Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(liniuxxxxx @ 2013 01 12, 21:37)
Žieminių jurginų gumbus pasodini ir vasarą žydi iki užšals.Vasarinius irgi pavasarį pasėjus žydi , tik dažniausiai jie žemesni.
Papildyta:
Tai gal yra , kas pasidalina gumbais, juk tiek nesusodinam, kiek iškasam rudenį mirksiukas.gif Nebūtina pirkti.Aš niekad nesodinu viso didelio kero, išskaidau ir sodinu tankiau.

tai aš irgi savų jurginų išsikasu rudenį daug, o pavasarį kai reik susodinti tai ieškau vietos jiems, nu tai ir einu ratais apie sodybą su tom šaknim, ir taip kas met lotuliukas.gif ir vistiek būtinai visus sukišu į žemę, o paskui kai žydi gražu būna thumbup.gif
Atsakyti
Pusė liko žemėj kaip trąša, nes tikrai žinau, kad jei gerai išsilaikys, tik pusę tesusodinsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2013 01 12, 19:46)
piliarožės berods yra dvimečiai augalai, pirmais metais bus tik stiebai sekančiais žiedai, paskui pačios pasisės.  daugiamečiai dažniausiai turi savo žydėjimo laiką, bet žydi ne taip ištisai kaip vienmetės.

Man anyta irgi taip pat sakė, bet pas mane pirmais pasėjimo metais žydėjo g.gif
O jurginai tai gražu, bet tas iškasimas ir laikymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 01 13, 00:26)

O jurginai tai gražu, bet tas iškasimas ir laikymas doh.gif

Va todėl jų ir nemėgstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2013 01 12, 19:46)
piliarožės berods yra dvimečiai augalai, pirmais metais bus tik stiebai sekančiais žiedai, paskui pačios pasisės.  daugiamečiai dažniausiai turi savo žydėjimo laiką, bet žydi ne taip ištisai kaip vienmetės.

schmoll.gif nepritariu, praeita vasara pasisodinau pirmamecius daigelius, anksti pasejau ir pasodinau ir tie kur augo sauleje prazydo jau pirmais metais, tiesa sejau tas zemesnes apie 1,50 cm aukscio
Papildyta:
QUOTE(laimulė @ 2013 01 12, 20:31)
mano jurginų šaknys jau didelės tai žiedų netrūksta, bet jeigu pirkti po mažą šaknelę iš parduotuvės tai net nežinau ar būtų žiedų

ziedu buna is mazesniu sakneliu tik gal kiek kudesni jie buna, pirkau praeita vasara zemaugius
Atsakyti
Gražu man dar ir dekoratyvinės saulėgražos wub.gif , aš jų visokiausių iš e-sėklos.lt prisisakiau . Taip pat ir piliarožės gražu jos taip pat siaurai auga, nei jurginai. Man jurginai labai gražu, bet tų gumbų susodinimas, iškasimas, ir išsaugojimas, tai jau misisja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2013 01 13, 02:58)
Gražu man  dar ir dekoratyvinės saulėgražos  wub.gif , aš jų visokiausių iš  e-sėklos.lt prisisakiau . Taip pat ir piliarožės gražu jos taip pat siaurai auga, nei jurginai. Man jurginai labai gražu, bet tų gumbų susodinimas, iškasimas, ir išsaugojimas, tai jau misisja.  doh.gif

pernai pasėjau piliarožių ant pakuotės rašo kad tik antrais metais žydės bet man žydėjo pirmaisiais sodinimo metais thumbup.gif labai gražios wub.gif ir kas svarbiausia neišvirto, o jurginus reik sugalvoti kaip gražiai pririšti , kad nevirstų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimulė: 13 sausio 2013 - 12:23
Piliarožes labai mėgsta pult miltligė,reiktų nepražiopsoti, laiku nupurkšti.
Iš savo varpinės dar patarsiu sodinti delfinus,kurples,kosmėjas,rožūnes (jos labai panašios į piliarožes),gvaizdūnes (jos nelabai aukštos),rusmenes,tarpuose galima sėti burnočius,tuos svyrančiais žiedynais..Tai senovinės,mūsų močiučių augintos gėlės.Tinka saulėgrąžos,kleomės,nepaprastai įspudingai atrodo kvepia iš toli aukštasis tabakas (lot. Nicotiana sylvestris) Dekoratyvu bus iki pat šalnų.Rudeniop žydėti pradeda daugiametės astros,jų taip pat būna aukštaūgių.
Atsakyti
o kada seti piliarozes?? namie? ar iskart i zeme??? mat man drauge parveze is savo mociutes seklu, sake kad piliaroze... tai ir svarstau dabar... kada ir kaip cia jas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 13 sausio 2013 - 16:01
QUOTE(užsklanda @ 2013 01 13, 16:01)
o kada seti piliarozes?? namie? ar iskart i zeme??? mat man drauge parveze is  savo mociutes seklu, sake kad piliaroze... tai ir svarstau dabar... kada ir kaip cia jas....

Aš sėjau pavasarį į dėžutes,tuomet sušilus orui daigus susodinau į lauką,vienos žydėjo tais pačiais,kitos kitais metais žydėjo. Šiaip sėti galima tiesiai į žemę iki vasaros vidurio,žydės kitais metais.
Pastebėjau,kad mamų ir močiučių auginamos piliarožės pražįsta tais pačiais metais,o egzotiškesnės,gražesnės siųstos tik sekančiais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2013 01 13, 02:58)
Gražu man  dar ir dekoratyvinės saulėgražos  wub.gif , aš jų visokiausių iš  e-sėklos.lt prisisakiau .

O aš pernai taip džiaugiausi saulėgrąžų pilnaviduriais žiedais, bet neilgai žydėjo, taip negražiai nurudavo, nebesėsiu ax.gif

QUOTE(užsklanda @ 2013 01 13, 17:01)
o kada seti piliarozes?? namie? ar iskart i zeme??? mat man drauge parveze is  savo mociutes seklu, sake kad piliaroze... tai ir svarstau dabar... kada ir kaip cia jas....

Sėjau iškart į vietą, gal balandžio pabaigoj, pridengiau plėvele, žydėjo.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2013 01 13, 16:56)
Piliarožes labai mėgsta pult miltligė,reiktų nepražiopsoti, laiku nupurkšti.
Iš savo varpinės dar patarsiu sodinti delfinus,kurples,kosmėjas,rožūnes (jos labai panašios į piliarožes),gvaizdūnes (jos nelabai aukštos),rusmenes,tarpuose galima sėti burnočius,tuos svyrančiais žiedynais..Tai senovinės,mūsų močiučių augintos gėlės.Tinka saulėgrąžos,kleomės,nepaprastai įspudingai atrodo kvepia iš toli aukštasis tabakas (lot. Nicotiana sylvestris) Dekoratyvu bus iki pat šalnų.Rudeniop žydėti pradeda daugiametės astros,jų taip pat būna aukštaūgių.

Tabaka toki turejot galvoje:
http://www.e-seklos....s/geles/tabakas
Vienoje temoje skaiciau, kad tabakas apsaugo kopustus nuo visokiu kirminu, vis galvoju ar toks g.gif
Atsakyti