Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Daiva @ 2006 08 14, 09:29)
Sicily, kiek zinau, wobenzymus (ar kaip kie ten vadinasi geria) ir fizioterapija atseit padeda.

Gal ir padeda tas Wobenzymas, bet man nepadejo, nors ir menesi po laparoskopijos ji saujomis geriau. Kasdien po 15 tableciu isgerdavau ir taip visa menesi blink.gif
Papildyta:
[quote=Viktoriukas,2006 08 14, 11:51]
Sveikos 4u.gif

Gandrų nesulaukiam metus laiko, hormonų tyrimus darė, vyras tyrėsi, viskas tvarkoje... Gydytojas siūlo diagnostinę laparaskopiją, patikrint kiaušidžių praeinamumą ir paieškot (tikiuosi, nerast) endometriozės. Daktarų nuo mažens baisiai bijau, bet vis labiau apima blogos mintys, kur tas mūsų žirniukas verysad.gif Jūs čia viską suprantat, papasakokit man, kas tai yra blush2.gif
[/quote
As pries pirma laparoskopija puse nakties sedejau ir verkiau. Labai bijojau ir ne kiek operacijos, o rezultato verysad.gif Operacija nera baisi, nieko nematai, negirdi. Tik paskui bjauru su maiseliu viena diena vaikscioti schmoll.gif Ir dar, man tai pats nemaloniausias dalykas tai klizma. Fu fu fu mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
Kazin kaip bus, jei guluosi laparoskopijai, gavau sarasiuka vaistu nusipirkti, ir kai kuriu vaistinese nera pirkti g.gif Kai kuriuos nusipirkau, kai kuriu ne, nes ju nera. Gal ligonine tada duos g.gif
Atsakyti
Laparaskopijos tikrai nera ko bijoti. Klizmos gi priverstinai nestato, galima vaistu (kazkokiu milteliu) nusipirkti uz ~28 Lt, isgerti ir klizmos nebereiks. Po operacijos as sekancia diena parasiau prasyma ir isejau namo, truputi skaudejo pilva, bet tikrai pakenciamai, vairuot masina tikrai galejau. Ta vakara kaip tik turejo rodyti Eurovizijos finala, tai ir parskubejau namo. Namo kur kas geriau reabilituotis.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 18, 10:07)
Kazin kaip bus, jei guluosi laparoskopijai, gavau sarasiuka vaistu nusipirkti, ir kai kuriu vaistinese nera pirkti g.gif Kai kuriuos nusipirkau, kai kuriu ne, nes ju nera. Gal ligonine tada duos g.gif


O kodėl tau vėl numatyta laparaskopija? Aš kai guliausi laparaskopijai, tai man nereikėjo jokių vaistų pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 18, 10:20)
O kodėl tau vėl numatyta laparaskopija? Aš kai guliausi laparaskopijai, tai man nereikėjo jokių vaistų pirkti.

Man liepe Zofran ir Zinacef nusipirkti g.gif Viena turiu, o kito ne. Na, juk jei nera vaistinese, tai ligonine is principo turetu duoti g.gif Juk jei nenusipirkai vaistu kuriu nera, nebus taip, kad nedarys laparoskopijos g.gif
Atsakyti
O kas čia per vaistai? man kai darė laparaskopiją jokiu vaistu nereikėjo.
Atsakyti
Aisku labiausiai baugina rezultatas... As kai tik atsigavau po operacijos is karto puoliau skambinti gydytojai. NepastojauMan itare polipa arba mioma, nes tiek echoskopu, tiek darant gimdos nuotrauka desinej pusej matesi kazkoks neaiskus 1,9 cm darinys ir nepratekejo kontrastas i desini kiausintaki, nuotraukoje desinio kiausintakio isvis nesimate. Nusprende daryti laparaskopija, o jos rezultatai tokie: nieko nerado. Va tas labiausiai ir nervina. Jokio darinio nerado, ten tik didesni gleivines "plaukeliai", juos nurove, issiunte megini tyrimams, biopsijos rezultatai: nieko blogo nera. Rado I laipsnio endometrioze, zidinius pridegino. Kaip ir viskas tvarkoj, bet jau trys menesiai po operacijos, o pastoti vis tiek negaliu. Hormonai tvarkoj, vyro sperma super. Praeito ciklo 21 d. nuejau siaip sau i VK pasidaryti progesterono tyrima, tai viskas normoj - 16. Kosmaras, net nezinau ka daryti???? Dabar gydausi VK Kaune, galvoju gal kur nors kitur eiti pasikonsultuoti. Po operacijos man jokiu vaistu neskyre, tipo viskas OK, per pusmeti bandyti pastoti, o jei nepavyks, mazdaug 2007 sausi pasirodyt. Mane kiekvienos mmm varo i nevilti... Gal koki gydytoja galit parekomenduot?
Atsakyti
QUOTE(NOVUS @ 2006 08 18, 10:50)
Aisku labiausiai baugina rezultatas... As kai tik atsigavau po operacijos is karto puoliau skambinti gydytojai. NepastojauMan itare polipa arba mioma, nes tiek echoskopu, tiek darant gimdos nuotrauka desinej pusej matesi kazkoks neaiskus 1,9 cm darinys ir nepratekejo kontrastas i desini kiausintaki, nuotraukoje desinio kiausintakio isvis nesimate. Nusprende daryti laparaskopija, o jos rezultatai tokie: nieko nerado. Va tas labiausiai ir nervina. Jokio darinio nerado, ten tik didesni gleivines "plaukeliai", juos nurove, issiunte megini tyrimams, biopsijos rezultatai: nieko blogo nera. Rado I laipsnio endometrioze, zidinius pridegino. Kaip ir viskas tvarkoj, bet jau trys menesiai po operacijos, o pastoti vis tiek negaliu. Hormonai tvarkoj, vyro sperma super. Praeito ciklo 21 d. nuejau siaip sau i VK pasidaryti progesterono tyrima, tai viskas normoj - 16. Kosmaras, net nezinau ka daryti???? Dabar gydausi VK Kaune, galvoju gal kur nors kitur eiti pasikonsultuoti. Po operacijos man jokiu vaistu neskyre, tipo viskas OK, per pusmeti bandyti pastoti, o jei nepavyks, mazdaug 2007 sausi pasirodyt. Mane kiekvienos mmm varo i nevilti... Gal koki gydytoja galit parekomenduot?

O pas ką tu V.K lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 18, 10:47)
O kas čia per vaistai? man kai darė laparaskopiją jokiu vaistu nereikėjo.

Nezinau kas cia per vaistai, bet man liepe juos nusipirkti. g.gif
Atsakyti
jeigu turi galimybe susisiek gal su paskyrusiu tuos vaistus gydytoju ir pasakyk apie situacija kad nerandi vienu vaistu, mazhu ka pasakys, kur gauti?

QUOTE(philipuks @ 2006 08 18, 11:18)
Nezinau kas cia per vaistai, bet man liepe juos nusipirkti. g.gif

Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 08 18, 11:18)
Nezinau kas cia per vaistai, bet man liepe juos nusipirkti. g.gif


Daznai paskirtu vaistu buna tik tos ligonines vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 08 18, 10:20)
O kodėl tau vėl numatyta laparaskopija? Aš kai guliausi laparaskopijai, tai man nereikėjo jokių vaistų pirkti.


Philipuks man buvo lygiai tas pats pries operacija - gavau saraseli ir ejau per vaistines ieskodama. Itariu kad pas tave sarasas toks pats, tai as visu vaistu galiausiai radau Gintarineje vaistineje prie Santariskiu kliniku. Ir lygtai pamenu, kaip man Usoniene sake, kad visu vaistu galima rasti ir pacioj santariskiu klinikos vaistinej - tam kolidoriuje, pro kuri einama lankyti ligoniu... (bet as iki tos vaistines taip ir nepriejau biggrin.gif tai nezinau ar ten rastum viska pagal ta saraseli)
Tikiuosi pades si info
Atsakyti