Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

kaip fainaaaaa wub.gif na tikrai saunuoliai thumbup.gif butinai paskui pasirodykit sedevrus savo......Noriu paklaust gal kuri auginate magnolija????nebeistveriu noriu jos arba savoj sodyboj,arba pas mamyte kaimynuos,negyvenamam sklype rolleyes.gif ka apie jas galit papasakoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kanapecia @ 2012 06 14, 15:34)
kaip fainaaaaa wub.gif  na tikrai saunuoliai thumbup.gif  butinai paskui pasirodykit sedevrus savo......Noriu paklaust gal kuri auginate magnolija????nebeistveriu noriu jos arba savoj sodyboj,arba pas mamyte kaimynuos,negyvenamam sklype rolleyes.gif  ka apie jas galit papasakoti? ax.gif

Yra visa tema SM apie jas http://www.supermama...;#entry56014830
ax.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 12, 14:02)
help.gif

gal kas susidūrė su tokia piktžole?

user posted image

Mes pries kokius 5-6 metus pasisodinom kelis daigiukus,tai taip isplito doh.gif dabar randam tu daigu visur-pavasari su kompostu turbut issinesioja.Kosmaras tikras!Belieka tik rauti,manau
Atsakyti
user posted image

Pasirodau savo "darželį"
Gėlytės neseniai pasodintos i r dar nespėjo "susidraugauti" su nauja vieta.








Parduodu smulkinta mediena
Atsakyti
Truksta kokio zemo augaliuko pries roze ir tas vezimaitis nea schmoll.gif
Atsakyti
maciau pirkti akmens imitacijos su saules elementais sodo sviestuvus nedidelius..turetu labai graziai atrodyti alpinariumuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2012 06 15, 14:08)
user posted image

Pasirodau savo "darželį"
Gėlytės neseniai pasodintos i r dar nespėjo "susidraugauti" su nauja vieta.
Parduodu smulkinta mediena



sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
uzsuku pas jus daznai paskaitineti,
nauju ideju nusikopijuoti.
tik pasigirti nelabai kuo turiu.
o man tas vezimaitis pats sauniausias bigsmile.gif suzydes jame gelytes,gali ir i kita vieta pastatyt,kur niekas nezydes,cia toks kilnojamas vazonas ant ratu thumbup.gif,naturalus ,neplasmasinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 15 birželio 2012 - 15:14
QUOTE(lingomina @ 2012 06 15, 16:06)
sveikos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
uzsuku pas jus daznai paskaitineti,
nauju ideju nusikopijuoti.
tik pasigirti nelabai kuo turiu.
o man tas vezimaitis pats sauniausias bigsmile.gif suzydes jame gelytes,gali ir i kita vieta pastatyt,kur niekas nezydes,cia toks kilnojamas vazonas ant ratu thumbup.gif,naturalus ,neplasmasinis.


Ačiū už palaikymą 4u.gif . Man tas vėžimukas irgi patinka (be to vyras padarė blush2.gif ) ir jau ne pirmus metus jame gėlytes auginu. Bet kaip sakoma, kiek žmonių tiek nuomonių. O gėlytės dar nesusistovėję, nesuaugę. Tuo labiau pas mane gėlynas" vis keičiasi, nes yra daugiamečių kurių nenoriu išnaikinti (vyro močiutės sodintos), bet kai nužydi nupjaunu ir kažką naujo pasodinu. Kiekvienais metais keičiu 4u.gif


Parduodu smulkintą medieną, mulčią
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2012 06 15, 15:44)
Ačiū už palaikymą  4u.gif . Man tas vėžimukas irgi patinka (be to vyras padarė  blush2.gif ) ir jau ne pirmus metus jame gėlytes auginu. Bet kaip sakoma, kiek žmonių tiek nuomonių. O gėlytės dar nesusistovėję, nesuaugę. Tuo labiau pas mane gėlynas" vis keičiasi, nes yra daugiamečių kurių nenoriu išnaikinti (vyro  močiutės sodintos), bet kai nužydi nupjaunu ir kažką naujo pasodinu. Kiekvienais metais keičiu  4u.gif
Parduodu smulkintą medieną, mulčią

Man irgi patinka vezimaitis, tik gal per arti prie bijuno. Ir akmenu truputi per daug, bet gal visumoje kitaip atrodo...
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 06 15, 16:06)
sveikos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
uzsuku pas jus daznai paskaitineti,
nauju ideju nusikopijuoti.
tik pasigirti nelabai kuo turiu.
o man tas vezimaitis pats sauniausias bigsmile.gif suzydes jame gelytes,gali ir i kita vieta pastatyt,kur niekas nezydes,cia toks kilnojamas vazonas ant ratu thumbup.gif,naturalus ,neplasmasinis.

Man tas vezimaitis irgi labai grazu, galima ji ir pievoj laikyti pjaunant zole patraukti gerai drinks_cheers.gif o prie roziu galima kokia neauksta nors ir vienmete isodinti, laikui begant gal kokia daugiamete patiks ir apsigyvens ten
As savo pirmamete roze isodinau tarp geliu tai beveik nesimato jos doh.gif bet nenoriu rauti medetku jau zydeti pradeda, o rudeni ir kitamet tai pralaisvinsiu as ja ir susodinsiu nuolatinius gyventojus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Milra @ 2012 06 15, 16:44)
Ačiū už palaikymą  4u.gif . Man tas vėžimukas irgi patinka (be to vyras padarė  blush2.gif ) ir jau ne pirmus metus jame gėlytes auginu. Bet kaip sakoma, kiek žmonių tiek nuomonių. O gėlytės dar nesusistovėję, nesuaugę. Tuo labiau pas mane gėlynas" vis keičiasi, nes yra daugiamečių kurių nenoriu išnaikinti (vyro  močiutės sodintos), bet kai nužydi nupjaunu ir kažką naujo pasodinu. Kiekvienais metais keičiu  4u.gif
Parduodu smulkintą medieną, mulčią

Truputi pasiklydau as ta zinute rasiau jums o parasiau kitai mamytei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 06 15, 16:58)
Man irgi patinka vezimaitis, tik gal per arti prie bijuno. Ir akmenu truputi per daug, bet gal visumoje kitaip atrodo...


Bijūnas tuoj nužydės ir aš jį nupjausiu iki žemės 4u.gif

QUOTE(kristinkag @ 2012 06 15, 17:08)
Man tas vezimaitis irgi labai grazu, galima ji ir pievoj laikyti pjaunant zole patraukti gerai  drinks_cheers.gif  o prie roziu galima kokia neauksta nors ir vienmete isodinti, laikui begant gal kokia daugiamete patiks ir apsigyvens ten
As savo pirmamete roze isodinau tarp geliu tai beveik nesimato jos  doh.gif  bet nenoriu rauti medetku jau zydeti pradeda, o rudeni ir kitamet tai pralaisvinsiu as ja ir susodinsiu nuolatinius gyventojus  thumbup.gif


Tai aš turiu jų kelis, tai vieną ant tokio neišvaizdaus šulinio uždedu, tai kai pražysta svyrančios petunijos labai gražiai jį ten uždengia mirksiukas.gif
O tą rožę tai vyras dovanų vazonėlį gavo, buvo mažytė, o šiemet kaip šovė į priekį .... lotuliukas.gif Žadu ten jai į kompaniją kažkokią nedidelę gėlytę pasodinti, tik neapsisprendžiu kokią g.gif g.gif
Atsakyti