Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija ir kt. chirurginiai gydymo būdai

QUOTE(philipuks @ 2006 05 25, 09:18)
As ir galvoju, kas cia per tvarka, kad vienur reikia pirkti, o kitur nieko. Juk mokesciams tiek daug nuskaiciuoja sad.gif , tai kaip ir nemokamai turetu buti, arba jei pirkti tai visur wink.gif O i kisene tai jau kita kalba  rolleyes.gif


Na aš dariausi trys laparoskopijas. Pirma buvo diagnostinė, tai vaistus pati pirkau. Kitos buvo daromos dėl pastojimo nevietoj, tai nieko nekainavo, išskyrus kišenę. Dabar laukiu dar vienos, šalinsiu kvieną kiaušintakį, o dėl kito klausimas, tai turbut reiks vėl vaistus pirktis, nes ji skaitysis kaip planinė operacija.
Noriu paklausti, dėl tos kišenės smile.gif , gal žinot kokios "stavkės", nes ilgai laužau galvą, kiek duot, vis galvoju, o gal mažai doh.gif , labai daug duot ir nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2006 05 25, 12:48)
Na va, ir aš jau namie po laparaskopijos. Kaip ir minėjau prieš tai, pašalino kiaušintakį (tikiuosi tuo mano bėdos ir baigsis). Šiaip viskas sakė gerai. Dar su siūlais, bet namuose geriau gulinėt nei ligoninėj. Kol kas nežinau kurioj temoj dalyvaut, nes kol dar nebuvau pas K. ir nežinau kuria linkme eis gydymas toliau. Taigi...


Nežinau į kurią temą bėgt iš šitos, tai kol kas čia parašinėsiu iki kol bus aišku. Šiandien buvau pas K. Išrašė 10 d. gerti Wobenzym'o - tai dabar vaistus tiesiogine prasme saujom geriu smile.gif Ir po 10 d. pas K vėl - tada gal gi jau bus aišku kas nors...
Atsakyti
Sveikos, pagaliau prieš pora valandų parsiradau namuose. atsigulus antradieni man pradeda sakyt kad gal ryt nebus vietų operuoti o tik ketvirtadieni, bet gyd buvo i plana itraukus tad viskas ok, kažkaip nesinervinau prieš operacija, narkoze buvo žiauri po jos dar 12 valandu vemiau, nors nuo vemimo leido ir prieš narkoze ir po paskui dar du kartus, kol galiausiai jau suleido tikrai gerus vaistus kad nustojau vemti, ipjovų neskaudejo, nuo skausmo vaistų nereikėjo tik ta prakeikta narkoze, galvojau galus atiduosiu . tai va pas mane nei endometriozės nei saaugu nerado, bet vienas kaiušintakis buvo užsikišęs nors per nuotrauka jis buvo atvirkščiai pratekamas , o kitame yra skyle kur viskas išbega nepasiekus kiaušidžiu, tai va gyd sako jokiu garantijų duot negaliu kad įmonoma pastoti, sake tokio atvejo nelabai mačius, i viskas pirmiausia ir bega per ta skylute, o ne i kita kiaušintalį. sake dar metus laiko turim, maximum, nes dar nera mums 30, o paskui tada stimuliacija, IUI dabar patarti nieko negali, tik dar palauti, o gal stebuklas įvyks, tai sako gal atostogauti išvažiuosit. nebežinau nei kaip reaguoti bet vis tiek tikiu bus gerai
dabar vyrui menuo badas
dar va rado mimoa bet ji yra pačiame gimdos raumenyje tai sake ten nieko baisaus jos net šalinti nereikia.

Atsakyti
Giedradi, o kodel tau dare laparoskopija ? Siaip diagnostika buvo, ar del itarimu kazkokiu? O po kiek laiko nepastojimo tau paskyre laporoskopija ?
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2006 06 02, 14:35)
Giedradi, o kodel tau dare laparoskopija ? Siaip diagnostika buvo, ar del itarimu kazkokiu? O po kiek laiko nepastojimo tau paskyre laporoskopija ?

nepastojimo stažas du metai, buvo tepliojimu, bet endometriozė nepasitvirtino, ir nuotrauka parode kad vienas kiaušintakis nelabai pratekamas, sasmaukomis, tai galejo būti sąaugos, bet jų irgi nebuvo, tik gavosi kad keisti fiziologiniai dalykai, kurie kaip gyd pasake neaišku ar turi ar neturi įtakos nevaisingumui, pirmiausia viskas bega per ta skylute, o tik ja užspaudus- kontrastas nubego i kairi kiašintaki ir iš ten išstume gleivių kamštį, nors prieš puse metų per nuotrauką kaip tik tas kairys buvo labai gerai pratekamas. unsure.gif
Atsakyti
kazkokia x failai su tais kiausintakiais, tai pratekamas tai nepratekas, cia dabar isvis grazu - pro skyle isbega. Tai kur ten viskas nubega? blink.gif
Del gleiviu ir man gydytoja buvo minejus kad gimdos nuotrauka gali buti netiksli del ju.... g.gif
Atsakyti
Na, mergaitės, patarkit, ką daryti. Žodžiu, atlikus pagrindinius tyrimus lygtai viskas tvarkoje, bet pastoti nepavyksta. Gydytojas sako, kad sekantis gydymo etapas- laparaskopija, o man kažkodėl atrodo, kad geriau pirma bandyti IUI ir jei nieko nesigaus tada jau laparaskopiją. Kažkaip labai jos bijau. Gimdos nuotrauka rodo, kad kiaušintakiai praeinami. Ar bandyti gydytoją įtikinti, kad darytų pirma IUI, o tik po tik laparaskopiją?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 06 02, 15:02)
kazkokia x failai su tais kiausintakiais, tai pratekamas tai nepratekas, cia dabar isvis grazu - pro skyle isbega. Tai kur ten viskas nubega? blink.gif
Del gleiviu ir man gydytoja buvo minejus kad gimdos nuotrauka gali buti netiksli del ju.... g.gif

pas mane gaunasi kad pažiurejus ar taip ar taip jie pratekami, nes užkišus skyle ten viskas prabego, bet realiai kas kitu atveju užkiš ta skylę doh.gif

QUOTE(Adrija. @ 2006 06 02, 15:18)
Na, mergaitės, patarkit, ką daryti. Žodžiu, atlikus pagrindinius tyrimus lygtai viskas tvarkoje, bet pastoti nepavyksta. Gydytojas sako, kad sekantis gydymo etapas- laparaskopija, o man kažkodėl atrodo, kad geriau pirma bandyti IUI ir jei nieko nesigaus tada jau laparaskopiją. Kažkaip labai jos bijau. Gimdos nuotrauka rodo, kad kiaušintakiai praeinami. Ar bandyti gydytoją įtikinti, kad darytų pirma IUI, o tik po tik laparaskopiją?

aš tai net nežinau ka patarti, pirma man irgi siūle lapraskopija, paskui stimuliacija o tik paskui IUI
Atsakyti
as tai turbut neleisciau pinigu IUI nepasidarius laparoskopijos g.gif Gal kokia endometrioze turi neaisku kelinto laipsnio, o kitokie tyrimai neparodys jos schmoll.gif
Atsakyti
ziurekite, o jeigu butu endometrioze ir darytu IVF.
Ar trukdo ta endometrioze tuomet?
Nes man padare tyrimus, esu tinkama stimuliacijoms ir IUI (del vyro spermos), bet jei vis nieko nepavyks su IUI, tikrai darysiu IVF. Tik idomu paciai darosi ar reiktu po nevykusiu IUI pries IVF daryti laparaskopija... ?
Atsakyti
QUOTE(Adrija. @ 2006 06 02, 14:18)
Na, mergaitės, patarkit, ką daryti. Žodžiu, atlikus pagrindinius tyrimus lygtai viskas tvarkoje, bet pastoti nepavyksta. Gydytojas sako, kad sekantis gydymo etapas- laparaskopija, o man kažkodėl atrodo, kad geriau pirma bandyti IUI ir jei nieko nesigaus tada jau laparaskopiją. Kažkaip labai jos bijau. Gimdos nuotrauka rodo, kad kiaušintakiai praeinami. Ar bandyti gydytoją įtikinti, kad darytų pirma IUI, o tik po tik laparaskopiją?


As daryciau IUI, manau pora kart pabandyti labai nepakenks, nei sveikatai nei kisenei g.gif . Jei kiausintakiai geri, gal pas jus koks truputi nesuderinamumas, kuri pavyktu apeiti IUI pagalba.
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kiek laiko biuletenis mazdaug po laparoskopijos buna? g.gif
Atsakyti