Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

ant kopeciu petuniju svyranciu ar ko kitko reik,ale patogu kai yra kur kabinti biggrin.gif
Atsakyti
SINERIUKE,as ta tarpa tarp sienos bergenijom uzsodinciau,jos zaliuoja ir ziema.
o ant sienos kelis vazonus su petunijom.o tam alpinariumui neturiu fantazijos,pati ieskau ka nukopijuoti lotuliukas.gif
alpinariumu temoj,pasidomekit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 17 birželio 2012 - 22:45
QUOTE(kanapecia @ 2012 06 17, 08:56)
nesiginciju tikrai sunku tokiame ukyje,bet rezultatai manau atpirks viska mirksiukas.gif talka organizuokites su gimine ar draugais biggrin.gif mano sesute katik taip dare..tai taip smagu buvo ir darbai padaryti ir saslykai skanesni lotuliukas.gif  tik gaila nebuvo vyresniu kas pamokytu veja seti,sake isplove seklas.bet as optimiste vis tikiuos kad uzaugs ten viskas puikiai  rolleyes.gif


iš pradžių ir mes tokią idėją "mezgėm", bet po to MB užsispyrė kad niekam nerodys tokio bardako... nes gėda... Todėl patys krapštomės priebėgom... Saviškį raminu kad idealios bent jau pievelės tikrai niekada neturėsim nes aplinkiniai kaimynai neskuba šienaut nei pienių, nei garšvų doh.gif Bet šis nesutinka ir mušasi į krūtinę kad pamatysiu kaip bus gražu unsure.gif g.gif

va dar ko ta baisią gyvatvorę ravėdama radau doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 18, 01:21)
iš pradžių ir mes tokią idėją "mezgėm", bet po to MB užsispyrė kad niekam nerodys tokio bardako... nes gėda... Todėl patys krapštomės priebėgom...  Saviškį raminu kad idealios bent jau pievelės tikrai niekada neturėsim nes aplinkiniai kaimynai neskuba šienaut nei pienių, nei garšvų  doh.gif Bet šis nesutinka ir mušasi į krūtinę kad pamatysiu kaip bus gražu  unsure.gif  g.gif
va dar ko ta baisią gyvatvorę ravėdama radau  doh.gif

na, mes pradžioje irgi tikėjom turėsią idealią pievelę. Du metus šliaužiojau su peiliu rankoje, naikinau piktžoles. Vėliau nusispjoviau ir tą laiką skyriau vaikams. Puškėm ir herbicidais nuo plačialapių (ypač pienes naikindami), napadėjo. Patarimas vienas - pirkit brangią vejos sėklą, stadioninę veją, kad greit plėstųsi ir neleistų į tarpelius pribyrėt pienių sėklų. Asiūklį išnaikink kalkėmis. Jie yra rūgščios dirvos augalai, todėl pabarstykit kalkių ir įterpkit. Turėtų dingt.
Papildyta:
sineriuke, yra dabar pirkt ne tujų, o siaurų kalninių arba uolinių kadagių, jie siauresni už tujas, o ir neturėtų žydėt. Jei pavėsinė bus medinė, būtinai palikit tarpą tarp augalo ir pavėsinės sienos, kad ši neimtų pūt.
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 17, 09:35)
Leliumai, norejau Jusu paklausti, ar grazu butu gelynelis is sviesios bordo spalvos ir sviesesniu jos atspaviu geliu (tiksliau ju ziedu), na, pvz., bijunai, kosmejos, veigele, tulpes, hiacintai (pavasari) ir t.t.. Ar nebus pernelyg nuobodu ar negrazu?Butu ne tim geles tokios spalvos, bet ir ivairus krumai, medeliai taip zydintys? blush2.gif


Nors ne manęs klausėte, bet įkišiu ir aš savo trigrašį tongue.gif Vienas žymiausių violetinių gėlynų yra Sissinghurst dvare Anglijoj:
user posted image
http://www.nationalt...;loggedIn=False
http://www.nationalt...;loggedIn=False

Čia labai gerai matosi tai, ką rašė Leliumai - atsargiai įvedamos papildomos spalvos - mėlyna, raudona, kad nebūtų monotoniška. Nors man vis tiek tas gėlynas iš toliau atrodo sunkokai g.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 18, 01:21)
va dar ko ta baisią gyvatvorę ravėdama radau  doh.gif



tie asiūkliai kiek žinau, rūgščioj dirvoj auga, "nurūgštinkit" ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 06 18, 08:26)
Nors ne manęs klausėte, bet įkišiu ir aš savo trigrašį tongue.gif Vienas žymiausių violetinių gėlynų yra Sissinghurst dvare Anglijoj:
user posted image
http://www.nationalt...;loggedIn=False
http://www.nationalt...;loggedIn=False

Čia labai gerai matosi tai, ką rašė Leliumai - atsargiai įvedamos papildomos spalvos - mėlyna, raudona, kad nebūtų monotoniška. Nors man vis tiek tas gėlynas iš toliau atrodo sunkokai g.gif


O man taip turtingai ir sodriai. Turi save mase, gyli, auksti. Ne koks nereiksmingas aplinkos pagrazinimas;)
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 06 18, 08:26)
Nors ne manęs klausėte, bet įkišiu ir aš savo trigrašį tongue.gif Vienas žymiausių violetinių gėlynų yra Sissinghurst dvare Anglijoj:

Čia labai gerai matosi tai, ką rašė Leliumai - atsargiai įvedamos papildomos spalvos - mėlyna, raudona, kad nebūtų monotoniška. Nors man vis tiek tas gėlynas iš toliau atrodo sunkokai g.gif



QUOTE(smth1 @ 2012 06 18, 09:28)
O man taip turtingai ir sodriai. Turi save mase, gyli, auksti. Ne koks nereiksmingas aplinkos pagrazinimas;)


Man taip pat trūksta 'atmušimo' tam gyly. drinks_cheers.gif Pritariu leliumai ir Aisprai. smile.gif
Net jei daromas vienspalvis gėlynas spalvos turi 'žaisti' ir būti gyvos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 18 birželio 2012 - 09:36
Ačiū už patarimus thumbup.gif bergenijos gal ir nieko būtų g.gif arba dar apie indines kanas galvojau,jos aukštesnės ax.gif Beje kažko ilgaamžio galėčiau pasodinti tik iš šonų, o vidury prie sienos visvien kitais metais planuojame statytį lauko židinį- šašlykinę, tai iš šonų manau visai tiktų kokios nors tujos thumbup.gif O pavesinė tai bus tokia paprasta be sienų, tik stogas, tad ir šviesos bus pakankamai smile.gif Reiks matyt kraustytis ir į alpinariumų temą, gal ir ten sulauksiu neblogų patarimų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal galit padėti atpažinti kas per gėlės šitoj foto?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Natha @ 2012 06 18, 12:13)
Sveikos smile.gif gal galit padėti atpažinti kas per gėlės šitoj foto?
user posted image



Is kaires i desine pradedant nuo tolimiausio plano: lubinai, kurpeles, pentiniai, piliarozes;
astilbes?, knifofijos, liatriai, flioksai;
kraujazoles, siurpiniai gvazdikai.

Ir pora pastebejimu: nuotrauka nerealistiska ne tik todel, kad visi kartu jie nezydes, bet ir auksciai neatitinka realybes. Gvazdikai per dideli lyginant su kraujazole, knifofija gerokai aukstesnius stiebus uzaugina, kaip ir liatriai. Flioksai neauga tokia puokste, kaip ir astilbes, jei ten jos, sunku pasakyt.
Knifofijos Lt sunkiai isgyvena, piliarozes daznai serga ir vejas jas isvarto, pentiniams taip pat reikia atramos. Pagal ziedus sakyciau, kad apatiniame kampe kaireje kraujazoles, bet ju 'habitusas' (bendras augalo vaizdas) ne toks.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2012 06 18, 11:42)
Ir pora pastebejimu: nuotrauka nerealistiska ne tik todel, kad visi kartu jie nezydes, bet ir auksciai neatitinka realybes.

Atidžiau įsižiūrėjus matosi, kad foto sulipdyta smile.gif iš pradžių kai tik akį užmečiau, galvojau oho biggrin.gif keli augalai gražūs ir nežinojau pavadinimų. Ačiū labai drinks_cheers.gif
Atsakyti