Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(sipsenele 24 @ 2006 06 02, 17:58)
Mergaites, gal zinot kiek laiko biuletenis mazdaug po laparoskopijos buna? g.gif


Sveika, sipsenele 24. 4u.gif Mane pagulde ketvirtadienį, operavo penktadienį, o pirmadienį išleido namo, o biuletenis buvo iki sekančio pirmadienio.Antradienį jau ėjau i darbą. Tai nuo atsigulimo i ligoninę iki išėjimo į darbą praejo 12 dienų. Dar su mielu noru būčiau prasitęsusi kokiai savaitelei, nors jaučiausi gerai. blush2.gif Bet kad i darba reikejo gryzti, ir mokslai.... doh.gif Šiaip kaip gydytoja minėjo, kad po šitos operacijos gali biuletenį tęsti iki mėnesio, atrodo. Šiais laikais juos pratęsia labai lengvai lotuliukas.gif
Bet savaitę po operacijos atsigavimui tai tikrai gausi, na nebent priešintumeisi.Bet tikrai verta pailsėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 06 02, 20:31)
Sveika, sipsenele 24.  4u.gif Mane pagulde ketvirtadienį, operavo penktadienį, o pirmadienį išleido namo, o biuletenis buvo iki sekančio pirmadienio.Antradienį jau  ėjau i darbą. Tai nuo atsigulimo i ligoninę iki išėjimo į darbą praejo 12 dienų. Dar su mielu noru būčiau prasitęsusi kokiai savaitelei, nors jaučiausi gerai. blush2.gif Bet kad i darba reikejo gryzti, ir mokslai.... doh.gif Šiaip kaip gydytoja minėjo, kad po šitos operacijos gali biuletenį tęsti iki mėnesio, atrodo. Šiais laikais juos pratęsia labai lengvai lotuliukas.gif
Bet savaitę po operacijos atsigavimui tai tikrai gausi, na nebent priešintumeisi.Bet tikrai verta pailsėti thumbup.gif



Aciu tau uz atsakyma smile.gif Siap tai as jau savaitele kaip namie, pirmadieni einu pas gyd. bet kazko dar visai i darba nesinori, tai ir domiuosi uztai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Magni @ 2006 06 02, 19:31)
Sveika, sipsenele 24.  4u.gif Mane pagulde ketvirtadienį, operavo penktadienį, o pirmadienį išleido namo, o biuletenis buvo iki sekančio pirmadienio.Antradienį jau  ėjau i darbą. Tai nuo atsigulimo i ligoninę iki išėjimo į darbą praejo 12 dienų. Dar su mielu noru būčiau prasitęsusi kokiai savaitelei, nors jaučiausi gerai. blush2.gif Bet kad i darba reikejo gryzti, ir mokslai.... doh.gif Šiaip kaip gydytoja minėjo, kad po šitos operacijos gali biuletenį tęsti iki mėnesio, atrodo. Šiais laikais juos pratęsia labai lengvai lotuliukas.gif
Bet savaitę po operacijos atsigavimui tai tikrai gausi, na nebent priešintumeisi.Bet tikrai verta pailsėti thumbup.gif

o aš norėjau kad man ta pačia diena užbaigtų bet jie vis tiek dar duoda savaite, nes man darbe, leistų ir kelias dienas neiti, ar ateiti tik pora valandu, tai man nera tikslo biuletenio turet, bet kai jau dave tai sedesiu namie.
Atsakyti
Niu va mergaiciukes sakiau kad kazkas man negerai po tos laporaskopijos. Pasireiske uzdegimas gimdos kaklelio ir zaizdele dar ten rado. Ko gero del to ir menstruacijos suslubavo. Ryt varau pas gyd. atsakymo, skirs gydyma doh.gif
Nu mane taip nervuoja tos nesibaigiancios bedos, eina jos viena po kitos verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 06, 18:14)
Niu va mergaiciukes sakiau kad kazkas man negerai po tos laporaskopijos. Pasireiske uzdegimas gimdos kaklelio ir zaizdele dar ten rado. Ko gero del to ir menstruacijos suslubavo. Ryt varau pas gyd. atsakymo, skirs gydyma  doh.gif
Nu mane taip nervuoja tos nesibaigiancios bedos, eina jos viena po kitos  verysad.gif  unsure.gif

blink.gif Nu kaip keista g.gif Ir dar uždegimas metėsi blink.gif mane kai operavo tai du buteliukus Penicilino suvarė(aišku,aš nemačiau,bet žinau,nes kai vežė ratukuose,tai laikiau buteliukus rankoj lotuliukas.gif ),kad tik koks uždegimas nekiltų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 06, 19:14)
Niu va mergaiciukes sakiau kad kazkas man negerai po tos laporaskopijos. Pasireiske uzdegimas gimdos kaklelio ir zaizdele dar ten rado. Ko gero del to ir menstruacijos suslubavo. Ryt varau pas gyd. atsakymo, skirs gydyma  doh.gif
Nu mane taip nervuoja tos nesibaigiancios bedos, eina jos viena po kitos  verysad.gif  unsure.gif


Tikrai labai apmaudu unsure.gif
Atsakyti
Gyd minėjo, kad po kiaušintakio šalinimo IVF bus galima daryti tik po 3mėn. Tai tipo tuos 3 mėn ir pastoti negalima? g.gif Nors jau 8 metai kaip laukiu gandrų, vis dar optimistiškai galvoju, kad jau dabar tai tikrai pastosiu. Gal tik tiek ir reikia, tik to nelemto kiaušintakio pašalinimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 06, 19:19)
blink.gif Nu kaip keista g.gif Ir dar uždegimas metėsi blink.gif mane kai operavo tai du buteliukus Penicilino suvarė(aišku,aš nemačiau,bet žinau,nes kai vežė ratukuose,tai laikiau buteliukus rankoj lotuliukas.gif ),kad tik koks uždegimas nekiltų unsure.gif

Matai o man nedave jokiu antibiotiku nes temp nebuvo, gerai jauciausi.
As tik taip labai pergyvenu kad visa gyvenima rimta merga esu ir vyrioka toki turiu o vat visokie zarazai kimba doh.gif
Nu bet kaip jau yra taip, reik vel kapstytis
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 06, 18:51)
Matai o man nedave jokiu antibiotiku nes temp nebuvo, gerai jauciausi.
As tik taip labai pergyvenu kad visa gyvenima rimta merga esu ir vyrioka toki turiu o vat visokie zarazai kimba  doh.gif
Nu bet kaip jau yra taip, reik vel kapstytis

Tai kad ir aš buvau sveika kaip ridikas lotuliukas.gif Man operacijos metu profilaktiškai suleido antibiotikų,dėl visa ko mirksiukas.gif Kad neprikibtų kokia zaraza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 06, 19:51)
Matai o man nedave jokiu antibiotiku nes temp nebuvo, gerai jauciausi.
As tik taip labai pergyvenu kad visa gyvenima rimta merga esu ir vyrioka toki turiu o vat visokie zarazai kimba  doh.gif
Nu bet kaip jau yra taip, reik vel kapstytis



QUOTE(fortūnata @ 2006 06 06, 21:44)
Tai kad ir aš buvau sveika kaip ridikas lotuliukas.gif Man operacijos metu profilaktiškai suleido antibiotikų,dėl visa ko mirksiukas.gif Kad neprikibtų kokia zaraza doh.gif

O aš tai nežinau ar man ka suleido ar ne g.gif
Eljete, o kaip dabar tavo negalavimai po laparskopijso pasireiškė g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2006 06 07, 09:11)
O aš tai nežinau ar man ka suleido ar ne  g.gif
Eljete, o kaip dabar tavo negalavimai po laparskopijso pasireiškė  g.gif

Ciklas sutriko, bet as galvojau kad po operacijos normalu, uztai jusu cia pastoviai ir klausinejau ar jums visoms iskart susinormalizavo. Man vienas ciklas buvo 25 dienos, kt 18 dienu, dabar laukiu trecio - jau 22 c. d. bet mmm dar nera. Po operacijos daznai maudzia pilva, kartais sona ir dazniausiai pradeda 14 c. d., o krutine maziau daugiau jautri istisai. bet temperatura nekyla zaraza, vadinasi O nevyksta.
Si cikla prasidejo uzdegimas ir gimdos kaklelyje rasta zaizdele, bet V sake kad tai kaltas mano slabakas imunitetas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 06 07, 16:22)
Si cikla prasidejo uzdegimas ir gimdos kaklelyje rasta zaizdele, bet V sake kad tai kaltas mano slabakas imunitetas  doh.gif

As irgi galvoju, kad uzdegimas issivyste del nusilpusio imuniteto, o zaizdele galejo atsirasti del uzdegimo, zodziu uzburtas ratas. O jei tau po operacijos is karto nedave antibiotiku, tai nereiskia, kad butu dave, uzdegimo dabar nebutu, juk praejo (kiek supratau) 3 men. po operacijos.
Man kai buvo "uzdegimukai" man buvo paskyre lasiuku gerti, tik pavadinimo neatsimenu ir imunitetui stiprinti Lymphosil, o veliau dar stipresniu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti