Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

Sveikutės, prisiduodu birželio gale planuojame jau trečią laparaskopiją verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 06 10, 11:22)
Sveikutės, prisiduodu birželio gale planuojame jau trečią laparaskopiją verysad.gif

Devina laikykis friends.gif Bet kodel tiek daug tu laporaskopiju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 06 10, 11:22)
Sveikutės, prisiduodu birželio gale planuojame jau trečią laparaskopiją verysad.gif


Iš tiesų, Devina, kodėl tiek daug g.gif
Atsakyti
Doletante, tai manai, kad is principo laporoskopija (ypac, jei nera rimtu indikaciju), prie IVF nieko neduos? As kazkaip galvojau, kad po 4 nepasisekiusiu IVFu gal laparoskopija darytis, gal ka pamatys? Tai manai, kad be reikalo?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 06 11, 22:15)
Iš tiesų, Devina, kodėl tiek daug g.gif



Na po paskutinės negimdinio operacijos gyd. mano kad galėjo kažkas pasikeisti, kad gal yra saaugų gimdoje, nežinau aš pasiduodu lai daro ką nori, kad tik rezultatai būtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 06 12, 11:47)
Na po paskutinės negimdinio operacijos gyd. mano kad galėjo kažkas pasikeisti, kad gal yra saaugų gimdoje, nežinau aš pasiduodu lai daro ką nori, kad tik rezultatai būtu doh.gif


Na tikrai, jei gydytoja mano, kad verta darytis, reikia ja pasitikėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Jūs pasižiūrėkit panos kiek mes čia prirašom bajerių visokių, taigi ne visad reikia pasitikėti tais forumais.
O į Diletanto pasiūlymus, siūlyčiau labai atkreipti dėmesį, nes žino ką rašo, priešingai negu mes kartais ax.gif Nors geriausiai iš visų žino, mus gydantys gydytojai, kurie mato realią situaciją, o ne mūsų nupasakotą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 06 12, 11:04)
Jūs pasižiūrėkit panos kiek mes čia prirašom bajerių visokių, taigi ne visad reikia pasitikėti tais forumais.
O į Diletanto pasiūlymus, siūlyčiau labai atkreipti dėmesį, nes žino ką rašo, priešingai negu mes kartais ax.gif Nors geriausiai iš visų žino, mus gydantys gydytojai, kurie mato realią situaciją, o ne mūsų nupasakotą smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik gydantis gydytojas mato realią situaciją.Nu bet gerai sakai,mes čia tikrai priskaldom bajerių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fortūnata: 12 birželio 2006 - 15:17
Sveikos merginos,

Noriu papasakoti savo istorija, pries menesi ir man dare laporoskopija,
Is vakaro pagulde i ligonine vakare ir ryte padare klizma,po visko atsibudau intensyvios terapijos palatoje. Aisku dar vis skaudejo, kraujavau.
Paskui perkele i palata ir kita diena isleido namo.
Dekui Deivui nieko blogo nerado as be proto bijojau, nes po gimdos nuotraukos sake nei vienas kiausintakis neprateka. Pasirodo viskas gerai tik rado nedidele saauga ir folikulai nebresta tai gydausi toliau, geriu vaistus ir labai laukiu to mazo stebuklo.
Labiausiai bijojau ne operacijos, o ka pasakys gyd. Dziaugiuasi, kad nieko rimto nerado, bent as taip galvoju.

Labai patenkinta seselem ir gyd. kuris mane operavo. Dekui jiems.

Sekmes mergino. tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2006 06 19, 12:15)
Sveikos merginos,

Noriu papasakoti savo istorija, pries menesi ir man dare laporoskopija,
Is vakaro pagulde i ligonine vakare ir ryte padare klizma,po visko atsibudau intensyvios terapijos palatoje. Aisku dar vis skaudejo, kraujavau.
Paskui perkele i palata ir kita diena isleido namo.
Dekui Deivui nieko blogo nerado as be proto bijojau, nes po gimdos nuotraukos sake nei vienas kiausintakis neprateka. Pasirodo viskas gerai tik rado nedidele saauga ir folikulai nebresta tai gydausi toliau, geriu vaistus ir labai laukiu to mazo stebuklo.
Labiausiai bijojau ne operacijos, o ka pasakys gyd. Dziaugiuasi, kad nieko rimto nerado, bent as taip galvoju.

Labai patenkinta seselem ir gyd. kuris mane operavo. Dekui jiems.

Sekmes mergino. tongue.gif


Sekmes kuo greiciau patapti nestuke.gif

O as turejau klausimuka, man darys histeroskopija, kiek reiktu duoti gydytojui pinigeliu (Vilniuje)?
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2006 06 19, 15:37)
O as turejau klausimuka, man darys histeroskopija, kiek reiktu duoti gydytojui pinigeliu (Vilniuje)?


Iš manęs gyd. Usonienė, neėmė, kai siūliau, tai ir nežinau smile.gif
Atsakyti
Aš nedaviau. ax.gif
Atsakyti