atsiradusius ir pan. neleis atsirasti uždegimui jeigu ką, žodžiu padės organizmui greičiau ir kokybiškiau atsigauti. Prieš laparaskopija jokių vaistų nepirkau.
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 08 18, 10:50)
Nusprende daryti laparaskopija, o jos rezultatai tokie: nieko nerado. Va tas labiausiai ir nervina. Jokio darinio nerado, ten tik didesni gleivines "plaukeliai", juos nurove, issiunte megini tyrimams, biopsijos rezultatai: nieko blogo nera. Rado I laipsnio endometrioze, zidinius pridegino. Kaip ir viskas tvarkoj, bet jau trys menesiai po operacijos, o pastoti vis tiek negaliu. Hormonai tvarkoj, vyro sperma super. Praeito ciklo 21 d. nuejau siaip sau i VK pasidaryti progesterono tyrima, tai viskas normoj - 16. Kosmaras, net nezinau ka daryti????
Dabar gydausi VK Kaune, galvoju gal kur nors kitur eiti pasikonsultuoti. Po operacijos man jokiu vaistu neskyre, tipo viskas OK, per pusmeti bandyti pastoti, o jei nepavyks, mazdaug 2007 sausi pasirodyt. Mane kiekvienos mmm varo i nevilti... Gal koki gydytoja galit parekomenduot?
Novus, dziaukis, kad nerado nieko blogo, juk tai gerai, tai dar vienas zingsnis sekmes link. Endometrioze galejo buti nepastojimo priezastimi, bet ji pas tave labai maza buvo (jeigu tik 1 laipsnio) ir tikekimes, kad ja sutvarke operacijos metu.
Kiek jau metu bandai pastoti?
Ar tikrai viska, kas reikalinga, istyre gydytojai? Jei negali ramiai laukti, paklausk, kas dar galetu trukdyti, ka dar galima ar reiktu istirti.

Turbut jau daug rasyta apie tai, kokius tyrimus reikia pasidaryti. Bet man ir paciai idomu, kada galima teigti, kad issityriau VISKA?
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 08 18, 13:50)
Po antros laparaskopijos gydytojas buvo paskyręs enzimų (Wobenzim ir Phlogenzim) kursą sugerti. Aiškino, kad enzimai padės organizmui absorbuoti visokius ten skysčius atsiradusius ir pan. neleis atsirasti uždegimui jeigu ką, žodžiu padės organizmui greičiau ir kokybiškiau atsigauti. Prieš laparaskopija jokių vaistų nepirkau.
As kaip tik dabar geriu Wobenzym, po laparaskopijos paskyre man juos. Rezultatus pasakysiu kai jie bus mirksiukas.gif Tik pastebejau, kad medziagu apykaita pagreitejo.
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 18, 10:53)
O pas ką tu V.K lankaisi?

Pas E.T.
Atsakyti
Ai, as manau, kad jei nerasiu vaistu, tai ligonineje ju tikrai duos. Juk soc. draudima moku mirksiukas.gif Ka turiu ta turiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 08 18, 14:18)
Novus, dziaukis, kad nerado nieko blogo, juk tai gerai, tai dar vienas zingsnis sekmes link. Endometrioze galejo buti nepastojimo priezastimi, bet ji pas tave labai maza buvo (jeigu tik 1 laipsnio) ir tikekimes, kad ja sutvarke operacijos metu.
Kiek jau metu bandai pastoti?
Ar tikrai viska, kas reikalinga, istyre gydytojai? Jei negali ramiai laukti, paklausk, kas dar galetu trukdyti, ka dar galima ar reiktu istirti.

Turbut jau daug rasyta apie tai, kokius tyrimus reikia pasidaryti. Bet man ir paciai idomu, kada galima teigti, kad issityriau VISKA?

Nepastoju jau beveik 2 metai, tuos metus intensyviai planuojam, o pries tai jau pora metu nenaudojau kontraceptiku, bet propaguodavom nutraukta lytini akta. Tai va, laparaskopija atlikta 05.19. Pries tai 21 c.d. tyriausi progesterona ir prolaktina, jie normos ribose. Vyro sperma gera. Echoskopuojant aptiko ta itartina darini, dare gimdos nuotrauka, tik kairys kiausintakis pratekamas, desinio isvis nemate del to darinio, bet laparaskopijos metu itarimai paneigti: kiausintakiai abu pratekami, to itartino darinio kaip ir nera, rado I laipsnio endometrioze. Va dar atsiminiau, kad pas mane yra kazkokia gimdos kaklelio anomalija, jis pasisukes stipriai i kaire puse. Darant histeroskopija (ja dare ta pati karta kaip ir laparaskopija), gal puse valandos gyd. negalejo normaliai praplesti gimdos kaklelio, kad patekti i gimda. Bet sako, gal del ciklo faze, man laparaskopija dare 21 c.d. Gal del to negaliu pastot??? Nu bet gyd. sake, kad tai lyg ir negaletu buti nepastojimo priezastis. Bet man neramu, gal del to????
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 08 18, 16:18)
Nepastoju jau beveik 2 metai, tuos metus intensyviai planuojam, o pries tai jau pora metu nenaudojau kontraceptiku, bet propaguodavom nutraukta lytini akta. Tai va, laparaskopija atlikta 05.19. Pries tai 21 c.d. tyriausi progesterona ir prolaktina, jie normos ribose. Vyro sperma gera. Echoskopuojant aptiko ta itartina darini, dare gimdos nuotrauka, tik kairys kiausintakis pratekamas, desinio isvis nemate del to darinio, bet laparaskopijos metu itarimai paneigti: kiausintakiai abu pratekami, to itartino darinio kaip ir nera, rado I laipsnio endometrioze. Va dar atsiminiau, kad pas mane yra kazkokia gimdos kaklelio anomalija, jis pasisukes stipriai i kaire puse. Darant histeroskopija (ja dare ta pati karta kaip ir laparaskopija), gal puse valandos gyd. negalejo normaliai praplesti gimdos kaklelio, kad patekti i gimda. Bet sako, gal del ciklo faze, man laparaskopija dare 21 c.d. Gal del to negaliu pastot??? Nu bet gyd. sake, kad tai lyg ir negaletu buti nepastojimo priezastis. Bet man neramu, gal del to????

O laparaskopija daroma ne iki 12 dienos g.gif Man taip U. sake ax.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 18, 16:24)
O laparaskopija daroma ne iki 12 dienos g.gif Man taip U. sake ax.gif


Na atrodo žiūrint kokiu tikslu daroma g.gif Kažką apie tai K sakė, bet mano durna galva tokiem dalykam prisiminti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 18, 16:17)
Ai, as manau, kad jei nerasiu vaistu, tai ligonineje ju tikrai duos. Juk soc. draudima moku mirksiukas.gif Ka turiu ta turiu rolleyes.gif


Kiek zinau Zofran yra nuo pykinimo, kai atsigavineji po operacijos, o Zinacef - antibiotikai. Tai kuriuos is ju tu jau turi? Nes antibiotiku tai tau ligoninej turetu duot, bet kas liecia kitus vaistus, tai net nezinau... schmoll.gif
As tai del sventos ramybes turejau VISKA pagal sarasiuka, o va mano palatos kaimyne ne, tai nezinau tiksliai ar del to ar ne, bet ja smarkiai pykino po operacijos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2006 08 18, 17:22)
Kiek zinau Zofran yra nuo pykinimo, kai atsigavineji po operacijos, o Zinacef - antibiotikai. Tai kuriuos is ju tu jau turi? Nes antibiotiku tai tau ligoninej turetu duot, bet kas liecia kitus vaistus, tai net nezinau...  schmoll.gif
As tai del sventos ramybes turejau VISKA pagal sarasiuka, o va mano palatos kaimyne ne, tai nezinau tiksliai ar del to ar ne, bet ja smarkiai pykino po operacijos  blink.gif

As turiu zinacef, o zofran ne. Na dar reiks paieskoti ax.gif Paskaiciau, tas zofran tikrai nuo pykinimo. Reiks gerai paieskoti, o jei nebus, tai gal koks pakaitalas yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 19, 11:24)
As turiu zinacef, o zofran ne. Na dar reiks paieskoti ax.gif Paskaiciau, tas zofran tikrai nuo pykinimo. Reiks gerai paieskoti, o jei nebus, tai gal koks pakaitalas yra g.gif


Philipuks, o tai kur tau darys laparoskopija? Jei Santariskese, tai nueik i Gintarine vaistine (kitoj pusej gatves), as butent ten gavau Zofran'o tam tikra doze, kuri uzrasyta ant lapuko. Kitose vaistinese jei ir turejo sio vaisto, tai netinkama doze. O tau tereik vienos ampulytes tik nepamenu kiek ten buvo mili... kazko ax.gif . As jauciausi super po operacijos, nei vemiau, nei labai silpna buvo ir tikiu, kad sie vaistukai man itakojo gera savijauta, na ir aisku didelis dekui anesteziologei, kad tinkamai visko prileido drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 08 18, 16:02)


Aš taip pat pas ją mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kurioms buvo daryta laparoskopija, ar jusu ciklo trukme liko tokia pati kaip ir pries operacija? Man jau 3 men. praejo po operacijos ir pastebiu tendencija, kad mano ciklas sutrumpejo kokiom 3 d. g.gif Anksciau budavo 27-28, o dabar 25-26 stabiliai, kazin ar jau reik pradet jaudintis...
Atsakyti