Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(svieske @ 2013 01 13, 20:13)
Tabaka toki turejot galvoje:
http://www.e-seklos....s/geles/tabakas
Vienoje temoje skaiciau, kad tabakas apsaugo kopustus nuo visokiu kirminu, vis galvoju ar toks g.gif

Taip,kogero wub.gif Kiekvienais metais jis ir pas mane žydi,prisiėja pats. Manau tarp kopūstų sėja ne šitą,žemesnį,plačiais ovaliais lapais. Šis savo dydžiu užgožtų visus kopūstus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pastininke: 13 sausio 2013 - 20:31
Planuojancioms sodus:

http://www.google.de...i...x=109&ty=57
Atsakyti
Laba diena, dažnai paskaitau šią temutę, daug visokių idėjų atrodo matau gražių, bandau po truputį ir savo kiemą tvarkyt.
Iškilo šiemet toks klausimas: Įvažiavimas pas mus šiaurinėj namo pusėj, ten visur trinkelės, o rytiniam šone buvau pasidarius mini alpinariumą tokį, na ne visai alpinariumą, tiesiog nuolydis nuo trinkelių iki pievos buvo tai tokį šlaitelį apsodinau žemaūgiais spygliuočiais ir žydinčiais sedumais. Jau 4 metai sėkmingai jis ten sau žydėdavo, bet šiemet iškilo dilema- labai daug sniego visur ir tiesiog nėra kur jo dėti, anksčiau nebuvo tvoros tai buvo paprasčiau... Ir vasarą planuojam daryti tikrą alpinariumą didelį dideliam sklypo kampe... Tai galvoju ką daryt su tuo šlaiteliu, gal tiesiog palikti pievą ir pasodinti kad ir guobą svyrančią???
Atsakyti
jungiuosi prie jūsų temutės, pavasarį pajudės sklypo pakėlimo, aplinkos tvarkymo reikalai, tai bandau dėliotis nuo ko čia pradėti reikės doh.gif
QUOTE(Laima.g @ 2013 01 15, 14:46)
Laba diena, dažnai paskaitau šią temutę, daug visokių idėjų atrodo matau gražių, bandau po truputį ir savo kiemą tvarkyt.
Iškilo šiemet toks klausimas: Įvažiavimas pas mus šiaurinėj namo pusėj, ten visur trinkelės, o rytiniam šone buvau pasidarius mini alpinariumą tokį, na ne visai alpinariumą, tiesiog nuolydis nuo trinkelių iki pievos buvo tai tokį šlaitelį apsodinau žemaūgiais spygliuočiais ir žydinčiais sedumais. Jau 4 metai sėkmingai jis ten sau žydėdavo, bet šiemet iškilo dilema- labai daug sniego visur ir tiesiog nėra kur jo dėti, anksčiau nebuvo tvoros tai buvo paprasčiau... Ir vasarą planuojam daryti tikrą alpinariumą didelį dideliam sklypo kampe... Tai galvoju ką daryt su tuo šlaiteliu, gal tiesiog palikti pievą ir pasodinti kad ir guobą svyrančią???

manau reikia vaizdinės medžiagos, nes labai jau sunku susigaudyti kaip ten kas yra smile.gif

kadangi aplinkos dar neturiu, nes kaip minėjau reikia pasikelti pirmiausiai sklypą, tai galvojų į lovelius svyrančių gėlių pasisėti, bet va klausimas kaip lovelius pritvirtinti prie palangės, kai namas apšiltintas 15cm polistirolu ir aptinkuotas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zz_aiza: 16 sausio 2013 - 15:26
jungiuosi ir aš į temą, pas mus pavasarį irgi daug darbų laukia, tvorą tversim sklypą lyginsim, ech greičiau tas pavasaris ateitų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 01 14, 22:49)



Aciu! Labai liuks.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 01 14, 22:49)
Planuojancioms sodus:


Nugis dėkui, planuoju ir aš kažką naujo kurpt, mažu pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2013 01 17, 08:48)
Aciu! Labai liuks.

QUOTE(sobieska @ 2013 01 17, 14:02)
Nugis dėkui, planuoju ir aš kažką naujo kurpt, mažu pravers smile.gif

biggrin.gif nagi prasom prasom... kitaip jusu jau nebeprisisauksi group.gif .
Man jau buvo kaip reikiant pavasaris galvoj, ale vat kelios dienos kai pasalo ir pasnigo, tai vel praejo unsure.gif .
Sobieska, kai tu pradesi kurpt, bus idomu, net neabejoju.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 01 17, 15:19)
biggrin.gif  nagi prasom prasom... kitaip jusu jau nebeprisisauksi  group.gif .

thumbup.gif ,man "cibuliai" ant palangės tik "sulaiškuoja" jau ir pavasaris biggrin.gif ...
Atsakyti
Sveikos merginos, ir as vis paskaitinedavau jusu tema, bet kalbint taip ir nedrysau ax.gif noriu prisijunkt ar priimsit blush2.gif . Laukiu ir as labai pavasario, atsibodo ziema dirbt norisi biggrin.gif tiksliau darzus ravet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola1: 17 sausio 2013 - 18:33
gal kas turite prie namu tokia gele? marokine linazole
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jola1 @ 2013 01 17, 19:32)
Sveikos merginos, ir as vis paskaitinedavau jusu tema, bet kalbint taip ir nedrysau ax.gif  noriu prisijunkt ar priimsit  blush2.gif . Laukiu ir as labai pavasario, atsibodo ziema dirbt norisi  biggrin.gif tiksliau darzus ravet

Tai, kad aš irgi skaitydavau, skaitydavau, o parašyt nedrįsdavau, jeigu kildavo klausimų, neklausdavau, o skaitydavau ir ieškodavau atsakymų blush2.gif , kol vieną dieną ušdrįsau paklausti ax.gif Prašom į mūsų būrį.

Daug darbų pavasarį nusimato, pernau išpjovė seną sodą, reiks tvarkyti aplinką.
Atsakyti