Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(Spanguole @ 2006 06 27, 10:16)
Giedradi, o kas butent sunkiai sekesi su vyru ir kiek laiko buvo praeje po operacijos?  g.gif
man tai po laparoskopijos sake pagert KT menesi. O kai juos reik gert, kai visai man noras prapuola...  verysad.gif  tai kazkaip vyras supratingai ir pralauke.  blush2.gif
Bet uztat kai baigiau KT, tai viskas buvo super  thumbup.gif



QUOTE(rugiagėlė @ 2006 06 27, 10:17)
matyt priklauso nuo to kas buvo daryta. Kiek pamenu save tai buvo daug baimės kad kas nors netrūktų...

nesimyleje jau buvom virš menesio, nes prieš laparoskopija, buvo mm, paskui prieš ja- ne, po jos irgi ne, nes gyd liepe pralaukt kol mm praeis. tai man kažkaip skaudejo, ir nebuvo noras dinges, o kaip tik paskutiniu metu labai norejos, kad tik greičiau ateitų mm ir praeitų, kad būtų galima, o kažkaip labai nusivyliau. sakau gal užako lotuliukas.gif tai va ir galvoju, ar čia kad ilga laika be smileysex.gif ar del laparoskopijos, ar kitoms kas nors panašiai buvo g.gif
Atsakyti
Mane prieš laparaskopiją ištisai farširavo antibiotikais, plius, kiaušintakius tikrino su pilna makšties dezinfekcija. Po to irgi su vyru ne kas buvo, tai surado grybelį (kas visiškai nestebina po tokių manipuliacijų).
Atsakyti
Manau dar ir prisideda psichologinis nusiteikimas ar tai baimė ir dėl to atsiranda kažkokie spazmai, skausmai ir pan.
Atsakyti
Man irgi po laporaskopijos buvo labai didele baime, o kai buni isitempus visa, tai tikriausiai del to ir skauda dar labiau g.gif
Atsakyti
o aš kažkaip nebijojau, labai jau laukiau, gal per daug tikejaus ir nusivyliau blush2.gif
Atsakyti
Kazin kiek tiksliai laiko turi praeiti po laparaskopijos,kad butu padarytas ivf????
Atsakyti
Sveikos, per pati pirma (tikra) cikla po laparaskopijos pagaliau mums pasisekė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 07 24, 07:57)
Sveikos, per pati pirma (tikra) cikla po laparaskopijos pagaliau mums pasisekė wub.gif

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(giedradi @ 2006 07 24, 06:57)
Sveikos, per pati pirma (tikra) cikla po laparaskopijos pagaliau mums pasisekė wub.gif

4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 07 24, 07:57)
Sveikos, per pati pirma (tikra) cikla po laparaskopijos pagaliau mums pasisekė wub.gif



Giedradi, sveikinu labai wub.gif
Primink prašau, kokios pas jus bėdelės buvo ir ką padarė per laparaskopiją g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 07 24, 07:57)
Sveikos, per pati pirma (tikra) cikla po laparaskopijos pagaliau mums pasisekė wub.gif


Šaunu, sveikinu jus labai labai smile.gif
Lengvo ir linksmo nėštumo tau smile.gif
Atsakyti
giedradi, sveikinu labai tave clap.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti