Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Milra @ 2012 06 15, 17:40)
Bijūnas tuoj nužydės ir aš jį nupjausiu iki žemės  4u.gif


o kodėl su bijūnu taip žiauriai? lapai nupjaunami tik ruošiant žiemos miegui, o dabar tai jūs susilpninat augalą.
Atsakyti
g.gif Aha, tikrai kam jį pjaunate visą, juk lapai vis dar labai gražūs išlieka iki pat rudens...?
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 06 15, 18:54)
o kodėl su bijūnu taip žiauriai? lapai nupjaunami tik ruošiant žiemos miegui, o dabar tai jūs susilpninat augalą.


QUOTE(japoniuke1 @ 2012 06 15, 19:55)
g.gif Aha, tikrai kam jį pjaunate visą, juk lapai vis dar labai gražūs išlieka iki pat rudens...?


Jau ne pirmi metai taip darau ir tikrai nepakenkia (bent jau iki šios nepakenkė) blink.gif


Atsakyti
uztenka gi ziedus apkarpyti:)tas vezimelis tikrai fainas,saunuolis vyras...bet matyt kol jame gelytes coliukes tai ir vaizdo kol kas nera...prie rozes tikrai prasosi kokio kupstuko gelyciu,o salia bijuno galima irgi kazka sodinti kas zydi pries bijunus arba po nuzydejimo...visumoje manau po savaite ar poros sustiprejus daigams ykelsit puikia foto 4u.gif pas sese pastebejau kad labai man patinka po lietaus alpinariumai,toks grazus kontrastas gaunasi,akmenys tamsesni,zeme kaip smala ...nu zodziu wub.gif
Atsakyti
man tai cia labai grazu ir tas vezimaitis:)My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutte:))): 16 birželio 2012 - 15:09
mastau.gif jūs čia rimtai?
Atsakyti
[quote=Milra,2012 06 15, 13:08]
user posted image

stai cia grazu man smile.gif
Atsakyti
Man tai vis kyla klausimas jei pamatau, kaip kažkam neatrodo, kad ruda vejos skyrimo juosta yra tūkstantį vieną kartą gražiau nei žalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 06 16, 15:54)
Man tai vis kyla klausimas jei pamatau, kaip kažkam neatrodo, kad ruda vejos skyrimo juosta yra tūkstantį vieną kartą gražiau nei žalia smile.gif


mano manymu, ji turėtų būti išvis nepastebima, įkasta giliau, jei jau ją naudot.
Atsakyti
merginos ji ir bus giliau cia katik padarytas tai nesukisau iki galo iskart lekiau fotiko kad nufotkinti blush2.gif nes paciai butu nepatogu butu pjauti zolyte blush2.gif norejau pasirodyti kaip atrodo:) nes daznai skaitineju ziurineju sia temute blush2.gif jus visos nuostabios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 16, 15:03)

Ar gėlynukas jau užbaigtas? Ta žalia juosta tikrai labai krenta į akį schmoll.gif Aš esu ją taip pat panaudojusi, tačiau pirkau juodą ir paslėpiau. Įsitikinau, kad vejos juostą reikia naudoti kuo platesnę, tada jos taip neiškilnoja pašalas, o siauresnę labai iškelia. Kiek tolėliau matosi kraštelis kito gėlyno, jis apdėtas akmenimis? Tai gal ir šitą dar koreguosit?

Jau ir atsakyta, kol parašiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 16 birželio 2012 - 18:13
http://public.fotki....na/geles/8.html

cia mano gelynelis,tikiuosi labai nenukritikuosit,dar geles naujai sodintos.
nu negi lauksiu pora metu kad galeciau parodyti.nedejau jokios skiriamosios juostos,tik akmenys skiria nuo vejos.
Atsakyti