Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(kanapecia @ 2012 06 16, 01:30)
uztenka gi ziedus apkarpyti:)tas vezimelis tikrai fainas,saunuolis vyras...bet matyt kol jame gelytes coliukes tai ir vaizdo kol kas nera...prie rozes tikrai prasosi kokio kupstuko gelyciu,o salia bijuno galima irgi kazka sodinti kas zydi pries bijunus arba po nuzydejimo...visumoje manau po savaite ar poros sustiprejus daigams ykelsit puikia foto 4u.gif  pas sese pastebejau kad labai man patinka po lietaus alpinariumai,toks grazus kontrastas gaunasi,akmenys tamsesni,zeme kaip smala ...nu zodziu wub.gif

QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 16, 16:03)
man tai cia labai grazu ir tas vezimaitis:)My Webpage


Ačiū, smagu kai kam nors patinka didis.gif didis.gif ir vyras džiaugėsi už vėžimaičių komplimentus irnesakyk.gif
Norėtųsi daugiau pasikapstyti gėlyne, bet nugara neleidžia unsure.gif , tai džiaugiuosi kažkiek pripuolusi. Parodysiu nuotraukytes kai žydės. Ten už akmenų turėtų dar kvepentys žirneliai sužydėti, o nuo terasos svyrančios petunijos.
O vyras šiemet prisisodino saulėgražų (daaaaaug), tai turėtų nerealiai atrodyti.


Parduodu smulkintą medieną, mulčią
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 06 16, 18:10)
Ar gėlynukas jau užbaigtas? Ta žalia juosta tikrai labai krenta į akį schmoll.gif Aš esu ją taip pat panaudojusi, tačiau pirkau juodą ir paslėpiau. Įsitikinau, kad vejos juostą  reikia naudoti kuo platesnę, tada jos taip neiškilnoja pašalas, o siauresnę labai iškelia. Kiek tolėliau matosi kraštelis kito gėlyno, jis apdėtas akmenimis? Tai gal ir šitą dar koreguosit?

Jau ir atsakyta, kol parašiau biggrin.gif

TEN KUR AKMENIS YRA DIDELIS AZUOLAS:) IR APLINK JI TAIAPT PADARIAU MINI GELINELI SU SAULEGRAZOMIS ZEMAUGEMIS NOREJAU KOKIOM SVYRANCIOM APSODINTI BET SIEMET SU JOMIS NESPEJAU blush2.gif TAI SIEMET TAIP IR LIKS JIS TAI NENORIU KOLKAS SU JUO RODDYTIS NES NERA NIEKO GRAZAUS blush2.gif DEL KOREGAVIMO TUREJAU MINTI APDETI KRASTA VIETOJ JUOSTOS KOKIAIS NORS AKMENUKAIS GAL MAZESNEIS g.gif g.gif KAD PRIDERINTI NES PAGRINDE PAS MANE GELYNAI SU AKMENIMIS:) atleiskit su klaidom prirasiau labai skubedama rasau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Milra @ 2012 06 16, 18:55)
Ačiū, smagu kai kam nors patinka  didis.gif  didis.gif ir vyras džiaugėsi už vėžimaičių komplimentus  irnesakyk.gif
Norėtųsi daugiau pasikapstyti gėlyne, bet nugara neleidžia  unsure.gif , tai džiaugiuosi kažkiek pripuolusi. Parodysiu nuotraukytes kai žydės. Ten už akmenų turėtų dar kvepentys žirneliai sužydėti, o nuo terasos svyrančios petunijos.
O vyras šiemet prisisodino saulėgražų (daaaaaug), tai turėtų nerealiai atrodyti.
Parduodu smulkintą medieną, mulčią

man patinka tokie dalykeliai as vyro savo uzprasiau traukinuka padaryti gelytem,dabar pati vaikuciams is akmenio boruzele gaminu pastatyti prie ju zaidimo aiksteles,man grazu nors zinau kad nevisiems grazu yra tai blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutte:))): 16 birželio 2012 - 19:12
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 16, 19:14)
man patinka tokie dalykeliai as vyro savo uzprasiau traukinuka padaryti gelytem,dabar pati vaikuciams is akmenio boruzele gaminu  pastatyti prie ju zaidimo aiksteles,man grazu nors zinau kad nevisiems grazu yra tai blush2.gif  smile.gif

Kitą kartą galvoju sau: jei žmogui pačiam gerai, lai daro kaip jam norisi... Juk ir aplinka kuriama pirmiausia sau ne kitiems. Aš pavyzdžiui, negaliu matyti tų visokių gyvūnėlių, nykštukėlių ir t.t. Nepatinka man ir vežimėliai, arkliniai vežimai su gėlėm, plūgai, rogės ir kt. Kiti žmonės tai vertina ir puošia aplinką. Na ir tegu... Juk pagal savo skonį visų nesurikiuosi smile.gif
Atsakyti
Tik skonį tai lavint reiktų 4u.gif
Atsakyti
[quote=smala,2012 06 15, 11:49]
Galiu tik uzjausti jus del sios "zarazos" doh.gif .Kaimyne pasisodino prie musu tvoros,tai ir atsiprasynejo ir kapojo,deje jokiu rezultatu nepasieke.O mes is savo puses bandem siferiu atsitverti,tai toje puseje nepralenda,bet suzaliuoja toliau.Jei salia nera kitu augalu bent druska apiberkit motinini kruma,arba rondapu.Kaimyne negali,nes gaili salia augancios alyvos.O rovimas tikrai nepades,vos atitrunka mazas stiebelis tuoj pat vel suzaliuoja,labai gajus sis augalas.Sekmes kariaujant mirksiukas.gif
Tema nuo galo skaiciau,o dabar radau,kad neveikia ju net ir herbicidai,tai ka jau ten druska,nors pabandyt verta.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazutee: 16 birželio 2012 - 21:11
QUOTE(lingomina @ 2012 06 16, 19:33)
http://public.fotki....na/geles/8.html

cia mano gelynelis,tikiuosi labai nenukritikuosit,dar geles naujai sodintos.
nu negi lauksiu pora metu kad galeciau parodyti.nedejau jokios skiriamosios juostos,tik akmenys skiria nuo vejos.

kritika gerai visai juk mirksiukas.gif visu grazus, bet is ivairiu nuomoniu gi netycia ir stebukla galima sukurti..reikia kaip tik arsiai diskutuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kanapecia @ 2012 06 16, 23:21)
kritika gerai visai juk mirksiukas.gif visu grazus,  bet is ivairiu nuomoniu gi netycia ir stebukla galima sukurti..reikia kaip tik arsiai diskutuoti biggrin.gif


kritikuokit,kritikuokit.
kritikos as nebijau ,netgi laukiu kokiu patarimu.
tik pribijau isjuokimo,nes ne kazi koki ten sedevra sukuriau.
o parodyti noris.

Atsakyti
na tikrai nemanau kad kas isjuokti galetu,tai sunkus darbas,o pas jus toks didelis plotas smile.gif man asmeniskai akmenu isdestymo,teisingiau ismetymo noretusi ir spalvu 4u.gif http://lt.lt.allcons...41/alpinariumas uzmaciau tai kitoms nukopinau,apacioje puslapio net chemute yra ax.gif
Atsakyti
spalvu ir man truksta,sodinsiu geliu spalvotais lapais,nes ziedai ilgai nezydi.
o akmenys gerai yra,pries tai buvo pametyti,man nelabai gavos ka sukomponuoti.
megstu kai daug kereliu vienodu geliu auga.
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2012 06 15, 09:49)
Mes pries kokius 5-6 metus pasisodinom kelis daigiukus,tai taip isplito  doh.gif dabar randam tu daigu visur-pavasari su kompostu turbut issinesioja.Kosmaras tikras!Belieka tik rauti,manau


MB jau kastuvu šiek tiek pasidarbavo, parodė "kuklias" šakneles doh.gif
Šitoj foto tai nieko, pievelę tik kitą mėnesį sėsim tad galim kad ir kasdien kasinėt, bet va tokio brudo atradom ir prie namo verysad.gif tokia graži, žydinti veja buvo verysad.gif negana dar kad pilna slyvukų pridygusių doh.gif
O apie gyvatvorės "grožį" iš vis tyliu...
Manau geriau gauti tuščią sklypą nei pigiau, bet šabakštyną schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 06 17, 00:11)
spalvu ir man truksta,sodinsiu geliu spalvotais lapais,nes ziedai ilgai nezydi.
o akmenys gerai yra,pries tai buvo pametyti,man nelabai gavos ka sukomponuoti.
megstu kai daug kereliu vienodu geliu auga.

neuzmirsk tik pasirodyti paskui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 17, 00:26)
MB jau kastuvu šiek tiek pasidarbavo, parodė "kuklias" šakneles  doh.gif
Šitoj foto tai nieko, pievelę tik kitą mėnesį sėsim tad galim kad ir kasdien kasinėt, bet va tokio brudo atradom ir prie namo  verysad.gif tokia graži, žydinti veja buvo  verysad.gif negana dar kad pilna slyvukų pridygusių  doh.gif
O apie gyvatvorės "grožį" iš vis tyliu...
Manau geriau gauti tuščią sklypą nei pigiau, bet šabakštyną  schmoll.gif

po trupuciuka ir susitvarkysit mirksiukas.gif kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kanapecia @ 2012 06 16, 23:33)
neuzmirsk tik pasirodyti paskui 4u.gif
Papildyta:

po trupuciuka ir susitvarkysit mirksiukas.gif  kantrybes 4u.gif

va kad jos neturiu blush2.gif
atrodo kasdien su kauptuku: daržas - gyvatvorė -gėlynai... ir taip vienur, kitur pabaigi ir vėl iš naujo doh.gif
Tik sufrezavo žemę ir lietus su kruša... vėl grėbliuką į dantis ir kapstai... 2-3 savaites po roundapo jau trini rankytes kad jau reik pirkt sėklas ir tada atrandi tokių brudų... darbai stoja... doh.gif
Buvusi šeimininkė vaidino nerealią gėlininkę, bet neturėjo suvokimo kaip karpomos gyvatvorės (pasodinau ir pamiršau), visokių piktžolių, erškėčių pritempusi (ale gražu). Vien giliukus keliais šliaužiodama rinkau dvi paras iš pievelės, o kur dar stiklo šukės, plytų ar šiferio skeveldros kur tik kasi doh.gif toks jausmas kad namas ant savartyno pastatytas...
Na apie vištinykų ir gardelių griovimą net nekalbu... lotuliukas.gif Ir kad senukas pasislėpęs nuo savo "panteros" pasrėbdavo laipsnių liudija kalnai tuščių butelių ir skarbonkių prislėptų garaže, paukščių narvuose ir t.t. (išradingas diedulis buvo) lotuliukas.gif
Na bet nesiplėsiu, trys mėnesiai kaip gyvenam ir tikrai neliūdna biggrin.gif
Atsakyti